12 Mayıs doğum 5-7 Haziran çiçek Amnesia auto

JhackhaL

Üye
Merhabalar

12 Mayıs doğumlu , 5-7 Haziran çiçeğe giriş.

biobizz full set ,
plagron light mix + 20 lt saksı + perlit + great white

Son resimlere göre flush geçeyim mi sizce ?

@higthead @Xcd @Cuhara @TheGlobalDJ
@Cannabis16*yeni
@ge

‘Flush için sadece boş sulama içinde Lt başı 1 tatlı kaşığı keçiboynuzu düşünüyorum. Önerilere açığım. ‘

Son düzenleme:

convik

Doktor
hocam kolay gelsin. büyüteçle bakıyor musun trikomlara? fotolardan gördüğüm baya olmuş bu bitki. trikomlar bu haliyle bile full rakılı görünüyor.
Olmuş muhabbetini dikkate almazsak benim yöntemimden bahsedeyim. Ben overı son 3 olmadı 2 hafta full ışıkla dayıyorum. hiç boş sulama yapmıyorum. vakit kaybetmemek için. Overa başlayacaksan acilen başlamalısın. çok vaktin yok bence.

üstatların fikrini alıp ona göre kararını verirsin. iyi growlar bol tumanlar.

hachiko

Yeni üye
Dostum rica etsem bitkinin boydan bir fotosunu atarmisin?bende amnesia auto hasat ettim 8 temmuzda çok keyifli bir sigara

Uzay11

Kıdemli Üye
Dostum rica etsem bitkinin boydan bir fotosunu atarmisin?bende amnesia auto hasat ettim 8 temmuzda çok keyifli bir sigara
Brom bende düşünüyorum kafası nasıl met cevap bulamadım süper lemon haze yaptım onun kadında beğenmedim nasıl beğeniyorlar onuda anlamadım. Aradığım tür baymicak sohbet ettirecek kahkaha attiricak .

tamam işte sona gelmiş.. bu hasat konusunda trichome mikroskobuyla falan bi kanıya varamazsan yada elinde yoksa old school yani çok eski kafa bi bilgi var ve genelde işe yarar..bitkinin toplam pistillerinin %50si karardığında flush atarsın, THCyi damarlarında hissettmek istiyorsan ve en yüksek THC seviyelerini istiyorsan pistillerin %70-80i karardığında kesersin,yok biraz daha narkotik kafa olsun yormasın-koltuğa yapıştırsın istiyorsan pistillerin %90 ı kadarı karardığında kesersin... amberleşmeler %80i karardıktan sonra artar,THC yerini CBN ye bırakmaya başlar..bitkinin pistilleri %90ından fazlası karardığında ise artık iş işten geçmiştir,trichomelar bozulmuş ve bitki ölüm döşeğindedir,bir bardak soğuk su iyi gelir..en azından içinin yangını azalır..

tadı kokusu içimi herşeyi saf ve öz cannabis istiyorsan flushtan sonra sade suyla git..biraz daha tatlı-şekerli olsun tadı istiyorsan 1 galona 10 ml melas-pekmez karıştırır öyle tatlandırırsın..keyif senin..işin rast gitsin

Brom bende düşünüyorum kafası nasıl met cevap bulamadım süper lemon haze yaptım onun kadında beğenmedim nasıl beğeniyorlar onuda anlamadım. Aradığım tür baymicak sohbet ettirecek kahkaha attiricak .
super lemon haze,super silver haze,cindirella99,amnesialar,amnesia hazeler hep aynı orjinlerden türetme genetikler.. üç aşağı beş yukarı kafaları aynı.. üfirik bi kafa,yani aklın başında değilmişçesine mutluluk,sevinçten uçarsın ya işte o anın devamlı olanından..
eğer super lemon haze düzgün yetiştirdiysen ve o üfirik kafayı beğenmediysen hiç hazelere bulaşma...yukarıda yazdığım tarz genetikler aklı uçurur,bedensel olarak bişey yapmaz pek..beynin enteresan düşüncelerde boğulur,ufuk çizgisi kalkar ortadan...bu tarz genetikler indicalar gibi devamlı mutlu ve hareketsiz yapmaz..uçurur ama bedenin sapasağlam durur...

