10 AY

ya arkadaşlar bende bu aralar inanılmaz paranoyak oldum bana süreci biraz anlatabilir misiniz? Aile evimde tek kök yetiştiriyorum ama her an aklımdan narkotikler geçiyor acaba beni biliyorlar mı sıra bana da mı gelicek diye aklımda deli sorular geçiyor. beni yakalasınlar sorun değil ama aile evi olduğu için evdeki o hengameyi düşünemiyorum hele bir de içeri girersem babamdan çok çekiniyorum.
Geçen sene growkentten alışveriş yaptım ama o zamanlar başka şehirdeydim ve alışverişte o adresi kullandım ayrıca ikametgahımda o adreste görünüyor ama ben şuan başka bir şehirde ailemin yanındayım ve buraya growkent vs sitelerden bişi söylemedim yakalanma riskim nedir?
Yakalandım diyelim apar topar içeri mi tıkıyorlar nasıl işliyor süreç? Bilenler aydınlatabilir mi?
Atıcam şu bir kökü ama kıyamıyorum 20 günü kaldı hasat almama yoksa atıcam geçicem

GlockGen5

Müptezel
İsa öncelikle panik halinden kurtul,şanslısın şuan başka bir şehirdesin,eğer senin grow yaptığını herhangi bir dostuna söylemedinse korkmana hiç lüzum yok lakin illaki tedbirli olmak zorundasın,malûm marol yetiştirdin diye içeri attıkları bir ülkedeyiz,ama henüz 1 kökle yakalanıp içici konumunda ki kişiye verilen bir hapis cezası mevcut değil,cezası belli denetimli ,nasıl sigarayı 30 yaptılar bıraksınlar diye buda öyle birşe,şuna emin ol ilerleyen zamanlarda sigara içene de aynı ceza gündeme gelir padişahım çok yaşa dönemde gelecek,neyse biraz siyasete gidiyor konu hemen toparlayım,panik hata yaptırır dostum,dikkat et ve içini ferah tut sonuçta isteseler telefon sinyali takibi yaparlar,baktılar olmuyor fiziki takip başlar,yer belirlenir ve baskın gerçekleşir doğru zamanda,şunu dicem tedbiri elden bırakma ama birtane kökten de hiç korkma hayırlı hasatlar dostum

Son düzenleme:
İsa öncelikle panik halinden kurtul,şanslısın şuan başka bir şehirdesin,eğer senin grow yaptığını herhangi bir dostuna söylemedinse korkmana hiç lüzum yok lakin illaki tedbirli olmak zorundasın,malûm marol yetiştirdin diye içeri attıkları bir ülkedeyiz,ama henüz 1 kökle yakalanıp içici konumunda ki kişiye verilen bir hapis cezası mevcut değil,cezası belli amatem,nasıl sigarayı 30 yaptılar bıraksınlar diye buda öyle birşe,şuna emin ol ilerleyen zamanlarda sigara içene de aynı ceza gündeme gelir padişahım çok yaşa dönemde gelecek,neyse biraz siyasete gidiyor konu hemen toparlayım,panik hata yaptırır dostum,dikkat et ve içini ferah tut sonuçta isteseler telefon sinyali takibi yaparlar,baktılar olmuyor fiziki takip başlar,yer belirlenir ve baskın gerçekleşir doğru zamanda,şunu dicem tedbiri elden bırakma ama birtane kökten de hiç korkma hayırlı hasatlar dostum
Tamam kankam teşekkür ederim açıklaman için dilerim sen de bir an önce kurtulursun başındaki beladan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mpt77:
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • B biggie34_:
    ****** ********** ********** *** **** ******* ** ****** ******** *** ***** ** ******** ***** ****** **** **** ******* ******** ******* ******
  • B biggie34_:
    ***** ***** ********* ***** ******* ******* ******* **** **** ****** * ** *****
    +1
  • B biggie34_:
    ********** ********* ***** hahahaha ******** *** ********* ***** ******** ******** hahahaha
    +2
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    hahahahahahahaha
    +3
  • B biggie34_:
    *** **** **** ****** ***** ********** ******* *** ******** ********* ****** ***** **********
  • B biggie34_:
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** **** hahahaha* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ****** **** ***** ** ** **** *** *** *** **** ******** ** ****** ***** ****** ********** ***
  • B biggie34_:
    **** hahahaha
  • B biggie34_:
    ** ***** ****** ******* ***** **
  • A akaaka123:
  • A akaaka123:
    ** *** ******* ******* ********** ******** ********* ** *** ***** ******** ******* ** ****** *** ** ******* ***** ***** **** ** ***** **** ******* ****** ** ******** ******* **** *** ** ****** ******
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: ***** ********** ****** ***** *** **** ***