İleri seviye paranoya :D çözüm önerisi bekliyorum

• Konbuyu başlatan Üye silindi 32564
  • Başlangıç tarihi

Stretch

Yeni üye
Ben başlayalı 2 sene oldu arkadaşın kuzeni bedavaya veriyodu ama hep 4 5 kişi içiyoduk hep tek kişi veya arkadaşla teke tek içmek istiyodum bigün bu gerçekleşti 5. veya 6. içişimde dedim ki kanka ikimiz içelim başkalarını çağırma dedim okey dedi ikimiz de yeni başlamışız nasıl sarılır bilmiyoruz bile ne kadar koyulur miktar felan hiç haberimiz yok adam nerden baksan şuanki tahminimle 1grdan fazla verdi 1.5 olabilir. Biz bunu 2 sigara yaptık ben sardım iyi kötü arkadaşa 1 sigara bana 1 sigara meşale gibi 0.7gr var her sigarada. evin balkonunda evdekiler yoktu 10dkda bir içişimiz var ben artık sonlara yaklaşınca düşecek gibi oldum dengem yok oldu %80ini felan içtik geri kalanı içemedik attık. Ondan sonra evden çıktık bi parka gittik oturmaya ama nasıl bir gidiş. Parka oturduk o ana kadar kafam güzel okeydi ama götümü banka koyduğum gibi zınk diye bi dejavu yaşadım inanılmaz bi dejavuydu ama önceki yaşadıklarımla alakası yoktu bi an güldüm olum fena dejavu yaşadım diye sonra bir baktım hala devam ediyor. Korkmaya başladım sonra film koptu. Parkta 10dknın ardından ben iptal oldum. Gerçeklik diye bir şey kalmadı. Kafamı dizlerime koymuşum gözlerim kapalı bankta oturuyorum gözlerim kapalı ama kendimin o anki halini 1 2 metre yukardan görüyorum gözüm kapalıyken bile bişeyler görüyorum. Psychedelic almışım gibi oldu ki ben alkolden sigara ve arada bir de cigara içiyodum maddelerle hiç aram yoktu. Geçen ay asit denedim şu 3 saat yaşadıklarımın binde birini yaşamadım. 3 saat bitmeyen dejavu ben artık öldüğümü düşündüm ve ölümden sonraki bi deneyimi yaşadığımı düşündüm. Komik gelebilir ama hayatımın en kötü 3 saatiydi. Psikolojimi aylarca yok etti. Kafamı kaldırıyorum arkadaşa bakıyorum suratı öyle bir korkutucu geliyor ki inanamazsınız. Ağzım öyle böyle kuru değil cips kek gibi kuru bişeyi yemek imkansız. Arkadaş bana sürekli cips uzatıyor yemiyicem diyorum yine uzatıyor. Diyorum olum yemiyicem sal beni sorma artık diyorum olum ilk defa uzattım yemiceksen bidaha uzatmam diyor. Halbuki 10 kere sorduğuna yemin edebilirim. Beynin bellek kısmını sikip attığı için anılar her şey birbirine girdi. Ben o günden sonra alkol bile içemedim. 1 bira içiyorum aynı kafaya paranoyalara sokuyor. Bu olayın ardından ben cigara içmeyi bırakmadım tam tersi üstüne gittim bu korkuyu yenmeye çalıştım tribe girmemek için her şeyi yaptım. Sağolsun arkadaşım çok yardımcı oldu o kara günden sonraki 2 3 içişimde hep kafa için değil korkuyu yenmek için içtim. Sürekli sorular soruyorum kanka bu köpek burdan ilk defa geçti dimi veya işte şu kadın balkona 3. kez çıktı demi diye benim yaşadığım gördüğüm görüntülerle gerçek hayatı sürekli teyit ettim. Sonunda bu korkuyu yendim. Tamamen yeneli 3 4 ay oldu. Bu arada o gün arkadaşıma hiçbir şey olmadı aynı sigaraları içtik ben iptal oldum o cips yiyodu en son **** şapur şupur. Bünyeden bünyeye de tepki çok değişiyor. Anksiyete olayı bende hep vardı hala da var. Evimin kapısı her zaman üstten ve alttan kilitli. Ama tanıdıklarımdan hiç şüphelenmedim. Tribe girdiğim dönemler sigarayı veren kişilerden şüpheleniyodum ama o da geçti şuan misler gibi içiyorum. Bu dejavu olayı da yaygın bişey yabancı kaynaklarda çok var. Normal günlük yaşadığımız dejavuların sebebini anlatan evrim ağacının videosu var isterseniz izleyebilirsiniz. O video da baya yardımcı oldu bana. Korkuların üstüne gidin arkadaşlar.

