2 Kişi LSD içilir mi?

acidman

Yeni üye
Merhaba dostlar, ilk deneyimim olacak (150ug Dr.Seuss) sizce ugsi başlangıç için iyi mi? yoksa 100ug mi başlamalıyım? bilen dostlar bilgilendirirse sevinirim. (3.kişi olarak da yakın bi arkadaşımı alacağım trip-sitter olarak)

(ayrıca çok deneyimli olduğunu düşündüğüm @Avare isimli üyeye de bi sormak isterim, o yüzden etiketliyorum.)

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka baskasina sormussun ama oncelikle bu soru hakkinda kimsenin kesin bir cevap veremeyecegini soylemek istiyorum. Herkes ayni degil, sen ve kiz arkadasinin lsd deneyimini nasil karsilayacagi ile ahmet ve mehmetin lsd deneyimini nasil karsilayacagi ayni degil, kisiden kisiye cok degisiyor.

Psikyatri ilaclari ya da diger maddeler vs kullaniyor musunuz? Hayatinizin nasil bir donemindesiniz? Bunu gercekten yapmak istiyor musunuz? Nasil bir sey bekliyorsunuz? Ve sorabilecegim cok daha fazla soruya verebilecegin cevaplar cok onemli bu konuda yorum yapmak icin.

acidman

Yeni üye
Kanka baskasina sormussun ama oncelikle bu soru hakkinda kimsenin kesin bir cevap veremeyecegini soylemek istiyorum. Herkes ayni degil, sen ve kiz arkadasinin lsd deneyimini nasil karsilayacagi ile ahmet ve mehmetin lsd deneyimini nasil karsilayacagi ayni degil, kisiden kisiye cok degisiyor.

Psikyatri ilaclari ya da diger maddeler vs kullaniyor musunuz? Hayatinizin nasil bir donemindesiniz? Bunu gercekten yapmak istiyor musunuz? Nasil bir sey bekliyorsunuz? Ve sorabilecegim cok daha fazla soruya verebilecegin cevaplar cok onemli bu konuda yorum yapmak icin.
dostum seni de etiketleyecektim ama konuyu gönderdikten sonra düzenleyip etiketlesem bildirim gitmez diye yapmak istememiştim, yanıtın için çok teşekkürler.

aslında bayağı araştırdım kullanım öncesi vs. anlamında, hayatımda her şey gayet normal ve hazır böyleyken de lsd denemeye uygun olduğumu düşünüyorum, gerçekten istiyorum.

herhangi bir psikiyatri ilacim vs. de yok. (meth tarzı diğer uyuşturucularda aynı şekilde)

Ü

Üye silindi 31432

Guest
dostum seni de etiketleyecektim ama konuyu gönderdikten sonra düzenleyip etiketlesem bildirim gitmez diye yapmak istememiştim, yanıtın için çok teşekkürler.

aslında bayağı araştırdım kullanım öncesi vs. anlamında, hayatımda her şey gayet normal ve hazır böyleyken de lsd denemeye uygun olduğumu düşünüyorum, gerçekten istiyorum.

herhangi bir psikiyatri ilacim vs. de yok.
Kiz arkadasin da ayni durumda mi yoksa daha cok yanci hesabi mi? Onun boyle meraklari vs var mi? 2 kisi yapacaksiniz ikinizin de durumu onemli

Ü

Üye silindi 31432

Guest
onun da kötü giden bir şeyi falan yok, lsdyi çok merak ediyor. o yüzden beraber denemek istiyoruz. 1 tripsitter arkadaşımız da olacak.

ayrıca 150ug başlangıç için uygun mudur?
Kanka ben 100ug oneriyorum baslangic icin. Skalanin dusuk ucundaki doz olarak goruldugu icin sakin zayif bir sey sanmayin. Gayet gucludur. Bir yandan da eger pul zayiflamissa birazini kesip hepten cacik bir deneyim yasamanizi istemem. Ama forumda gordugum birkac arkadastan anladigim kadariyla turkiyede satilan 150ug pullarda bir terslik var. Az maz diyorlar ama belli de olmaz. Bence kullanacaksaniz 150ug kullanin cekinmeyin, nasil olsa trip sitter var yaninizda, umarim ikinizin de guvendigi biridir. Sadece cok guclu etkilere hazir olun. Redditten vs 150ug trip raporlarina bakabilirsiniz.

