İdrar tahlili

bambro

Üye
Kankalar bir sorum var acil şoför tanıtım kartı almam gerek bunun içinde idrar testi yapıyorlar. Kaç gün içmeyince idrarda çıkmıyor bilen var mı?

bambro

Üye
düşük miktarda çıkabilir bilgin olsun. zaten o testlerin 0.18 gibi bir alt sınırı var. onu geçersen sıkıntı oluyor.
Seneler evvel denetimli için tahlil.ermeye giderken bulunduğum araçta arkadaşlar içti. Benimde tahlil pozitif çıktı. Amatemde ki doktor dumanaltı dahi olsan çıkar, bunun temizlenmesi 40 günü buluyor. Tıpkı besinler gibi vücut bunuda depoluyor demişti. O zaman beni korkutmak için mi yoksa gerçekten böyle olduğu için mi söyledi bilemiyorum.

Disci55

Yeni üye
bisey olmaz ben okadar is degisen arkadasimi gorduum ona bakmiyorlar amac o degil yani idrar almalarindaki

MalrukLord

Doktor
İçin rahat olmasın temkinli ol. Şoförlere direk uyuşturucu testi yapıliyor bilip bilmeden siyirmayin şurada.

XxanfaresS

Kıdemli Üye
İçin rahat olmasın temkinli ol. Şoförlere direk uyuşturucu testi yapıliyor bilip bilmeden siyirmayin şurada.
Kanka ben icin rahat olsun diye 40 gun gectigi icin ve pasif ortamda bile bulunmadigi icin dedim. Ben denetime giderken son 1 hafta kala icmiyordum. 1 hafta boyunca bol bira ve su içiyordum hicbirsey cikmiyordu. Ondan dedim 40 gun gecmis hicbirsey icmemis ici rahat olabilir .

MalrukLord

Doktor
Kanka ben icin rahat olsun diye 40 gun gectigi icin ve pasif ortamda bile bulunmadigi icin dedim. Ben denetime giderken son 1 hafta kala icmiyordum. 1 hafta boyunca bol bira ve su içiyordum hicbirsey cikmiyordu. Ondan dedim 40 gun gecmis hicbirsey icmemis ici rahat olabilir .
ya şöyle diyim kanka bir uçuş firmasında 45 gün önce içtiği sigaradan dolayı işten atılan oldu. hele ki şoförlük testi bu aralar aşırı sıkı tutuluyor.

kandan en hızlı çıkma şekli düzenli spordur bunu unutmayın. yağ hücrelerini hızlı yakmanın en iyi yolu kardiyo.

inşallah başın ağrımadan bitirirsin bu olayı kanka. bol şanş diliyorum.

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
kanka kan ' da 3 günde temiz çıkıyor zaten. Kanda thc olsa kafamız güzel olur zaten. Kan ' da çabuk temizlendiği için idrar testi yapıyorlar. İdrar testi ' de 15 gün içme her türlü temiz çıkarsın. Ben taksi şoför kartı için gittim 15 gün içmedim temiz çıktım. Daha önce de denetim de 1 hafta da temiz verdiğimi bilirim. Dediğim gibi 40 gün diyorsun her türlü temiz çıkarsın. Ama sakın içilen ortam da bulunma.

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
ya şöyle diyim kanka bir uçuş firmasında 45 gün önce içtiği sigaradan dolayı işten atılan oldu. hele ki şoförlük testi bu aralar aşırı sıkı tutuluyor.

kandan en hızlı çıkma şekli düzenli spordur bunu unutmayın. yağ hücrelerini hızlı yakmanın en iyi yolu kardiyo.

inşallah başın ağrımadan bitirirsin bu olayı kanka. bol şanş diliyorum.
kan testi değil kanka idrar diyor. Kanda zaten 2-3 günde temizleniyor. Temizlenmese kafamız güzel olur :). Kanda çabuk temizlendiği için idrar testi yapıyolar. Senin dediğin 45 gün ancak saç testinden çıkar oda çok masraflı iş olduğu için yaptırmıyor hiç bir yer

kanka kan ' da 3 günde temiz çıkıyor zaten. Kanda thc olsa kafamız güzel olur zaten. Kan ' da çabuk temizlendiği için idrar testi yapıyorlar. İdrar testi ' de 15 gün içme her türlü temiz çıkarsın. Ben taksi şoför kartı için gittim 15 gün içmedim temiz çıktım. Daha önce de denetim de 1 hafta da temiz verdiğimi bilirim. Dediğim gibi 40 gün diyorsun her türlü temiz çıkarsın. Ama sakın içilen ortam da bulunma.
Kanka çarşamba günü kan testi vericem cumartesiden beri içmiyorum kandan atmam için ne önerirsin bir de sence temiz çıkar mıyım?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********