2g Albino Penis Envy Trip Raporu

• Konbuyu başlatan Üye silindi 38520
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 38520

Guest
Dostlarim selamlar, mantar denemek uzun zamandir gundemimde olan bir seydi ve gecenlerde elime bir miktar APE gecti. Farkli dozlarda bircok kez LSD ve DMT kullanmis ve cok guzel seyler yasamis biri olarak boyle seyleri guzel tasidigimin bilincindeyim ve redditteki insanlarin, bunun guclu bir genetik oldugunu iddia edip, "2 gram yedim cok inanilmaz seyler oldu" tarzi seyler soylemelerinin gazina gelip ben de yedim 2 grami ve basladim heyecanla beklemeye.

Sanirim smoothie yapip ictigim icin olacak ki 2 saat icinde etki etmeye basladi ve yavas yavas artti. Ha geldi ha gelecek derken bir baktim ki tribin icerisindeyim ve gorsel olarak kesinlikle etkisini goruyordum. Tek canimi sikan sey zihinsel ve ruhsal acidan yasadiklarimin sifira yakin olmasiydi. Belki LSD deneyimlerimden dolayi beklentilerim farkliydi ama gayet normale yakin hissediyordum ve kafa genislemesi ya da benligimin hic kesfetmedigim yerlerini kesfetmek gibi bir sey tecrube etmedim. Gorseller kesinlikle oradaydi, muzik guzellesti, guzelce meditasyon yaptim ama cok bir verim alamadim ve bana daha cok eglence amacli kullanilan bir sey gibi geldi ve acikcasi pek memnun kalmadim.

Dedigim gibi mantarlar hakkinda bilgim pek yok ve belki kalitesizi denk gelmistir ya da beklentilerim yanlistir bunu su an bilmiyorum ve biri aydinlatirsa da cok sevinirim. Ama ne zaman derinlere dalip kendimle yuzlesmeye calissam hep "hadi kanka bosver hayat super her sey cok iyi bi kusurun yok" dermiscesine beni yuzeye cekti. Acikcasi derin konulara girip iyice dusunmeye yardimci olma acisindan (bunu dedigim icin ustune alinan arkadaslar olacak biliyorum ama bu benim deneyimim) hayatta inanilmaz zorluklarla karsilasmamis, bisiklet surmeyi ogreneyim derken yan tekerlerden asla kopamamis insanlarin tercih edecegi bir sey gibi geldi bana. Cok yumusak bir sey oldugu icin derinliklerine dalip zorlu dusunceler sonrasi kendimi iyilestirme muhabbetlerini yapamadim, hatta hicbir sey kullanmadan yaptigim meditasyonlardan daha fazla verim aldigimi soyleyebilirim.

Forumda bahsedilen LSD'ye gore daha ayaklari yere basan bir yolculuga cikardigi konusunda hemfikirim. Evet, LSD'nin aksine her sey dagilip cokmeye musait degildi ama acikcasi dagilip cokecek pek bir sey yoktu. Bir sure sonra "e bu ne simdi? Bunun tek olayi gorseller miymis yani?" Diyip canimin sikilmasindan ve saatin gec olmasindan dolayi kafami koydum yastiga ve biraz zor da olsa uyuyabildim.

Uzun lafin kisasi, tatli bir deneyimdi ama cok da aman aman bir sey degildi. Eger bu islerden daha iyi anlayan arkadaslar beklentilerimde bir yanlislik tespit ederse ve bunu yorumlarda anlatirlarsa sevinirim. Ayni sekilde bana dusuk kaliteli bir sey geldigini dusunuyorsaniz da belirtirseniz sevinirim.

Kanki en azından 24 saat boyunca hayvansal gıda yememen lazım, herhangi bir ad kullanıyorsan psikiyatrına danışıp ara vermelisin. Ayrıca mantarda da sigarada yada pulda olduğu gibi strainler ve efektleri değişiyor.

Ü

Üye silindi 38520

Guest
Kanki en azından 24 saat boyunca hayvansal gıda yememen lazım, herhangi bir ad kullanıyorsan psikiyatrına danışıp ara vermelisin. Ayrıca mantarda da sigarada yada pulda olduğu gibi strainler ve efektleri değişiyor.
Kanka antidepresan kullanmiyorum ama eger olay diyetse mantiken hicbir etkisini gormemem gerekmiyor mu?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
    ********* ********** hahahaha* ***** *** ********** **** **** ******* hahahaha* *** ** ***** ********* **** ****** * ******* hahahaha* ******* ** hahahaha* **** hahahaha* ***** hahahaha*** ***** *****
  • Schrödinger Schrödinger:
    **** ****** ****** ********** **** ***** ****** ** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ****** ***** hahahaha*** ***** ***** ****** **** ***** hahahaha**** *** ** ********* **** *** ********** ******** ********* ***** ** ******** ********* ***** ******* ***** ** hahahaha ********* ***** ***** ******** ******* **** ******* ******* ******** **** ******** hahahaha*** ** *** **** ********** ***** ****** hahahaha**** ********* hahahaha** **** ***** ********* **** hahahaha***** *** ** hahahaha**** * ******** ********* *** ** ****** hahahaha* **** *** ********** **** ***** ****** * ********* ***** ***** hahahaha* **** ***** ********* hahahaha******* **** **** ******* ***** hahahaha*** hahahaha***** *** ***** ********** ***** *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* hahahaha** hahahaha****
  • D despotdes:
    ****** *** ******** ***** *** ****** hahahaha**** ***** hahahaha **** ********** ***** ****** **** ***** **** hahahaha** ********** * ** ** hahahaha* ******** *** *** ********** ********
  • D despotdes:
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ******** ******* **** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
    **** hahahaha**
  • G ganjasevdalısı:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • G ganjasevdalısı:
    ******** ****** ******* ******* ****** *
  • kkush kkush:
    **** ********* ****** **** hahahaha ** ******* **
    +1
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    ****** **** hahahaha ****** ********* ********* **
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ******** **** hahahaha ****** ********* ********* **
  • G ganjasevdalısı:
    ******** *** ****** **
  • kkush kkush:
    ****** **** **** hahahaha* **** ** *********
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha** ** ********** ** ****** hahahaha *** hahahaha* ******** **** **** hahahaha* **** ** *********
    TroubleStyla TroubleStyla: hahahaha** ** ********** ** ****** hahahaha *** hahahaha* ******** **** ****...