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
Merhaba dostlar, ilk deneyimim olacak (150ug Dr.Seuss) sizce ugsi başlangıç için iyi mi? yoksa 100ug mi başlamalıyım? ayrıca kız arkadaşımla atmayı düşünüyorum, sizce iki kişi atılır mı? bilen dostlar bilgilendirirse sevinirim. (3.kişi olarak da yakın bi arkadaşımı alacağım trip-sitter olarak)

(ayrıca çok deneyimli olduğunu düşündüğüm @Avare isimli üyeye de bi sormak isterim, o yüzden etiketliyorum.)
Kankam bende yeni deneyimlemiş birisi olarak çok korkmanızı tavsiye etmem mentalinizi ne kadar yukarıda tutarsanız o kadar verimli geçer. Eski bir meditasyon yöntemi olan nefese odaklanma ile zihnini anlık olarak dağıtabiliceğini söyleyebilirim sana. Bad trip veya istenmeyen sanrılar ve halüsinasyonlar sırasında nefesine odaklanıp nefes aldığında 1 verdiğinde 2 aldığında 3 verdiğinde 4 şeklinde 10 kadar içinden sayarak nefesine odaklanırsan anlık olarak trip stop yapabilirsin. Bu biraz odaklanma isteyen bir durum ama yapabileceğine inanıyorum bu sadece ufak bir tavsiye dediğim gibi istenmeyen sanrılar veya halüsinasyonlar esnasında yapabilirsin ben bu yöntemi kullandım ve beni oldukça rahatlattı belki seninde işine yarar.
Şunuda unutmadan söyleyeyim kesinlikle bu doğrudur olarak yazmıyorum bu yöntem bende işe yaradı paylaşmak istedim.
Birde 150 ug bence güzel bir başlangıç.
Mutlu ve güzel tripler.

acidman

Yeni üye
Kanka ben 100ug oneriyorum baslangic icin. Skalanin dusuk ucundaki doz olarak goruldugu icin sakin zayif bir sey sanmayin. Gayet gucludur. Bir yandan da eger pul zayiflamissa birazini kesip hepten cacik bir deneyim yasamanizi istemem. Ama forumda gordugum birkac arkadastan anladigim kadariyla turkiyede satilan 150ug pullarda bir terslik var. Az maz diyorlar ama belli de olmaz. Bence kullanacaksaniz 150ug kullanin cekinmeyin, nasil olsa trip sitter var yaninizda, umarim ikinizin de guvendigi biridir. Sadece cok guclu etkilere hazir olun. Redditten vs 150ug trip raporlarina bakabilirsiniz.
teşekkürler, son sorum olarak acı bir tat alırsam direkt tükürüyorum öyle değil mi? sanırsam nbome çıkma ihtimali de oluyormuş ve lsd tatsız oluyormuş.

acidman

Yeni üye
Kankam bende yeni deneyimlemiş birisi olarak çok korkmanızı tavsiye etmem mentalinizi ne kadar yukarıda tutarsanız o kadar verimli geçer. Eski bir meditasyon yöntemi olan nefese odaklanma ile zihnini anlık olarak dağıtabiliceğini söyleyebilirim sana. Bad trip veya istenmeyen sanrılar ve halüsinasyonlar sırasında nefesine odaklanıp nefes aldığında 1 verdiğinde 2 aldığında 3 verdiğinde 4 şeklinde 10 kadar içinden sayarak nefesine odaklanırsan anlık olarak trip stop yapabilirsin. Bu biraz odaklanma isteyen bir durum ama yapabileceğine inanıyorum bu sadece ufak bir tavsiye dediğim gibi istenmeyen sanrılar veya halüsinasyonlar esnasında yapabilirsin ben bu yöntemi kullandım ve beni oldukça rahatlattı belki seninde işine yarar.
Şunuda unutmadan söyleyeyim kesinlikle bu doğrudur olarak yazmıyorum bu yöntem bende işe yaradı paylaşmak istedim.
Birde 150 ug bence güzel bir başlangıç.
Mutlu ve güzel tripler.
meditasyon yöntemini not aldım, deneyeceğim. teşekkür ederim.

Ü

Üye silindi 31432

Guest
teşekkürler, son sorum olarak acı bir tat alırsam direkt tükürüyorum öyle değil mi? sanırsam nbome çıkma ihtimali de oluyormuş ve lsd tatsız oluyormuş.
Kanka kesinlikle tukur. Ben zamaninda tatsiz olan bir sahtesine de denk geldim ama turkiyede kimsenin dr seuss baskili pul uzerine kendisi ugrasip baska bir sey koyacagini dusunmuyorum. O yuzden sahte cikacagini sanmiyorum. Ayrica istedigin zaman soru sormaktan cekinme kanka

Avare

Doktor
Kankam kusura bakma bana sormuşsun ama arkadaşlar zaten sağolsun cevaplamış.
Kankalara ek olarak eklemek istediğim bir şey var o da tripsittera konu hakkında bilgi vermek siz farkında olmadan üşüyebilir susuz kalabilir yada kan şekeriniz çok fazla düşebilir.
Arada bir size su içmenizi ve az da olsa bir şeyler atıştırmanızı hatırlatması gerekiyor.
Üşürseniz ona göre dikkat etmeli (son seferde şifayı kaptım mesela).
Hayırlı yolculuklar kazasız belasız inşallah kankam.

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
Kankam ne yaptın yapıştırdın mı. Nasıl geçti verimlimiydi. Kendinizini nasıl hissediyorsunuz. Umarım iyi ve verimli olmuştur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** **** ***** ********* **
  • T Chat bot:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** hahahaha *********