10. Gün lahana yapraklı kızlar

bambro

Üye
Arkadaslar, kankalar ocakta ektiği tohum güdük kalınca onu söküp iki tane daha tohum attım. 14 saat mor led ışık 8 saat balkonda güneş ışığı ile 10 günde lahana gibi yapraklarım oldu :) toprak Light Mix gübreler ise bio bizz grow ve Bloom. Gübreyi 1 kere verdim. Yapraklar göre gövde biraz ince gibi geldi. Sizin fikirleriniz benim için önemli. Tüm kankaların yorumlarını bekliyorum. #Seytan. Mari

Son düzenleme:

CahilKush

Doktor
Kanka bu evrede bloom verme sakın onu bi diyeyim grow ve cal mag varsa yeterli birde led kötü mü ki güneş altına aliyorsun ?
Bitkiyi ya güneşte geliştir ya led de kanka çünkü güneş gibi bir ışıktan besin alan bitki led ile ışık vermeye devam ettiğinde ondan gelen ışınları garipseyecektir strese neden olur
Arkadaslar, kankalar ocakta ektiği tohum güdük kalınca onu söküp iki tane daha tohum attım. 14 saat mor led ışık 8 saat balkonda güneş ışığı ile 10 günde lahana gibi yapraklarım oldu :) toprak Light Mix gübreler ise bio bizz grow ve Bloom. Gübreyi 1 kere verdim. Yapraklar göre gövde biraz ince gibi geldi. Sizin fikirleriniz benim için önemli. Tüm kankaların yorumlarını bekliyorum. @Seytan. Mari

bambro

Üye
Kanka bu evrede bloom verme sakın onu bi diyeyim grow ve cal mag varsa yeterli birde led kötü mü ki güneş altına aliyorsun ?
Bitkiyi ya güneşte geliştir ya led de kanka çünkü güneş gibi bir ışıktan besin alan bitki led ile ışık vermeye devam ettiğinde ondan gelen ışınları garipseyecektir strese neden olur
Kanka cal mag yok elimde. Siparişini veririm pazartesi günü. Fish mix var elimde. Sadece grow ile devam mı edeyim?

CahilKush

Doktor
Kanka cal mag yok elimde. Siparişini veririm pazartesi günü. Fish mix var elimde. Sadece grow ile devam mı edeyim?
Kanka fish mix i bilmiyorum ama tahmin yürütmek gerekirse fosfor ve postasyum değeri yüksek olan birşeydir bitkinin ciceklenmeye girene kadar p.k kısımlarına çok ihtiyacı yok zaten ihtiyacı olanı grow veriyor sen calm mag i bekle growla devam et

bambro

Üye
Kanka bio bizz cal mag elime ulaştı. Bunu nasıl bir takvimle uygulamalıyım.

Aguş

Doktor
Yani 2 yöntem var 1. bir dolu bir boş gidiyorsan boş sulamalarda litreye 2ml verip öyle sulamak 2.cisi full dolu gidiyorsan yani hep gübreli veriyorsan litreye 1 ml katmak tarafını seç vermeye başla :)

elchavoo

Üye
Bitkiyi ya güneşte geliştir ya led de kanka çünkü güneş gibi bir ışıktan besin alan bitki led ile ışık vermeye devam ettiğinde ondan gelen ışınları garipseyecektir strese neden olurm
micro gübre vermelimiyim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • A Asidty:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* hahahaha***** *****
    ** **** ******** hahahaha**** ********** ***** ******* ***** ** ** ******** ** ***** ********* ******* ****** ******** **********
    **** ******* **** ****** *** ** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ********** ***** ** **** ******* ******* **** ******** ****** **** **** *** ******* ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** *** ********* **** *** *** ****** ***** hahahaha hahahaha ******** *** ****** ***** *** ****** ******* ** ******** **** ******* hahahaha*
    ***** ***** ***** **** **** ****** *** ***** **** ******** **** ** ******** ***** ******* **** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ** *** ******* **** ** ***** ****** ****** ******** *** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** hahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ş ŞekerBank:
  • Ş ŞekerBank:
    **** hahahaha ******** ****** **** ****** ********** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******** *** * ****** ********* ****** ******** hahahaha ******** ****** **** ****** ********** *******
  • J JunkyheaD:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • J JunkyheaD:
    J JunkyheaD: ********** ********* *****