100x100 kabin için yeni ışık

RainMW

Yeni üye
Dostlar merhaba kabinim için yeni ışık alacağım şuan kabinde ts1000 var kara cuma indirimlerinden sf4000 veya fc3000 almayı planlıyorum ikside samsungun ledini kullanıyor bu konuda ustalar yön gösterebilir mi hangisini alayım artıları eksileri nelerdir yada ışık önerebilirsiniz ts1000 2 auto bitkiye çok yetersiz geliyor kabin çok büyük ışık küçük kalıyor hasatı aldıktan sonra autopot sistemi ile 3 veya 4 pot atmayı düşünüyorum buna göre ışık alıcağım önerilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum

RainMW

Yeni üye
Türkiyede yaşamıyorum spider farmer veya mars hydro bu işin piri diye biliyorum ne kadar doğru yanlış bilemem ondan dolayı bu ışıklara baktım sponsorunda buraya kargo çıkaracağını zanetmiyorum amazon bile 150-200 dolar kargo ücreti çıkarıyor başka tavsiyeniz varsa çok iyi olur biran önce yenilemek istiyorum ışığımı

nasa

Doktor
Türkiyede yaşamıyorum spider farmer veya mars hydro bu işin piri diye biliyorum ne kadar doğru yanlış bilemem ondan dolayı bu ışıklara baktım sponsorunda buraya kargo çıkaracağını zanetmiyorum amazon bile 150-200 dolar kargo ücreti çıkarıyor başka tavsiyeniz varsa çok iyi olur biran önce yenilemek istiyorum ışığımı
spider ve mars evet marka olarak büyük markalar bu sektörde ancak ışık teknolojisinde kullanlan çiplerin önemi vardır yani marsın epistar ürünündense x markanın samsung lm301h çipli ürününü tercih edersen daha iyi verim alırsın

RainMW

Yeni üye
Mars tsw 2000 guzel olur, sari siteyi karistir.
Türkiyede yaşamıyorum kara cuma indirimlerinden sf4000 aldım kargoda lm301b çipi kullanıyormuş fiyatıda yarı yarıya düşmüştü indirimimde vardı ts1000 fiyatına geldi mars hydro bulumduğum ülkeye gönderimi sadece çinden yapıyor gümrük vs uğraşmak istemediğim için sf4000 aldım umarım pişman olamam gelince detaylı bi konu açarım alamayı düşünen arkadaşlar için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
  • N NoStressKush:
    ** ******** ** ***** ****** ** ****** **** ******* * **** ****** ***** ******* ***
  • S sharkek:
    *** ***** ****** * **** ** ******* *** **
  • S sharkek:
  • Coke Coke:
    Coke Coke: ******* ********