110 gün oldu hala çiçeklenmedi ???

Aorenici

Yeni üye
arkdaşlar 110 gün oldu  hava sirkülasyonu ve güneş alan bir balkonum var 2 adet kızım var temmuz ayında çiçeklenir diye okudum forumda ama hala çiçeklenmedi temmuz sonuna kadar bekleyeceğim sonra karanlık moda alıp çiçeklenmesini mi ? Sağlamamalıyım karar veremedim

reaL

Üye
kanka benimde balkondaki photo bitkiler henuz yeni çiçeklenmeye basladı temmuz ortasında başlıyor yani şuan başlamıştır. pre flowering belirtileri nasıl ?

Aorenici

Yeni üye
Cvp: 110 gün oldu hala çiçeklenmedi ???

reaL' Alıntı:
kanka benimde balkondaki photo bitkiler henuz yeni çiçeklenmeye basladı temmuz ortasında başlıyor yani şuan başlamıştır. pre flowering belirtileri nasıl ?
Budlar gelişmeye başladı ama çiçeklenmedi daha bekliyorum sabırsızlıkla. 12 saat karanlıkta bekletip çiçeklenmeye girer tarzında bir kaç yazı okumuştum ama kendi halinde olmasını istiyorum her şeyin doğal yani :)

Aliço

Yeni üye

Aorenici' Alıntı:
 Kanak sorma benimde üç bitkim bar outdoor hala çiçeklenmeye girmedi günler hala uzun kısalması lazım ben ağustosum ilk haftası giricek gibi düşüniyorum ama bir an öncede girmesini istiyorum gelişssin btsin bir an önce diye

Aorenici

Yeni üye

Aliço' Alıntı:
Aorenici' Alıntı:
 Kanak sorma benimde üç bitkim bar outdoor hala çiçeklenmeye girmedi günler hala uzun kısalması lazım ben ağustosum ilk haftası giricek gibi düşüniyorum ama bir an öncede girmesini istiyorum gelişssin btsin bir an önce diye

Sabır diliyorum sana bana herkese

Aliço' Alıntı:
Aorenici' Alıntı:

Sabır diliyorum sana bana herkese

dasvidanya61

Yeni üye
sende benden sin 100 günlük benimkiler apaç gibi sömekler günler kısalmaya başlasın artacak şu an zamanı çiçeklenme bloom çiçeklendirici kullan

Aorenici

Yeni üye

dasvidanya61' Alıntı:
sende benden sin 100 günlük benimkiler apaç gibi sömekler günler kısalmaya başlasın artacak şu an zamanı çiçeklenme bloom çiçeklendirici kullan

Candy bud
Top max
Cal mag 
Bud x factor 
Hafta 1 pekmezli su veriyorum 
Kullanıyorum

dasvidanya61

Yeni üye
kulanndığın gübreler sağlam kanka benim durumum ancak katı gübre kullanıyorum şu pistil oluşmaya başladı karadenizdeyim 2 gafta yağmur yağdı güneş yeni açtı bitkilerim tam kendinde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    M merto1835: ***