Öneri tavsiye birlik beraberlik

Zencişirine

Yeni üye
Herkese selam..
Şimdi chat den arkadaşlarla biraz konuştuk fakat konu açmak istedim 5-6 bitki yapacağım şuan için ortamım buna uygun sadece biraz koku sıkıntısı yapabilirim ama bunu da filtre ile çözeceğime inanıyorum. Sizden ricam bu konunun altına 6 bitki için benim almam gereken ne varsa yazar mısınız? Birde ürünleri almamam gereken yerleri sıkıntı yaşayacağım siteleri söylerseniz çok mutlu olurum. İlk kez yapacağım uzun yıllardır kullanıcıyım fakat artık buna para vermekten sıkıldım verdiğim paranın hakkı gelmemesine hep sıkıldım ve bilmediğim şeyi içmekten de sıkıldım bu yüzden uzun zamandır aklımda olan bu fikri artık hayata geçirmeye karar verdim ve bian önce başlamak istiyorum. Thc oranı yüksek öneri genetiklerinizi de öğrenmek isterim Herkese şimdiden çok teşekkür ederim. Hasatınız bol olsun..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ** **** ********* ***** hahahaha** ******* ***** ***** *** ****** ******* ********* ******** ***** **** ** ****** ****** *** **** ******** ********* *** ***** **** **** ***** *** hahahaha ******** ***** ****** ****** *** ***** ******** hahahaha** **** ***** ****** ****** ********* ***** **** hahahaha hahahaha* **** ********** ***** ***** * ******** hahahaha
    ****** ******* **** ** ******* ********* ****** ***** ******* ******** ****** **** ******* ******* ***** ***** ********* ** ******* ******* **** *** ****** ****** *** ******
  • Q Qirve:
    ** **** ********* ***** hahahaha** ******* ***** ***** *** ****** ******* ********* ******** ***** **** ** ****** ****** ***
    ** **** *** *** ** hahahaha *** ***** ** **** hahahaha ***** *** ******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** ** **** ***** ****** ******* ****** ******** ***** ***** **** ** **** ********* ***** hahahaha** ******* ***** ***** *** ****** ******* ********* ******** ***** **** ** ****** ****** ***
    +1
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahaha* ******* ******* **** ********* *** ***** ***** *** **** ******** hahahaha* ********* ******* ****** ***** ********* ****** ***** hahahaha* ** *******
  • Q Qirve:
    ********* ******* ***** ********** ***** ***** *** ******* ******** *** hahahaha** *** ** ***** hahahaha ******* ***** *** ****** ** ****** ******** *** ***** **** ****** ****** ***** ** ******* ***** ****** ********* hahahaha***** ****** ******* ********** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha**** ********* ***** hahahaha ** *** ** **** hahahaha** ***** ********* ****** ********** **** **** ******
  • C clackster:
    ** ****** ** ***** **** hahahahahahahaha ********** *******
  • C clackster:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    hahahaha* ***** ****
  • O oziozi:
    ******** ******** ******** **** ********** ******* *** ****** *** ******** ***** hahahaha * ******* *** *** **** ***** ****** ****** ******* ***** ****** ********** * **** ***** ****** *** ***** *****
    ********* ***** ****** ****** ** hahahaha******* ***** ****
    +1
    ****** ***** ***** ******** **
    ***** ** ****** ** ****** **** ******* hahahahahahahaha ********** *******
    ****** *** *** **** ***** ** ******* ** * **** ******** ******* *** ****** ** **** ******** ***** ** *** ******** hahahaha** **** hahahaha*
  • O oziozi:
  • C clackster:
    C clackster: ***** ***** **** **** ****** *** ***** ******** ****