İlk drop deneyimi lsd

iamschizo

Yeni üye
300mg drop kullandık bulmak çok zor oldu ve sonrasında yaşananlar.Moruk bak çok yoruluyosun çünkü, beynin inanılmaz hızlı çalışıyor hani anlatamayacağım , kullanmayan kimsenin de anlatamayacağı derecede hızlı. Bedenin ise beynine göre çoooook yavaş kalıyo. mesela beynin saniyede 100 kare kaydederken vücudum 2 kere hareket etmiş oluyor. buda bende şey oldu. beynim zamanda vücudumdan önden gitti. mesela beynimden geçen şeyler birisi beni bölmeden, benimle konuşmayıp aklıma başka bir şey sokmadan vücudumla aynı zamanda asla kalamadı. mesela bi yere kitleniyorum beynim inanılmaz ileride hani gözlerin kapalı bile olsa bile sürekli görüyorsun zaten görmekten asssssla vazgeçemiyorsun, bu yüzden de şey diye düşünüyorsun gözlerim kapalı mı acaba? aslında gözlerim kapalı olmayada bilir. sonra da şey diyosun görmek için gözlerini açmaya gerek yok ki diyorsun orda bi çıkmaza giriyorsun dıbısının damı gibi çıkılması inanılmaz zor bi trip. sonra birden biri geliyo sana bir şey diyo durduk yere. laaaks diye kapalı olan gözlerini açıyosun beynimle vücudun aynı zamana dönüyo ona cevap veriyosun vsvsvs . sana kalsa kafanda bu savaşı 2 saat boyunca verdin. geçen süre 1 dakika dıbınakoyim bu yüzden zaman hiç geçmiyomuş gibi düşünüyosun kafası hiç geçmiycekmiş gibi düşünüyosun. gerçek hayata dönebileceğin gerçeğiyle.  gerçek hayatın Lsd etkisindeyken ki hayat olduğu arasında bi çıkmaza girince sürekli her şey trip olduğu için sonsuza dek öyle kalacağımı zannettim.. bide tripler sürekli birbirine bağlanıyo **** satayım . yüzlerce paralel evrenin var. paralel evrenler arasında sürekli zıpladığın için hepsini de gerçek zannettiğin için yine gerçek olanın hangisi olduğunu karıştırıyorsun. sonra hiç biri gerçek gelmiyo.. hepsi hiç bir şeymiş gibi geliyo. burdan aslında hiç olduğunu falan düşünüyorsun ama aynı zamanda da her şeyin sen olduğunu allah olduğunu düşünüyosun bir anda çünkü düşünmek istediğin şey direk oluyo yani düşündüğün şey direk oluyor . allahsın dıbına koyim sen ne istersen o oluyo . dışarı çıktık mesela tam bir kaos karanlıkta yürüyoruz köyde ışıklı yerden geçerken müziğin etkisiyle böyle sanki şirinler köyündeymişiz gibi halistesin her şey çok güzel süzülüyormuşsun gibi . müzik hızlanıyor ışığın bittiği yere doğru geliyorsun ama karanlıktada hala son seviye görüyorsun bu arada.. müzik hızlanıyor ve bununla ışık azalmaya başladıkça bir savaşın içinden geçtiğini hissediyorsun ve korkuyosun falan. kanka sana şöyle yemin edebilirim , dışarı çıktığımızda 6-7 saat yürüdük eve geldiğimizde saate baktığımızda 1 saat bile geçmemişti. asansör bozul hele merdivenler... kanka merdivenlerden iniyoruz sonsuza kadar iniyoruz aslında muhtemelen 3-5 dakikada iniyoruz ama beynimizin hızına göre vücudumuz inanılmaz yavaş kaldığı için sonsuz bi döngüye girmişiz gibi ve sürekli aynı yerde hapsolmuşuz gibi ve mersivenlerden hiç inemeyecek dışarı hiç çıkamayacakmışız gibiydi fekfkekfkez. sonra koşmaya başladık merdivenlerden kaçtık falan bitmiyoooo diyerek fkekfkekfke. çıkarken de aynı şekilde. off bi bitmedi bu kolidor falan diyorum çok yoruldum falan diyorum video da 3 saniye sürüyo fiziksel olarak o koridorun bitmesi ama beynim çok daha önden gittiği için vücudum beynime yetişemediği için saatlerce yürüyormuşum gibi geliyor ve bu her şeyde böyle. bir şey istediğimi söylüyorum arkadaşım boşverr neden umrundaki aslında var olan tek şey sensin diyor bi kitleniyorsun zaten istediğin aklından geçen her şey oluyor ya ben allahım aslında var olan tek şey benim diyorsun ve orda ne görmek istersen onu görüyorsun rahatlıyorsun huzur doluyorsun müzik neşeliyse inanılmaz huzur dolusun müzik birden değişip hard bir şey olursa tam bir kaos tam bir savaşın içinde buluyosun kendini.. en boktanı da saatlerce bir şeyle uğraşıp aslında 1 dakika falan geçmiş olmasından dolayı asla  bitmyecekmiş gibi oraya hapsolmuşsun gibi hissettiriyor,buda böyle bir anımdı Dostlarr

