İlk growum ve balkon soğuk

ulvi

Yeni üye
merhabalar ilk kendi büyütme deneyimim bilgisizim, 2 -3 günde bi sulama 1 kere pekmezli su , ayda bi gübre verdim. Geç ekim yaptım tam vakti bilmiyorum 60 günü devirdi. Ne zaman sökmeliyim. Telefon ile yaklaştırıp çektim ama becerebildiysem ne mutlu. Yorum ve fikirleriniz önemli

A Lone

Kıdemli Üye
merhabalar ilk kendi büyütme deneyimim bilgisizim, 2 -3 günde bi sulama 1 kere pekmezli su , ayda bi gübre verdim. Geç ekim yaptım tam vakti bilmiyorum 60 günü devirdi. Ne zaman sökmeliyim. Telefon ile yaklaştırıp çektim ama becerebildiysem ne mutlu. Yorum ve fikirleriniz önemli

iyi gitmişsin. Bro. Eline sağlık

ulvi

Yeni üye
Aynen knka sadwe suyla git toprak kurusun ekstra 1 hafta daha beklet sonra vur makası
Bugün şeytana uydum iki söm kopardım airfry da 80 derece 30 dk kuruttum bastım müşürün üstüne çıtır çıtır harmanlayıp enfes olmuş iki saattir acayip iyim daha da imzaya gittm emniyete :)) ne yapmalıyım pekmezli flush atıp sökeyimmi şişermi sömekler daha bekleymmi

Night owl

Müptezel
Bugün şeytana uydum iki söm kopardım airfry da 80 derece 30 dk kuruttum bastım müşürün üstüne çıtır çıtır harmanlayıp enfes olmuş iki saattir acayip iyim daha da imzaya gittm emniyete :)) ne yapmalıyım pekmezli flush atıp sökeyimmi şişermi sömekler daha bekleymmi
Bekle dostum bekle heniz daha hazır dğeil sen bilirsin yine de

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* hahahaha* **** ********* ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** ** **** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* ****** ********** ***** hahahaha*** ** ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ** ** ** *** ********* ******** ********* **** ****** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******
    +1
  • K karaca23:
    *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • K karaca23:
    hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Didrug Didrug:
    ** ****** ****** ******* hahahaha ******** ** ******** hahahaha *******
  • D despotdes:
  • K karaca23:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • K karaca23:
    hahahahahahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******* ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
    ***** ** hahahaha ***** ***** ********** ********* *** *** hahahaha* ******* ****** ******** ********* * * **** *** ******** ******* **** hahahaha*** hahahaha** hahahaha******
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ***** ******* **** **** *** *** ******* *** **** ********* *** ********** * ****** ********* ********* *** ****** hahahaha **** ******* ** ******* hahahaha* *** **** *** ******** *** *** ********** ******** ***** ******* ***** ******* ***** *** **** **** ****** hahahaha ******* *** ******* ** ******** ** *** *** *** ******** *** **** *** *** ****** ******** **** *** *** **** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha*** ******* **** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ******** ********* ******** ***