İsik icin yardim

higthead

Jolly Green
150-150 cadirim var 8 10 tane arasi auto yetistirmwyi dusunuyorm karbnm havalandirmam tamam isik ne gider bana tsk

Dostum 150x150 alan guzel buyuk hava hacmıne sahıp

cıkıs setın quıte ultra sessız seri0

yada aynı m3 ve m3hler normal seri

girişin ise

ışıgın ıse

150 alana 3 adet alıcaksın ve kabıne konumlandırıcaksın 150x150 alanı efsane ısıkla doldurur. sponsorumuz lm301h evo son led cıplerı kullanıyor sasma derim. sponsorla ıletısıme gec ındırım uygular.

Kanka bu giriş hava kanalı 150x150x200de yetersiz kaliyor bende aynı tavsiyesi almıştım senden alışverişi yaparken tavsiye üzerine satıcınin dediği karbon 890m3 bu alan için fazla, giriş hava fanın ise yetersiz demişti.

higthead

Jolly Green
Kanka bu giriş hava kanalı 150x150x200de yetersiz kaliyor bende aynı tavsiyesi almıştım senden alışverişi yaparken tavsiye üzerine satıcınin dediği karbon 890m3 bu alan için fazla, giriş hava fanın ise yetersiz demişti.

Dostum 150x150 alanda 550m3 çıkıs giriş ise 300 veya 350m3 kullanılır fazla veya daha dusuk m3 ise alanda yetersiz havalandırma ve iklimi bozar. 150x150 alana 850 m3 veya 1160m3 vs. fan eklenemez 890lık veya 680lık set dedıgımız ıse cıkıs m3 lerı aynıdır sadece karbon fıltreler bırı 680lık bırı 890lıktır bunuda koku yogunluguna gore secılır.

Bandaleros

Müptezel
Arkadaşlar Adam havalandırmayı hallettim diyor herkes burada havalandırma yazıyor
Adam ışık tavsiyesi istedi farkındamısınız ben mi yanlış okuyorum sabahtan beri?

Bandaleros

Müptezel
700luk bi isik gelicek growkentren 50k covari ozel kirmizi ful grow doneminde acabiliyosn cuma gelcek dedi alsammi
Birincisi Kanka öncelikle growkentten uzak dur
İkinci olarak maddi durumun varsa mars hydro ya yönel 10 otoda normal bir verim istiyorsan fc6500
Üst kalite verim istiyorsan fc8000 + co2 tüpü al kendine uçurursun…

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • higthead higthead:
    ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* **** ****** **** ******** **** ******* **********
    higthead higthead: ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* ****...