Önerileriniz Nedir? 63.Gün

Keyifli günler gardaşlarım 63.günümüz durum bu.
Topping uyguladım ve lst devam ediyorum güneşi doğrudan 5 saat alıyor topping yaptıktan sonra alt dallar fişeklendi 1 haftada bu hale geldi:) topping’den önce alt dal diye bir şey yoktu.
Gelişim iyi görünüyor fakat bazı yapraklarda sorun var topping yaptığım gün üst fan yapraklarından birini koparmak zorunda kalmıştım.
solucan gübresi ve 18-18-18 sıvı organik gübre kullanıyorum 1 boş 1 dolu şeklinde gitmeye çalıştım bu hafta biraz yüklendim boş sulamada bile çeyrekle yarım doz arası verdim 1 doz da ev yapımı calmag verdim. Yapraklardaki lekeleri görünce 1 lt ph ayarlı boş su verdim çeyreği alttan akacak şekilde. Yapraklardaki sorunun gübreden olduğunu düşündüm ama size sormak istedim nedir bunun sebebi ve çözümü???

20 mayıs gibi çiçeklenmeye almayı düşünüyorum
Outdoorda 12/12 ye nasıl geçerim??? gün döngüsünü beklemem sıkıntılı o tarihlerde şehir dışında olacağım.
yapmam gereken başka neler var genel olarak fikirlerinize ihtiyacım var genel durumu incelerseniz çok sevinirim teşekkürler keyifli günler:)

Ekli dosyalar

• EF177492-83BF-4FEE-B9BD-FBB871FF1C9E.jpeg
    EF177492-83BF-4FEE-B9BD-FBB871FF1C9E.jpeg
    968 KB · Görüntüleme: 65
  • C9A30639-E79C-4AA0-AB56-33A5E7482E4D.jpeg
    C9A30639-E79C-4AA0-AB56-33A5E7482E4D.jpeg
    969.2 KB · Görüntüleme: 62
  • D5E63009-1CDE-49A1-B0F9-D727F188F13E.jpeg
    D5E63009-1CDE-49A1-B0F9-D727F188F13E.jpeg
    832.5 KB · Görüntüleme: 56
  • 956928BA-F4B8-4DAD-9C3C-4EBF304F414F.jpeg
    956928BA-F4B8-4DAD-9C3C-4EBF304F414F.jpeg
    904.8 KB · Görüntüleme: 59
  • FBDD5150-19E6-4976-B587-E253CBAF92E5.jpeg
    FBDD5150-19E6-4976-B587-E253CBAF92E5.jpeg
    961.2 KB · Görüntüleme: 60
  • 002855F5-CA5C-4230-9AD5-B31333B1DAE8.jpeg
    002855F5-CA5C-4230-9AD5-B31333B1DAE8.jpeg
    604.3 KB · Görüntüleme: 70

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Gübre de yapar , böcekde yapar akar başlangıcı var gibi onları nem yağı vs kurtarabilirsin , bitkin ufak kalmış dostum güzel genetik al güzel topraklı gubreyle tekrar giriş şuan bizim buralar muazzam oldu vur gitsin, şimdi bizdede 1 tane durban poisen var bayramdan sonra tekrar sipariş geçip 10 auto vuracaz ,

durban poisen https://ibb.co/ZztCS1B

Gübre de yapar , böcekde yapar akar başlangıcı var gibi onları nem yağı vs kurtarabilirsin , bitkin ufak kalmış dostum güzel genetik al güzel topraklı gubreyle tekrar giriş şuan bizim buralar muazzam oldu vur gitsin, şimdi bizdede 1 tane durban poisen var bayramdan sonra tekrar sipariş geçip 10 auto vuracaz ,

durban poisen https://ibb.co/ZztCS1B
Kanka genetiğe girişmeyi düşünüyorum ama yerim yok doğru düzgün güneş alan bir eve geçmeden çok zor ya ben de istiyorum ama ışık sıkıntım var indoor için de yeterli imkanım yok maddi açıdan öğrenciyiz malum. Tek bitkiye nasıl güneş yediriyorum görsen gülmekten kafan güzelleşir:) balkonun 60-70cm2 falan bir yeri günün belirli saatlerinde güneş alıyor çocuk gibi başında bekliyorum ışığa doğru döndürüyorum saksıyı:) saatleri kağıda yazmışım o saatlerde hep yönünü değiştiriyorum ışığın vurduğu yere doğru o derece. bunu koparıp atmak geliyor içimden sonra diyorum ki boşver kalsın zor gün sigaran olur falan zaten sigara da bulamıyorum 1 aydır harmankee:) napacaz böyle yavv topping yaptığım kelleyi kurutup kapak yaptım sen düşün gerisini :)

