İndor yetiştirme hakkında bilgi

Kankalar hepinize merhaba. 
İndoor yetiştirme daha önce hiç yapmadığım için bir kaç bilgiye ihtiyacım var. Cevaplarsanız memnun olurum.

1- 4 kök için grow çadır ölçüleri ne olmalıdır ?

2- 4 kök için ışık istemi ne olmalıdır. Kaç w kaç tane gibi. Tercihim led

3- kaç litrelik saksı olmalı ?

4- kaçlık ve hangi sistem carbon filtre kullanılmalı ?

5- kaç adet fan olmalı ?

6- nem makinası hangisi olmalı ?

Bilen arkadaşlar yeşillendirirse çok memnun olurum. Herkesin dumanı bol olsun.

Cvp: İndor yetiştirme hakkında bilgi

PurpleHaze21' Alıntı:
Kankalar hepinize merhaba. 
İndoor yetiştirme daha önce hiç yapmadığım için bir kaç bilgiye ihtiyacım var. Cevaplarsanız memnun olurum.

1- 4 kök için grow çadır ölçüleri ne olmalıdır ?

2- 4 kök için ışık istemi ne olmalıdır. Kaç w kaç tane gibi. Tercihim led

3- kaç litrelik saksı olmalı ?

4- kaçlık ve hangi sistem carbon filtre kullanılmalı ?

5- kaç adet fan olmalı ?

6- nem makinası hangisi olmalı ?

Bilen arkadaşlar yeşillendirirse çok memnun olurum. Herkesin dumanı bol olsun
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yeşillendirirseniz konuyu çok memnun olurum

godhz

Yeni üye
konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa cok sevinirim benim de ilk growum olacak

vamonos

Üye
forumu dolaşsana biraz dostum bunca konu var sizler yararlanın diye paylaşıyo millet hiç okumamışsın yorumları

Cvp: İndor yetiştirme hakkında bilgi

vamonos' Alıntı:
forumu dolaşsana biraz dostum bunca konu var sizler yararlanın diye paylaşıyo millet hiç okumamışsın yorumları

Varsa sorduklarımla ilgili cevap alabileceğim başlık link ver kanka. Ben bulamadım.

Asi1925

Yeni üye
3 gündür neredeyse 150 tane yazı okudum ancak kimse ışık hakkında net ve kesin Bir bilgi söylememiş ayrıca kokuyu nasıl gizlendiğinden de söz eden maalesef yok ancak diğer konularda müthiş şekilde bilgilendim

Asi1925

Yeni üye
ışıkla ilgilide bi dünya konu var moderatörlerin açtıkları var nasıl bulamazsın
Hepsinde bir farklılık var misal biri 400 watt tam spektrum kullanırken başka biri 2 tane 25 watlık beyaz birde sarı kullanmış bir başkası ise 1000 watt Samsung kullanmış bu nedenle konuyla ilgili çok seçenek olunca hangisi daha sağlıklı onu çözemedim çünkü çok farklı tohumlar kullanılmış

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    *** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
  • lavrens lavrens:
    **** ***** ******* ***** ****** ***** ******** ******** ****** **** ****** ** ****** ********* ***** ***** hahahaha ********** ***** ****** ******** ********* ***** ****** ***** hahahaha**** ***** ** ********* **** ***** ******* ****** ****** *** ***
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ***** ****** ******* ******* ***** ***** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
    +1
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** * * ****** *** ******* **** *** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* ********* ******* *** ****** **** ********* **
    +1
    ***** hahahaha* ** ***** ** ****** *** ***** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
  • 420x 420x:
    ******** ***** ****** ******* ******* ***** ***** * ** hahahaha *** **** ******* ** ***** *********
  • lavrens lavrens:
    ********** ****** ***** * * ****** ********* ******* * ******** ******* ***** ******* **** **** ***** **** ******* ******
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ***** ** ***** ** **** ***** ********* ****** ****** ***** *** **** ********* * **** *** ********* * *******
    ********* **** ********* ***** ****** **** ******** * * ****** *** ******* **** *** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* ********* ******* *** ****** **** ********* **
    +2
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** ******* * ** ********* *** **** ******** *** *********
    +1
    ********** hahahaha*** **** ********* ***** ****** **** **
    ******* ****** ******* * ** ***** **
  • 420x 420x:
    ***** ** ***** ** **** ***** ********* ****** ****** ***** *** **** ********* * **** *** ********* * hahahaha** ***** ***** ** ***** **** *** hahahaha hahahaha*** ********* **** ********** ******
    +2
    **** ***** ****** ******* ***** ****** ***** **
    +1
    hahahaha **********
    ********* *** hahahaha***** ******** ****** ****** *** **
    +1
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** ******* * ** ********* *** **** ******** *** hahahaha*** ** ********* ******* ****** ***** ***** ********* ********* *** ********** ****** ****
    ***** ******* ********* ******* ********** ****** ******** **
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha***** ** ******* ******** ****** ******* ****** ******** **** ** hahahaha hahahaha*** **
    TabldotLife TabldotLife: ***** hahahaha***** ** ******* ******** ****** ******* ****** ******** **** ** hahahaha...