Shepard

Müptezel
Ben başlayalı 2 sene oldu arkadaşın kuzeni bedavaya veriyodu ama hep 4 5 kişi içiyoduk hep tek kişi veya arkadaşla teke tek içmek istiyodum bigün bu gerçekleşti 5. veya 6. içişimde dedim ki kanka ikimiz içelim başkalarını çağırma dedim okey dedi ikimiz de yeni başlamışız nasıl sarılır bilmiyoruz bile ne kadar koyulur miktar felan hiç haberimiz yok adam nerden baksan şuanki tahminimle 1grdan fazla verdi 1.5 olabilir. Biz bunu 2 sigara yaptık ben sardım iyi kötü arkadaşa 1 sigara bana 1 sigara meşale gibi 0.7gr var her sigarada. evin balkonunda evdekiler yoktu 10dkda bir içişimiz var ben artık sonlara yaklaşınca düşecek gibi oldum dengem yok oldu %80ini felan içtik geri kalanı içemedik attık. Ondan sonra evden çıktık bi parka gittik oturmaya ama nasıl bir gidiş. Parka oturduk o ana kadar kafam güzel okeydi ama götümü banka koyduğum gibi zınk diye bi dejavu yaşadım inanılmaz bi dejavuydu ama önceki yaşadıklarımla alakası yoktu bi an güldüm olum fena dejavu yaşadım diye sonra bir baktım hala devam ediyor. Korkmaya başladım sonra film koptu. Parkta 10dknın ardından ben iptal oldum. Gerçeklik diye bir şey kalmadı. Kafamı dizlerime koymuşum gözlerim kapalı bankta oturuyorum gözlerim kapalı ama kendimin o anki halini 1 2 metre yukardan görüyorum gözüm kapalıyken bile bişeyler görüyorum. Psychedelic almışım gibi oldu ki ben alkolden sigara ve arada bir de cigara içiyodum maddelerle hiç aram yoktu. Geçen ay asit denedim şu 3 saat yaşadıklarımın binde birini yaşamadım. 3 saat bitmeyen dejavu ben artık öldüğümü düşündüm ve ölümden sonraki bi deneyimi yaşadığımı düşündüm. Komik gelebilir ama hayatımın en kötü 3 saatiydi. Psikolojimi aylarca yok etti. Kafamı kaldırıyorum arkadaşa bakıyorum suratı öyle bir korkutucu geliyor ki inanamazsınız. Ağzım öyle böyle kuru değil cips kek gibi kuru bişeyi yemek imkansız. Arkadaş bana sürekli cips uzatıyor yemiyicem diyorum yine uzatıyor. Diyorum olum yemiyicem sal beni sorma artık diyorum olum ilk defa uzattım yemiceksen bidaha uzatmam diyor. Halbuki 10 kere sorduğuna yemin edebilirim. Beynin bellek kısmını sikip attığı için anılar her şey birbirine girdi. Ben o günden sonra alkol bile içemedim. 1 bira içiyorum aynı kafaya paranoyalara sokuyor. Bu olayın ardından ben cigara içmeyi bırakmadım tam tersi üstüne gittim bu korkuyu yenmeye çalıştım tribe girmemek için her şeyi yaptım. Sağolsun arkadaşım çok yardımcı oldu o kara günden sonraki 2 3 içişimde hep kafa için değil korkuyu yenmek için içtim. Sürekli sorular soruyorum kanka bu köpek burdan ilk defa geçti dimi veya işte şu kadın balkona 3. kez çıktı demi diye benim yaşadığım gördüğüm görüntülerle gerçek hayatı sürekli teyit ettim. Sonunda bu korkuyu yendim. Tamamen yeneli 3 4 ay oldu. Bu arada o gün arkadaşıma hiçbir şey olmadı aynı sigaraları içtik ben iptal oldum o cips yiyodu en son **** şapur şupur. Bünyeden bünyeye de tepki çok değişiyor. Anksiyete olayı bende hep vardı hala da var. Evimin kapısı her zaman üstten ve alttan kilitli. Ama tanıdıklarımdan hiç şüphelenmedim. Tribe girdiğim dönemler sigarayı veren kişilerden şüpheleniyodum ama o da geçti şuan misler gibi içiyorum. Bu dejavu olayı da yaygın bişey yabancı kaynaklarda çok var. Normal günlük yaşadığımız dejavuların sebebini anlatan evrim ağacının videosu var isterseniz izleyebilirsiniz. O video da baya yardımcı oldu bana. Korkuların üstüne gidin arkadaşlar.