Uzay11

Kıdemli Üye
super lemon haze,super silver haze,cindirella99,amnesialar,amnesia hazeler hep aynı orjinlerden türetme genetikler.. üç aşağı beş yukarı kafaları aynı.. üfirik bi kafa,yani aklın başında değilmişçesine mutluluk,sevinçten uçarsın ya işte o anın devamlı olanından..
eğer super lemon haze düzgün yetiştirdiysen ve o üfirik kafayı beğenmediysen hiç hazelere bulaşma...yukarıda yazdığım tarz genetikler aklı uçurur,bedensel olarak bişey yapmaz pek..beynin enteresan düşüncelerde boğulur,ufuk çizgisi kalkar ortadan...bu tarz genetikler indicalar gibi devamlı mutlu ve hareketsiz yapmaz..uçurur ama bedenin sapasağlam durur...
Kanka hakkını vererek yaptım arkadaşım bayıldı piyasada böylesi yok falan diyordu ve 20 yıllık müptezel bunu söyleyen ama Amsterdam'da denedigim sigaranın yanından geçmezdi okadar net. Bakalım bide maxican denicem. Bide amnesia haze. Şuan alaskan var finale geldim buaksam flus aticam 100 günü devirdi namussuz yeni yeni rakilasmaya başladı.

Kanka hakkını vererek yaptım arkadaşım bayıldı piyasada böylesi yok falan diyordu ve 20 yıllık müptezel bunu söyleyen ama Amsterdam'da denedigim sigaranın yanından geçmezdi okadar net. Bakalım bide maxican denicem. Bide amnesia haze. Şuan alaskan var finale geldim buaksam flus aticam 100 günü devirdi namussuz yeni yeni rakilasmaya başladı.
iyi yetiştirdiysen o zaman tohum aldığın yerde sıkıntı var...amsterdamda içtiğin neyse tohumu aldığın yerde de kafası üç aşağı beş yukarı aynı olmalı..zira orjin-köken neresiyse tüm tohum firmaları o ülkeden klonlar getirtiyorlar dünya para verip,ellerindeki aynı genetiklerle çaprazlıyorlar...orjinler hep aynı..bi firma üretiyor,diğerleri de aynı bitkinin klonlarını alıp çaprazlayı deneyip edip kafa raporuna göre piyasaya sunuyorlar..

bir de haze tarzı sativa baskın genetiklerin kafası herkesi açmaz..kimisi çok paranoyatif düşüncelere dalar,kendi kendini bozar..kiminin hayal gücü kıttır,beyniyle değil de bedeniyle iş yapmaya alışmıştır ,beyni uçmaz o zaman..düşüncel gücü ve hayal gücü gelişmiş burçlar daha çok sever bu kafayı..mesela su grubu : akrep-balık-yengeç falan... kimisine haze in kralını dayarsın bişey anlamadım der,diyemezsin ki adama senin düşünsel kapasiten kıt,naapsın sana bu güzelim cugara. birsürü etken var,her insan aynı değil..

Uzay11

Kıdemli Üye
iyi yetiştirdiysen o zaman tohum aldığın yerde sıkıntı var...amsterdamda içtiğin neyse tohumu aldığın yerde de kafası üç aşağı beş yukarı aynı olmalı..zira orjin-köken neresiyse tüm tohum firmaları o ülkeden klonlar getirtiyorlar dünya para verip,ellerindeki aynı genetiklerle çaprazlıyorlar...orjinler hep aynı..bi firma üretiyor,diğerleri de aynı bitkinin klonlarını alıp çaprazlayı deneyip edip kafa raporuna göre piyasaya sunuyorlar..

