15 Hazirandan sonra esrar ekilir mi ?

Selamün aleyküm kankalar sağlıklı günleriniz olsun
Malum korona muhabbeti bu sene işleri zorlaştırdı bizi etkileyen tarafı tohum şirketimizin stok sıkıntısı oldu
15 Haziran olarak tarif veriyorlar. Peki sorularım şunlar;
-15 Haziran dan sonra esrar ekilir mi ?
-Ekilirse bu bitkiden ne beklenmelidir ve potansiyeli ne olur?
Normal şartlarda Mart Nisan gibi başlıyordum growa geç ekilen bitki illaki değişiklik gösterecektir. Yorumlarınızı bekliyorum tartışma konusu olsun tecrübeleriniz varsa paylaşırsanız iyi olur kankalar
Dumanınız bol olsun..

Evet Outdoor Nisan ekimli tohumlardan minimum 300g alıyordum haziranı sayma ortalama 1.5 ay büyüme 1.5 ay çiçeklenme olacak 3 ayda büyüyecek bir photo tohumdan bahsediyoruz

Benim düşüncem bitki göğüs hizasini geçmez ama hasat olarak ne olur kestiremedim

Shadedmelee

Yeni üye
Ben akdeniz bölgesinin en iyi ikliminin olduğu yerde yaşıyorum. buraya kış aralık ortası geliyor mart ortasında bitiyor. 3 parti rahat rahat outdoor yapıyorum gramajlar hemen hemen aynı. Bulduğun bölge ve iklime göre değişir.

Ben photo düşünüyorum hocam bitki 2 3 metre boyunda olmazda kısa büyüme dönemi için göğüs hizasi olur hasat olarakta dediğim gibi 100 150 g verse yine kurtarır diye düşünüyorum

aywory

Yeni üye
Cvp: 15 Hazirandan sonra esrar ekilir mi ?

Knka walla bn buqun attim bi kactane kofteci tohumu balkon grow yapiom bakalim sansimaza ne cikarsa bahtimiza?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • pudingov pudingov:
  • Bomberx Bomberx:
  • pudingov pudingov:
  • pudingov pudingov:
    **** ** ****** hahahaha ******* ****** ***** **** **** ****** ******** ********* ****** *******
  • Bomberx Bomberx:
  • pudingov pudingov:
    **** **** * **** ********* ******* ******* **
  • pudingov pudingov:
    *** ***** **** ********* **** ********** **** ****** ***** **
  • pudingov pudingov:
    ***** ******* hahahaha ******* ******** ******* **
    pudingov pudingov: ***** ******* hahahaha ******* ******** ******* **