Üstadlar fikirleriniz çok önemli. Balkonda saksıda.

Chakra

Yeni üye
Selam herkese. Balkonda rastgele bir tohumu patlatarak saksıda büyütmeye çalıştığım çiçeğim :) Değerli yorumlarınız benim için çok önemli. Cinsiyeti belli mi sizce?84C12F2B-85D3-4982-AF28-A1BDBAB99810.jpeg4629D880-AE46-469F-9633-9AFF6C996F99.jpeg1E30136A-DFD8-4AB3-854D-ADEFE9DC10A4.jpeg

AwaKe4

Müptezel
Brom Cinsiyeti belli olmaz henüz. veg dönemi bitişine yakın ipuçları verir bitki ama kesin emin olmak için çiçeğe girmesi gerekir. Bitkin güzel duruyor 20 günlük falan sanırım balkon olduğuna göre lst ve topping eğitimlerine bak tohumun sağlıklı gelişmiş dişi de çıkarsa çok iyi olur : )

Chakra

Yeni üye
Brom Cinsiyeti belli olmaz henüz. veg dönemi bitişine yakın ipuçları verir bitki ama kesin emin olmak için çiçeğe girmesi gerekir. Bitkin güzel duruyor 20 günlük falan sanırım balkon olduğuna göre lst ve topping eğitimlerine bak tohumun sağlıklı gelişmiş dişi de çıkarsa çok iyi olur : )
Teşekkür ederim hocam. Şimdi sırada topping ve Ist nedir ve nasıl yapılır onu öğrenmem var :) 2. growum bu. Geçtiğimiz yaz yine denemiştim. Yalnız erkek çıktığı devamını getirmedim. Bu sefer umarım başarıcam bu işi :)

B-Haze

Yeni üye
kanka süreçleri paylaşırmısın ben de aynı durumdayım. toprak, gübre ne kullandın saksın kaç lt suyu nasıl veriyosun ne kadar güneş alıyo vs.

Chakra

Yeni üye
kanka süreçleri paylaşırmısın ben de aynı durumdayım. toprak, gübre ne kullandın saksın kaç lt suyu nasıl veriyosun ne kadar güneş alıyo vs.
Toprak normal torf. Gübre falan yok. Suyu toprak kurudukça parmakla kurduğundan emin oldukça azar azar veriyorum. Saksı olarakta 10 lt yoğurt kovası :)

Chakra

Yeni üye
Onu da yapmıyorum hocam :) gerekli şartları sağlasam çok daha verimli bir grow olacak biliyorum. Ama imkanlar müsait değil ne yazık ki.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ******** ******** ***** ********* *** * **** ***** ****** ***** ********* *** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** *** **** ** hahahaha***** ********* * **********
  • lavrens lavrens:
  • A Aklida:
    hahahahahahahaha
    +1
  • A Aklida:
  • A Aklida:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* ***** *** ******** *** ***** ** *****
  • A Aklida:
  • A Aklida:
    ****** ****** ** **** ****** ****** *** ******* ***** ******** ***** **** ********** ****** **
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ****** ** **** ****** ****** *** ******* ***** ******** ***** **** ********** ****** **
    **** ***** * **** ***** ****** *** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ***** ******
    ***** ***** ********* ***** **** ******* ******* *** ***** ********* **
  • A Aklida:
    hahahahahahahaha ***** ** ******
  • D despotdes:
    ***** ********* ** ***** **** ******** *** ***** *** **** ***** ****** ** ****** ******* *** *** ****** ** ****** **** ***** **** ****** ******* *** ******** ******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ****** * ******** ******** ****** ***** hahahaha ******** ****** *** * ***** ****** ******** *** ***** ** ** *** ********* *** ******** *** ** ***** ******
    TabldotLife TabldotLife: ***** ****** * ******** ******** ****** ***** hahahaha ******** ****** *** * ***** ******...