bir de haze tarzı sativa baskın genetiklerin kafası herkesi açmaz..kimisi çok paranoyatif düşüncelere dalar,kendi kendini bozar..kiminin hayal gücü kıttır,beyniyle değil de bedeniyle iş yapmaya alışmıştır ,beyni uçmaz o zaman..düşüncel gücü ve hayal gücü gelişmiş burçlar daha çok sever bu kafayı..mesela su grubu : akrep-balık-yengeç falan... kimisine haze in kralını dayarsın bişey anlamadım der,diyemezsin ki adama senin düşünsel kapasiten kıt,naapsın sana bu güzelim cugara. birsürü etken var,her insan aynı değil..
Doğruluk payı eminim yüksektir, Amsterdam'da takildigim zaman manyak eğleniyoruz ve hiç gulmedigim kadar gülme kirizlerine girdiğimi biliyorum, alışveriş yaptığımız şahıslar katologlarinda net bilgi sunmuyor parayı alırken iyi ama 4 saatlerini verip adam gibi bı aciklama yok birçoğunda. Yurtdışı sitelere bakıyorum adamlar kılı kırk yarmis. Burdakilerin rakipleri olmadığından işlerine geldiği gibi yapıyor. Biraz yelpazenin genişlet yeni altarnatifler sun. Bakalım bisure daha takılıp yurtdışına kaçmayı düşünüyorum ülkenin tadı tuzu kalmadı zaten.

akıl
Doğruluk payı eminim yüksektir, Amsterdam'da takildigim zaman manyak eğleniyoruz ve hiç gulmedigim kadar gülme kirizlerine girdiğimi biliyorum, alışveriş yaptığımız şahıslar katologlarinda net bilgi sunmuyor parayı alırken iyi ama 4 saatlerini verip adam gibi bı aciklama yok birçoğunda. Yurtdışı sitelere bakıyorum adamlar kılı kırk yarmis. Burdakilerin rakipleri olmadığından işlerine geldiği gibi yapıyor. Biraz yelpazenin genişlet yeni altarnatifler sun. Bakalım bisure daha takılıp yurtdışına kaçmayı düşünüyorum ülkenin tadı tuzu kalmadı zaten.
akıllı adamın yeri değil artık buralar..geçen sene 1100 doktor üretmişiz,yarısından biraz daha çoğu abdye gitmiş..yakında sırf gerizekalılarla dolu mal-görgüsüzlerle dolu olacak zira eğitimli beyinlerimiz kaçıyor artık..benim gençliğimde biz bilmezdik yurtdışı hayali falan,ülkemiz cennetti,bi memur maaşıyla 4 kişilik aile geçinirdi,şimdiki gençlere acıyorum,rezil bi ülke bıraktık..heryerinden pislik akıyor..düzgün gençler hep kaçma derdinde..seneye abdye yeğenimi gönderiyoruz kısmetse,orada okuyacak,durmam burada diyor,adalet yok,insan hakkı yok,mafyalaşmış devlet bürokrasisisi,adam kayırma vs..... haklı...ayrılık acı ama dünyaya bir kere geldi evlat..düzgün yaşamak,medeniyet görmek istiyor..insan gibi yaşamak istiyor...

convik

Doktor
akıl

akıllı adamın yeri değil artık buralar..geçen sene 1100 doktor üretmişiz,yarısından biraz daha çoğu abdye gitmiş..yakında sırf gerizekalılarla dolu mal-görgüsüzlerle dolu olacak zira eğitimli beyinlerimiz kaçıyor artık..benim gençliğimde biz bilmezdik yurtdışı hayali falan,ülkemiz cennetti,bi memur maaşıyla 4 kişilik aile geçinirdi,şimdiki gençlere acıyorum,rezil bi ülke bıraktık..heryerinden pislik akıyor..düzgün gençler hep kaçma derdinde..seneye abdye yeğenimi gönderiyoruz kısmetse,orada okuyacak,durmam burada diyor,adalet yok,insan hakkı yok,mafyalaşmış devlet bürokrasisisi,adam kayırma vs..... haklı...ayrılık acı ama dünyaya bir kere geldi evlat..düzgün yaşamak,medeniyet görmek istiyor..insan gibi yaşamak istiyor...
Aynem hocam. Aynı fikirdeyim. Sen benden büyüksün ama ben de 43 yaşındayım. Çiller demirel 94 krizleri vs onları bike görmüş biri olarak ya bu ülke böyle bir yokluk böyle bir vasıfsızlık kalitesizlik umutsuzluk dönemi görmemiştir.
Ben yaşadım geçti bizden ama allah gençlerin yardımcısı olsun. 90ların istiklal caddesinin bir günü bu zamanın 10 yılına bedeldir.