jacob4235

Yeni üye
Aman aman agam dikkat dışardan zombie gibi  gözükmek cok olası böyle durumda #evdekal dışarısı etiket xD

jacob4235

Yeni üye
Cvp: İlk drop deneyimi lsd

Yeemen' Alıntı:
Kanka lsd de dış görünüşte bi değişiklik olmuyor

Kankam o kafayla ikili diyalog yada başka olaylar yaşanılabilir bad tribe düşmemem lazim diye diye bad e düşündürsün sıkıntı aga

iamschizo

Yeni üye
Beyler benim kullanıdıgım yer köy gibi biryerde kimsecikler yok ondan dolayı dışarı çıkabildim siz siz olun insan içinde bu mereti kullanmayın,tecrübesizseniz evde denemeyim sonra taklaya gelirsiniz xd

vamonos

Üye
lan ne güldüm ya ilk deneyimim aklıma geldi süpersin dostum bidahakine dozu artır :D

bu arada hangi satıcıdan aldın o güzel ismini bahşeder misin ?

iamschizo

Yeni üye

vamonos' Alıntı:
la ne güldüm ya ilk deneyimim aklıma geldi süpersin dostum bidahakine dozu artır :D

Kanka paylaşım yasak galiba benim satıcı Tr de telegram üzerinden satış yapıyor,ama yasak satıcı paylaşımı yapmak,malesef

vamonos

Üye

iamschizo' Alıntı:
vamonos' Alıntı:
la ne güldüm ya ilk deneyimim aklıma geldi süpersin dostum bidahakine dozu artır :D

Kanka paylaşım yasak galiba benim satıcı Tr de yasak üzerinden satış yapıyor,ama yasak satıcı paylaşımı yapmak,malesef

yasak değil dostum yazabilirsin

iamschizo

Yeni üye
150 liradan aldım dostum damla şeklinde küp şekere damlatıp gönderdi,adminlere sormak lazım yasakmı değilmi boşuna banlattıramam kendimi malesef.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
nıye yasak olsun kardsm ona bakarsan burda mıllet foto vıdeo koyuyor yetiştirdigi seyın . onuda soylemek yasak olmamalı

iamschizo

Yeni üye
Dostlarım kafası kaç saat sürdğ diye sormuşsunuz görseller 8-9 saat sürdü sonrasında 2-3 saat hissiyat sürdü ama tüm gün kafam güzeldi yani,benim vendor telegram wickr üzerinden satış yapıyor araştırdım,bu bilgileri paylaşmak yasakmış o yüzden malesef dostlar :(

iamschizo

Yeni üye
Dostum ben deepwebten almadın ama wickr paylaşımı yasak adminlere sor yasak değilse paylaşayım sıkıntı yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** *** ********* ****** ** ******** hahahaha
    ***** ******* ** ****** * ***** *** hahahaha* ***** **** ***** ********* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** **** ******* ********* ***** ***** hahahaha* *** ** *** ***** ****** *** **** ***** **** ******
  • P puslu77:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ***** *** *** hahahaha
    ********** hahahaha* ****** ***** ***** **** hahahaha***** ****** ** ******* ** ***** ***** ******
  • P puslu77:
    ***** ***** ********** ******* ******* ******** *** ***** ** ******* ****** *** **** ********** ***** *** ***** *** ********* hahahaha* **** ******** ***** ****** ********* ***** **** *** ******* ********** *** ******* **** *** ** ** ******* *** ******
  • P puslu77:
    ***** ***** ** *** ****** ******* ******* *** **** ** ****** **** ******** hahahaha **** ***** ***** ********** ******* ******* ******** *** ***** ** ******* ****** *** **** ********** ***** *** ***** *** ********* hahahaha* **** ******** ***** ****** ********* ***** **** *** ******* ********** *** ******* **** *** ** ** ******* *** ******
    ********* **** *** ******** ********* hahahaha****
    ******* hahahaha
    ***** **** *** ** ********** ********* ** ** ***** ***** ****** *** ***** **** ***** ** ******** ** *** ***** ***** ****** ****** ******** **** ******* ********* ***** ***** hahahaha* *** ** *** ***** ****** *** **** ***** **** ******
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ********* ******** ***** ** ******* ***** **** *** hahahaha** ********** hahahaha** **** ********* ****** ******** *** hahahaha* *** ***** ****** **** *** **** ******** ****** *** hahahaha***** ** *** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** **** ******** ****** ** ********** ***** ** ***** ** **** ****** * * ********* ** ** ******** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    *** hahahaha ** * ***** ******** ******** ** ** *** *********
    Night owl Night owl: *** hahahaha ** * ***** ******** ******** ** ** *** *********