20. Gün toping işlemi yapıldı

bambro

Üye
Kankalar 20. Günde kelleyi uçurdum. Şu an sadece bio bizz grow veriyorum. 5-6 saat kadar balkonda güneş alıyor. Harici zamanlarını mor ışık altında non stop büyümeye devam. Şu an erkeğe benzemiyor sanki dişi gibi. Bİ aksilik olmazsa ay başında çiçeklenmeye alacam. Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.

Ü

Üye silindi 24418

Guest
Sativa ve indica türü vardır sativa enerjik ve gün içi etkidir
İndica ağırlaştırır ve koltuğa yapıştırır gece ve uyku öncesi için uygundur

Ü

Üye silindi 24169

Guest
Kankalar 20. Günde kelleyi uçurdum. Şu an sadece bio bizz grow veriyorum. 5-6 saat kadar balkonda güneş alıyor. Harici zamanlarını mor ışık altında non stop büyümeye devam. Şu an erkeğe benzemiyor sanki dişi gibi. Bİ aksilik olmazsa ay başında çiçeklenmeye alacam. Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.
Saksiyindegistirecekmisin dostum. Bitki photo galiba

Ü

Üye silindi 24169

Guest
Daha önce güneş ve kabinde ışığı ayni anda kullanarak grow yaotinmi?

Ü

Üye silindi 24169

Guest
Saksı değiştir reyiz ayrıca köfteci tohumu sanırım
Ustam merhaba. Ya sana soemadim da. Acaba outdoor da auto bakilirmi? 15 litre bi kovaya guselce delikler açıp drenaj yapip bi auto eksem. Gunesin Güneşin altina koysam ne olur? Bide kabindeki bitkileri gunesin altina koysam oglen. Aksam da geri kabine cob lede koysam ne olur?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********