31. Gün Boyda sorun mu var

melek

Üye
Kankalar oto bitkilerim 21.günde çiçeğe girdiler hatta 21. Günde pistil gözlemledim ufaktan yani daha erkende girmiş olabilirler çiçeğe girdikten 3 gün sonra lst uyguladım arada oynuyorum sağa sola yatırıyorum ışık almayanları , merak ettiğim konu ise gözlemlediğim diğer bitkiler pistil gözüktükten 10 gün sonra yan dallar vesaire uzuyor baya benimkiler sanki kısa kaldı fotoğraf ekliyorum ışık mesafesini çiçeğe girdikten sonra olabildiğince yaklaştırdım herangi bi ışık ısı stresi görmediğim için uzaklaştırmadım acaba genetiği mi böyle veya benmi çok aceleciyim kızlar uzayacakmı

MalrukLord

Doktor
Kanka lstye erken başladığın için boya gitmedi bitki. Genetikte etkili bence beklicen somek bassin kelleler.

Çok erken çiçeğe girmiş bitki kanka ilk 3 hafta yine gelişir biraz büyür ama çok aşırı bir gelişme bekleme veg çok kısa sürmüş muhtemelen bitki stres yaşadı çiçeğe saldı kendini

Brother

Doktor
Kankalar oto bitkilerim 21.günde çiçeğe girdiler hatta 21. Günde pistil gözlemledim ufaktan yani daha erkende girmiş olabilirler çiçeğe girdikten 3 gün sonra lst uyguladım arada oynuyorum sağa sola yatırıyorum ışık almayanları , merak ettiğim konu ise gözlemlediğim diğer bitkiler pistil gözüktükten 10 gün sonra yan dallar vesaire uzuyor baya benimkiler sanki kısa kaldı fotoğraf ekliyorum ışık mesafesini çiçeğe girdikten sonra olabildiğince yaklaştırdım herangi bi ışık ısı stresi görmediğim için uzaklaştırmadım acaba genetiği mi böyle veya benmi çok aceleciyim kızlar uzayacakmı

nemi 35 40 a düşür bro

Lanka çiçeğe girdikten 3 gün sorna yaptım geç kaldın diyenler oldu
Lst için geç kalınmış biraz evet bunun sebebi çiçeğe erken girmesi bitkinin kanka normalde 20. Günlerde lst uygulaması başlarsın 40 45 lerden sonra çiçek başlar sıkıntı erken çiçek olmuş

melek

Üye
malesef erken çiçeklenmeden dolayı sıkıntı çektik ama dediğim gibi daha uzama olmaz mı sizce bu şekilde 10-20 gram anca gelir sanırım

Işığın güzelse ve güzelce gübreleri sularını verirsen 40i zorlar kanka sigarada güzelse baya yeter o sana

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
  • blackmambaa blackmambaa:
    ***** ********** **
    blackmambaa blackmambaa: ***** ********** **