1 DUMAN 5 SN'DE ZİRVE KAFA BU NEDİR

glowos34

Yeni üye
s.a kankalar esrarın sıkıntıya girmesiyle beraber piyasada garip ürünler görmeye başladık
geçenlerde bi arkadaşım yeni bir dalga getirdi tütünün daha ince kıyılmış hali gibi normal boş sigaranın ucuna 10/1 kadar azıcık koydugumuzda yeterli oluyor dalganın kötülügü dumanı aldıktan sonra 5 sn gibi kısa sürede zirvelere çıkartıyor 2 saat agır kafası 2 saat hafif 4 saat kafası oluyor ve su içmek hayat meselesine dönüyor 2 tane 1buçuk litrelik su içiriyor insana diyebilirim bu dalga hakkında bilgisi veya düşüncesi olanlar varmı beni korkuttu açıkcası bu tütünün üstüne ne tarz bi kimyasal uyarlamış olabilirler teşekkürler tekrar :)

Kesinlikle bonzai insanlar rengi şekli değişiyor diye başka bir şey sanıyor ama mevzu neye sıktığı değil zaten sıktığı şey sorun şu ki bugün 5 fıs fıs atar yarın 7 atar sen beşi kaldırırsın 7de patlarsın ki her seferinde patlama şansın var bu sentetik çünkü çok ciddi bağımlılığı olur esrar gibi değil kötü durumda olsanda içmek istersin yol yakınken vaz geçin bunu dalga diye verenden de uzak durun beş saniyede tsunami olmaz..

YOLYEMEZ

Yeni üye
Kalbin küt küt atıyorsa ağzın için kuruyosa gözler kıpkırmızı ise o bonzaidir eğerki olurda bad ölüm gribine girersen dostum yanında içmeni tavsiye etmiyorum ama içersen 1 tane çukulata 1 adette su bulundur tez zamanda bırak çok kötü kimyasallar var içinde içindekileri duysan zaten arkadaşını vura vura öldürsün allah utandırmasın dalga içinde kalır kalmasının sebebi kılcar damarlara giden bi kimyasal var cıkmıyo o bağımlık yapıyor kimyacılar bunu da bulmuş allaha emanet ol 

karadag26

Yeni üye
Bonzai veya tütün veya esrar üstüne sıktıkları şeyden az miktarda sıkıyolardir ona gore kafasi oluyodur bence uzak durmanda fayda var.
Geçen gün arkadas ot getirmis efsane bisey ilk sigara ucurdu ikinci üçüncü sigara mala baglatti tahminimce ondada ilac vardi yoksa o sekil yapmaz saf ot..
KİMYASALA HAYİR!!

glowos34

Yeni üye
krallar zaten bende garip ürünlere karşı bi insanımdır ama herşeyi denedigim için bunuda denedim 5sn kafası gelen dalga zaten kimyasal orda hemfikiriz sadece ne oldugunu anlayamadım hatta iş çözdügüm çorbacıyada sordum abi sakın istiyosan getirim ama içilecek madde degil dedi birde sizinle paylaşıyım istedim yoksa THC candır aşktır :)

YOLYEMEZ' Alıntı:
Kalbin küt küt atıyorsa ağzın için kuruyosa gözler kıpkırmızı ise o bonzaidir eğerki olurda bad ölüm gribine girersen dostum yanında içmeni tavsiye etmiyorum ama içersen 1 tane çukulata 1 adette su bulundur tez zamanda bırak çok kötü kimyasallar var içinde içindekileri duysan zaten arkadaşını vura vura öldürsün allah utandırmasın dalga içinde kalır kalmasının sebebi kılcar damarlara giden bi kimyasal var cıkmıyo o bağımlık yapıyor kimyacılar bunu da bulmuş allaha emanet ol 

ula kanka zaten denemek amaçlı içtim yoksa çorbacıya bu sıralar 50tl vermeye alıştık bizim kızlar büyüyene kadar ::) kendimi uyuşturucu bagımlısı gibi hissettirdiniz bana :D  çocugu dövdüreceksiniz :D

erdemli83

Yeni üye
Cvp: 1 DUMAN 5 SN'DE ZİRVE KAFA BU NEDİR

Buralarda ona TC diyorlar (tisi diye söyleniyor) bir süre icmistim dumanı çektikten hemen sonra kafası gelir en güzeli de kafasının geliş anıdır ama o kadar uzun sürmez 20 dk da bir istetir ne kadar kaliteli olursa olsun kafanın süresi uzamaz çok kaliteli biseyse bad trip e sokabilir. En son aldığım torbaciya içeriğini sorduğumda abi fil narkozu demişti. İcilecek bok değildir uzak durulması icap eder. 

Saygılar bol dumanlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • K kiryue0:
    hahahahahahahaha ****** hahahaha** ****** ********* ****** *** ****** *****
    K kiryue0: hahahahahahahaha ****** hahahaha** ****** ********* ****** *** ****** *****