Uzay11

Kıdemli Üye
Aynem hocam. Aynı fikirdeyim. Sen benden büyüksün ama ben de 43 yaşındayım. Çiller demirel 94 krizleri vs onları bike görmüş biri olarak ya bu ülke böyle bir yokluk böyle bir vasıfsızlık kalitesizlik umutsuzluk dönemi görmemiştir.
Ben yaşadım geçti bizden ama allah gençlerin yardımcısı olsun. 90ların istiklal caddesinin bir günü bu zamanın 10 yılına bedeldir.
Eskiden millet kiravatsiz beyogluna girmezmis diye rivayetler var eskilerden öyle dinlerdim neyse konuşulacak çok şey var bu konu altı çok boş saatlerce konuşsak dolduramayiz arkadaşın konuda yalan oldu gibi :))

powered

Üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Q Qirve:
    ***** ***** ********** ****** ******* ********* ***** ** ****** ****** ********* ****** ******** ********** ****** ** ****** ****** ** *** hahahaha** ***** hahahaha******* hahahaha* hahahaha** *** hahahaha* ** ******** ***** ** *** ******** ** ***** hahahaha*** ***** ********* hahahaha* ***** ***** ***** hahahaha* ***** ******** ******** ****** hahahaha ******* hahahaha ****** ****** hahahaha*** *** hahahaha**** ***** *** ******** ****** *** ***** hahahaha* **** *** ********** **** *** hahahaha**** *** hahahaha* ***** ****** *** ***** ** hahahaha* ***** ****** ****** ***** hahahaha** **** ***
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******** ******* ********** ****** ***** * ********* ********* hahahaha**** hahahaha** ***** ***** ********** ****** ******* ********* ***** ** ****** ****** ********* ****** ******** ********** ****** ** ****** ****** ** *** hahahaha** ***** hahahaha******* hahahaha* hahahaha** *** hahahaha* ** ******** ***** ** *** ******** ** ***** hahahaha*** ***** ********* hahahaha* ***** ***** ***** hahahaha* ***** ******** ******** ****** hahahaha ******* hahahaha ****** ****** hahahaha*** *** hahahaha**** ***** *** ******** ****** *** ***** hahahaha* **** *** ********** **** *** hahahaha**** *** hahahaha* ***** ****** *** ***** ** hahahaha* ***** ****** ****** ***** hahahaha** **** ***
    ** ** ******** ********** *** ******** * ****** hahahaha***** ***** ****** ******
    * ** ******* *** ******* hahahaha** **** **
  • A Aklida:
    **** **** ***** ** *** ***** ********** *** *** ****** ******* ******* ***** ***** ******** ******
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    **** ***** hahahaha *** ** **** ********* ***** **** hahahaha * ***** *** ** hahahaha***
  • Q Qirve:
    **** ********* ***** ******* **** ********** *** ** *** ********** *** ****** ******** ********* ******** * ******* ******** *** *** ********* ***** **
  • A Aklida:
    *** ** ******* ***** **** ******* ********* ******* ****** ***** ****** ****** ******** ***** *** ******* ***** ****
    * *** ******** * ** ******* **** hahahaha***** ***** ******* hahahaha***** hahahaha* *** ***** **** ********* ***** ******* **** ********** *** ** *** ********** *** ****** ******** ********* ******** * ******* ******** *** *** ********* ***** **
  • D despotdes:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ********** ******* ********** ******** hahahaha*******
    ***** ***** ****** ********* ***** ******* hahahaha ****** ****** hahahaha**** ********
    ***** ******* **** hahahaha ****** ****
  • Q Qirve:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • A Aklida:
    *** ** ***** ****** **** ****** *** *** ** *** hahahaha ******** **********
  • D despotdes:
  • A Aklida:
    ***** ******* ***** **** ******* ***** ********* ******* ********* ** ***** hahahaha*** ** ****** ** **
    A Aklida: ***** ******* ***** **** ******* ***** ********* ******* ********* ** ***** hahahaha*** **...