Legend86

Müptezel
Pek öyle kayda değer sorun yok, hatta hiç yok gibi, yaprak renkleride iyi, sulamayı sabahın erken saatlerinde yap, sulama yaparken yapraklara su gelmemesine dikkat et, gübreli su verirken yapraklara değdiyse o lekeler ondan da
kaynaklanabilir, mayıs 20 bloom a alacaksan, demene göre her saat kontrol edebiliyorsun, 12 saat gündüz den sonra karton geçir üstüne zarar vermicek büyüklükte karton koyarsan sıkıntı yaşamazsın, bunu bitkin sömekleri bitirene kadar yapmalısın, biraz uğraşırsın ama olur yani

Pek öyle kayda değer sorun yok, hatta hiç yok gibi, yaprak renkleride iyi, sulamayı sabahın erken saatlerinde yap, sulama yaparken yapraklara su gelmemesine dikkat et, gübreli su verirken yapraklara değdiyse o lekeler ondan da
kaynaklanabilir, mayıs 20 bloom a alacaksan, demene göre her saat kontrol edebiliyorsun, 12 saat gündüz den sonra karton geçir üstüne zarar vermicek büyüklükte karton koyarsan sıkıntı yaşamazsın, bunu bitkin sömekleri bitirene kadar yapmalısın, biraz uğraşırsın ama olur yani

Aynen kanka istediğim an kontrol edebiliyorum o konuda sıkıntı yok sulamayı gece ya da sabah yapıyorum blooma geçtikten sonra ortalama kaç haftada hasat alırım ve tahmini ne kadar kuru kalır elimde?

Legend86

Müptezel
Aynen kanka istediğim an kontrol edebiliyorum o konuda sıkıntı yok sulamayı gece ya da sabah yapıyorum blooma geçtikten sonra ortalama kaç haftada hasat alırım ve tahmini ne kadar kuru kalır elimde?
Sulamayı gece dahi yapma sabah ilk ışıkları her zaman en idealdir, günün sıcaklığında bitkiyi serinletir, gece yapıyorsan da çok geçmeli güneş saksıyı toprağı ısıtır suyu verdiğinde kökler şok geçirirse yalan olur bitki, hasat miktarı için şuan konuşmak erken, ne zaman hasat olur? Bitkinin geni belli değil ama ortalama 6 ila 9 hafta arasında değişir çiçeklenmeyi bitirir, dur bakalım daha bitki dişi mi erkek mi o belli değil

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A acemiöğrenci12:
  • A acemiöğrenci12:
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** ********** ***** ****** ** ****** ****** ****** ***** *** *** ******* ******* ******* ***** ****** **** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha * *******
    ***** ******** hahahaha hahahaha**** ********** ** ****** ***** ******** hahahaha**** **** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ******** hahahaha****
    **** ***** ***** ** ****** hahahaha ******* *** **** ********** *** ****** ***** ******* ********** ** ****** ***** ****** ********* ******* ********** ********** ******** ********* *** ***** ******* **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** ******* ******* *** ******** hahahaha* **** ********* **** ******** * ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ** ***** ****** ******* **** ********* ******** ********** ********* hahahaha** hahahaha******* **** *
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ********** **** **** ****** ********* ** ******* ****** ****** *** ***** *** ** ***** ** ******** *** *** ********** *****
    hahahaha*** ********* ********** **** **** ****** ********* ** ******* ****** ****** *** ***** *** ** ***** ** ******** *** *** ********** *****
    ** *** **
    **** ********* *** hahahaha*****
    hahahaha*** *** ********* ********** hahahaha******** *********
    hahahahahahahaha ********* ****** ******** ***** ****** hahahaha*
    ****** **** ********* ******* ******** ** ***** *
  • K kushuchtu:
    ******* ***** ******** ***** ********* hahahaha* *****
    Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti: ******* ***** ******** ***** ********* hahahaha* *****