2 bitki için kabin setup

Dub420

Yeni üye
2 bitki için kabin ve içindeki fanlar saksılar herşeyi tam bir sistem kurabilecek varmı filtrelerden pek anlamıyorum o yüzden buraya yazdım teşekkürler bütçe yaklaşık 3.5k biraz esnetebiliriz

Son düzenleme:

Bigbut

Müptezel
4 k ya olmaz o is.
Tadini kacirmak istemem ama 2 bitki icin alacagin isik o para zaten.
Biraz evvel bi liste yaptim kendime sadece gubre ve toprak 3.5 k

Bubleb00m

Kıdemli Üye
Bez dolap, 2 kumaş saksı, 400w cob led (kendin yaparsan daha ucuz) hazır alırsan 700-800 e satılıyo. Ufak vant vardır evinde yoksada kışa girdik indirimde yakalarsın, giriş çıkış bez dolap boyutuna göre wc aspiratörü (max 200-300) letgo vb yerden nem makinesi al (ben dolap uyg sinbo 5 lt kargo dahil 60 a denk getirdim) hadi sen 100 e bulmuş ol, acil durum battaniyesi yansıtıcı olarak kaplarsın dolabı tanesi 30 tl desek 2 tane alsan yeter, plagron lm toprak gübre olarak da an 3 lü set calmag candy big bud ve over alırsın toplam maliyet 2-2.5 k hadi hayırlı işler

jilet

Üye
Bez dolap, 2 kumaş saksı, 400w cob led (kendin yaparsan daha ucuz) hazır alırsan 700-800 e satılıyo. Ufak vant vardır evinde yoksada kışa girdik indirimde yakalarsın, giriş çıkış bez dolap boyutuna göre wc aspiratörü (max 200-300) letgo vb yerden nem makinesi al (ben dolap uyg sinbo 5 lt kargo dahil 60 a denk getirdim) hadi sen 100 e bulmuş ol, acil durum battaniyesi yansıtıcı olarak kaplarsın dolabı tanesi 30 tl desek 2 tane alsan yeter, plagron lm toprak gübre olarak da an 3 lü set calmag candy big bud ve over alırsın toplam maliyet 2-2.5 k hadi hayırlı işler
Eyv reis aydınlattın için

jilet

Üye
Yanlış anlamadıysam Aspiratör karbonfiltre görevi görücek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    *** ****** *** ********** ********* ****** ********* ** ****** ********** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** *****
  • ax-b ax-b:
    ****** ***** ***** **** ***** hahahaha* ********** *****
  • ax-b ax-b:
    ***** **** ***** ****** ** *** ***** hahahaha
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    ** ******** ***** ******** ** ********* *** ***** ********* ******* ********
  • ax-b ax-b:
    **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • L lityum:
  • L lityum:
  • deyorke deyorke:
    ***** **** *** ***** *** **** ***** **** ***** **** ***** ********* hahahaha****** **** **********
  • K Krall34:
    ****** **** hahahaha* ********* hahahaha** hahahaha*
  • K Krall34:
    ******** hahahaha* *** ****
  • K Keyifcihtiyar:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ********
  • L lityum:
    **** **** ***** hahahaha*
  • L lityum:
  • marcoo marcoo:
    ******** hahahaha* *** **** ***** ***** ******** ***** *** *** * ***** hahahaha ******* ********* ****** *****
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha***** *** ********* *** hahahaha***** hahahaha**** hahahaha**** ********* ******** *** ** ***** hahahaha **** **********
  • K kujo07:
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******* ******* ******** ** ***** hahahaha ***** hahahaha* *** ********** *******
  • lavrens lavrens:
  • Houp53 Houp53:
    Houp53 Houp53: ******** ***** *****