39 günlük auto super silver yardım

dogu61

Yeni üye
Arkadaşlar iyi growlar. Şuanda ki güncel durumun nasıl olduğunu ve kelle uçurma için uygun bir zamanın ne zaman olacağı hakkında yardımınızı bekliyorum.
Not : Eğer eğitilme zamanı geldiyse bunuda söylerseniz çok iyi olur
7 litrelik saksı içerisinde bakıyorum 20 saat ışık 4 saat karanlık şeklinde ışık veriyorum 40.000 lümen'lik bir ışık kullanıyorum

Bitki hakkında yeni güncelleme arkadaşlar 3 gün aradan sonra

Şuanda bu şekilde büyümeye devam ediyor yakında 14 litrelik saksıya geçiş yapıcam ve LST yapmayı düşünüyorum fikirlerinize açığım

Aradan 4 gün geçti bir sorun olmadan büyümeye devam ediyor

Gübre olarak
Advanced Nutrients
Grow-bloom-micro serisi
Sensi call mag xtra
Tarantula
Vodoo juice
ve Hesi Supervit (4.5litrelik suya 1 damla) olacak şekilde kullanıyorum

Son düzenleme:

Blueberry

Stay High
Alttan say 4. katın içinden çıkan 5. katın tomurcuğu alacaksın kenarındaki iki tomurcuğu elleme.
Resimdeki kırmızı ok ile işaretlenen yeri keseceksin. diğer işaretli olan yerlerden de kesersen bitkini daha da geniş yaparsın dal sayısı artar
Bitkinde iyi gözüküyor haftalık olarak güncellersen yorumlarız

dogu61

Yeni üye
Alttan say 4. katın içinden çıkan 5. katın tomurcuğu alacaksın kenarındaki iki tomurcuğu elleme.
Resimdeki kırmızı ok ile işaretlenen yeri keseceksin. diğer işaretli olan yerlerden de kesersen bitkini daha da geniş yaparsın dal sayısı artar
Bitkinde iyi gözüküyor haftalık olarak güncellersen yorumlarız
Kelleyi dediğiniz şekilde uçurdum yanlarda ki bulunan tomurcuğu ellemedim ve fotoğrafta ki gibi çok hafif bir uzunluk bıraktım

kalapar

Yeni üye
Arkadaşlar iyi growlar. Şuanda ki güncel durumun nasıl olduğunu ve kelle uçurma için uygun bir zamanın ne zaman olacağı hakkında yardımınızı bekliyorum.
Not : Eğer eğitilme zamanı geldiyse bunuda söylerseniz çok iyi olur
7 litrelik saksı içerisinde bakıyorum 20 saat ışık 4 saat karanlık şeklinde ışık veriyorum 40.000 lümen'lik bir ışık kullanıyorum

bitki photo mu knka

Moruk bitkin şimdiye kadar çoktan çiçeklenmeye girmesi lazımdı ama 3 haftalık bitki gibi ufacık sen bununla fazla oynama herma edersin bebeyi sana diyim ben gerek yok maceraya yinede kafana göre ;)

dogu61

Yeni üye
Kral bunun auto olduğuna Emin misin benim auto 32 günlük bak, tecrübeliler daha iyi bilir bi baksınlar senin bitkiye,

Kanka farklı güvenilir bir siteden sipariş ettim auto super silver haze fem olarak geçiyor acaba fem'den kaynaklı bir gecikme olabilir mi

C

Cibril

Guest
Kanka farklı güvenilir bir siteden sipariş ettim auto super silver haze fem olarak geçiyor acaba fem'den kaynaklı bir gecikme olabilir mi

bilemiyorum kral , burda tecrübeli kankalar yorumlar, çiçeklenmeye girmemiş, pek dallı budaklı da gelmedi, belki de benimki sıkıntılıdır :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ** ***** ***** ***** ****** *** ****** ******** ********* ******** ******* * ****** ***** **** * ** ** **** **** ******* ****** hahahaha** ********* ***** * ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **** ********** *** ***** ** ** ** ******** ** ******** ******** ****** ** ****** ****** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    **** ***** ***** ** ******* *** ***** hahahaha*** ******* ***** ** ***** ****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    *** hahahaha* * *** **** ***** ******* ******* ********* ***** *** ******** **** *** hahahaha**** *** ********** ******* ** ******* *** hahahaha* ******** ******
  • P puslu77:
  • muratzenci muratzenci:
    ****** hahahaha ** ****** ***
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahaha ***** ******** ******* ******* ******** ** ***** ****** ** ***** ******** *
  • Night owl Night owl:
    ********** *** **** **** hahahaha ***** ***
  • Night owl Night owl:
  • muratzenci muratzenci:
    ********** hahahaha*** ********* * **** ***** **** ****** **** ********
    +1
  • Night owl Night owl:
  • P puslu77:
    *** ***** **** ***** ******* ********* ******** ********* ****** ******** ******** **** ****** **** *** ****
  • P puslu77:
  • muratzenci muratzenci:
    ****** ** ******** hahahaha** ********* ******* ****** ****** **** ***
  • P puslu77:
    ***** ******** ******** hahahaha* ***** ******
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: *****