Senin yaşadığın olayı aşağı yukarı 1.5 2 yıl önce yaşadım. Hala unutamam. 3 senedir 2-3 günde bi senedir aldığım dayıdan cigara almaya gittim bi gün. Dayı dedi ki bu sefer harbi güzel daha fazla al. Benim de bi rutinim vardı 2-3 günde bir 200lük alıyordum. Dayı dedim gerek yok ben aynı devam. Eve geldim taşak altından çıkardım merak ettim kokladım. Normal sigara kokuyor **** sokaktan ne alıyorsan o işte. Yurtdışından getirdiğim orjinal uzun cam bong vardı ona koydum sağlam bi kapak aldım. On numara kafa yaşıyorum ama stabilize bi kafa değil bi yükselip bi düşüyorum. Neyse o zamanlar sevgilim şimdi eşim olan karımı görüntülü aradım on numara muhabbet ediyoruz buraya kadar sıkıntı yok. Sonra telefonu kapattık aradan bi kaç dakika geçti. İnanılmaz düşüşe geçtim seni yerlere yatıracak cinsten. Dedim ki ben bi kapak daha alayım kendime geleyim. Yine sağlam bi kapak aldım belki 0.4 belki 0.5g. O zamanlar daha ilk growumdu. Kapak alıp bitkiyi izlemek LSTyi düzeltmek kısaca bitki ile ilgilenmek bi bakıma hobi gibi bişeydi benim için. Neyse kapağı aldım gittim kabini açtım. Şöyle bi kitlendim bi kaç sn. Sonra bi anda vurdu. Ben kimim ve ne yapıyorum? Kim olduğumu unuttum **** ve 7 milyar insan içinde tek kendini unutan malın ben olduğum ve sonsuza kadar böyle kim olduğumu hatırlamadan kalacağımı düştüğüm tribe girdim. Bu trip 3 saat sürdü ve acayip korktum. Hayatımda hiç korkmadığım kadar korktum hayatın boyunca şizofreni ne demek **** kolay mı o kafayla? O 3 saat içinde 60 günlük auto bitkimi kökünden sökmüşüm polis gelecek ben ne yapıyorum **** tribine girip. O zamanın parası ile 21k olan elektro gitarı yerden yere vurmuşum. Ev yerle bir tabi sabah bi kalktım eşime dedim gitme bugün işten izin al. Sağolsun geldi o gün evi gördü ve anladı... Sonunu getireyim cümlelerin. Aradan aylar geçmesine rağmen o zamanda o korkuyu ve psikolojiyi atlatamadım. Böyle durumlarda işin üstüne gitmek vs herhangi bir olay çözüm getirmiyor. Tek ihtiyaç olan şey zaman. Şimdi tek başıma 1600km yol yaparken sigara içe içe geldim. Bu süreci atlattım ve neden sigaraya ilk aşık olduğumu yeniden hatırladım. KEYİFÇİLİK. Bu İş keyif işidir. Keyif almadığın sürece kendin ile mücadele veriyorsun. İçe içe de olsa bırakakta olsa bu işin ilacı ZAMAN. Bad trip yaşayan kardeşim eğer bunu okuyorsan bi gün o trip geçecek ve sigaranın tadını yeniden çıkarmaya başlayacaksın :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C clackster:
    ****** ***** ******* **** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ******* ********* hahahaha******** ********* * ** **** ** hahahaha ******* *** ********** hahahahahahahaha********** ****** ****** ***** *****
  • C clackster:
    ******* hahahaha ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ********** **** hahahaha ** *** ** ** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ****** *** ***** **** ********** ********* *** ***** ***** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** * hahahaha* ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ******* ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    hahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** *** ******* hahahaha*** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ***** ** ** ********* ** ********** *** hahahaha**** ********* ***** ******** * **** *** ********* ********* hahahaha******* ****** hahahaha** *** hahahaha ********* *** ********** ***** ******** ********* ****** ***** ******* *** ****** ***** *** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** ****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • G Groww:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** **** ********** ****** ****** ****** ********** ****
  • G Groww:
    G Groww: ***** ****** ** ******** **********