3. ay

esrarii

Müptezel
Toprak verimli, yerinide sevmiş güvercin gübresi sığır gübresi yeterli turkuvaz artık vermeye başlamalısın bloom a girmesi için, blomda da büyüyecek o bir dev olacak :D yarın yazarım sana turkuvaz nasıl kullanacağını
Bloom da da büyürse , 1,5 geçer benimki , şu an 1.10 saksısız , pistiller görünmeye başladı benimde , strech den uzamadan çıktım , yaprakları yolmasam büyüyecek daha , strech yapıyor strese sokamadım , pistil atıp sömeğe binsin , çok güzel bi veg geçirdik kanka , yorulduk ama daha yolumuz var , pistile doğru tam gaz

Legend86

Müptezel
Bloom da da büyürse , 1,5 geçer benimki , şu an 1.10 saksısız , pistiller görünmeye başladı benimde , strech den uzamadan çıktım , yaprakları yolmasam büyüyecek daha , strech yapıyor strese sokamadım , pistil atıp sömeğe binsin , çok güzel bi veg geçirdik kanka , yorulduk ama daha yolumuz var , pistile doğru tam gaz
Kanka pistiller yeni görünüyorsa yavaşlamıştır, sonra bi hızlanma yapacak ne oluyor buna dicen sonra normal seyrine dönecek işte ilk bloom zamanı bakımı önemli

esrarii

Müptezel
sömeğe binmeye az kaldı , zigzaglar(strech) arası mesefe, 1 cm den aza düştü ve düşüyor çiçek patlamasına(pistil) ramak kaldı, iki hafta sonra çiçeklenmeye(sömeke binmeye) razıyım

esrarii

Müptezel
bütün , beş yaprakları yoldum bi iki tane tepede bıraktım , strese girsin gelişmesi dursun diye , yok büyümeye çalışıyo , ama çok gidemez, 1.5m - 50 cm olunca büyüme durcak hesabıma göre bi iki haftaya

Legend86

Müptezel
bütün , beş yaprakları yoldum bi iki tane tepede bıraktım , strese girsin gelişmesi dursun diye , yok büyümeye çalışıyo , ama çok gidemez, 1.5m - 50 cm olunca büyüme durcak hesabıma göre bi iki haftaya
Çiçeklendirici gübre ver zorlasın bari
bu gidişle balkona çıkamıcan :D

esrarii

Müptezel
fosforik asidi bassam çok hızlanır , kavanozda da 61 fosfor var , b planlarım da var , iki haftaya durur büyüme

Screenshot_2023-08-09-23-37-11-048.jpeg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • higthead higthead:
    ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* **** ****** **** ******** **** ******* **********
    higthead higthead: ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* ****...