Öğrenci Kardeş Tavsiye Bekliyor...

jackcombs12

Yeni üye
Öncelikle değerli abilerim sevgili kankalarım hepinizi selamlıyorum forumunuza yeni katıldım.Bilgileriniz ve tecrübelerinizden yaklaşık dört gündür faydalnıyorum forumu takip ediyorum hepinize teşekkürler hakkınızı helal edin.:)
Bir ikileme düştüm dostlar yardımlarınızı bekliyorum üniversite öğrencisiyim en sık haftada bir, yeri geldiğinde ayda,bir yeri geldiğinde hiç tüttürmeyen sıradan bir bireyim ama şu aralar feci halde grow u kafaya koydum bir haftadır yatıp kalkıp kendi kendime grow sayıklıyorum çünkü iki gram keyif yapalım dediğimizde kendini mafya sanan torbacılarla muhattap olmak istemiyorum (bu arada satanada saygım var siz hangi tiplerden bahsettiğimi anladınız kankalar ) ,150 tl ye iki gram nane almak istemiyorum vs.... gibi uzuyor sebepler.En sonunda kendin yetiştir kendin iç (çokta bencil olma arada eşle dostla paylaş) modeli aklımına yerleşti seri şekilde forumu taramaya bilgi toplamaya giriştim ve sizden edindiğim bilgiler ışığında kafamda bir proje belirdi.Kabataslak size aktarıyım
-120.50.50 kabin (dolaba benzetilecek elle çizilip mdf mobilya yapan bir yerde yaptırılır olmadı autocad ile çizilip yaptırılır)
-Bir tane sol alt bir tane sağ alta olmak üzere iki tane iki hava giriş fanı
-95 inci santimetreye yarıçapı daha büyük bir hava çıkış fanı
-Dıy Karbon Filtre
-23w*6 Dıy Cfl armatür ( gelişmede 6500k çiçeklenmede 2700k verilecek)
-Nem Makinası hali hazırda var ( Manitadan çalınarak ilk somut adım atıldı )
-Ph Ölçer
-Isı ve Nem Ölçer
-Bez Saksı ( 15l)
-Gerekli gübreler
(Elektronik bağlantılar ve montajlar elektronikçi arkadaşa yaptırılacak 5 bira işçilik payı verilecek)
Şimdi kankalar sıkıntılarım şu
1-Apart sistemi: elektrik su vs her şey kiraya dahil elektrik faturam incelendiğinde apart sahibinin beti benzi atabilir.
2- Yan tarafta kalan kızlar: Geçen aparta bir şişe şarap sokarken görmüşler beni gidip apart görevlisine ispiyonlamışlar apart görevlisi sıkıntı çıkarmadı.Ama sonuç tehlikeli ve sinsiler.
3-Koku : Sevgili dostlar kimse bir öğrenci apartında esrar yetiştirsin istemez, gerekirse karbon filtreyi hazır almayı düşünüyorum diğer iki görevli değil ama bir tane güvenlikçi var geceleri kalan adam eskilerden belli tipten kokuyu hemen anlayacak diye tek korktuğum insan o.
4.Ses: Bütün Sistem Harrrrrrrrrrrrrrrrr diye çalışırsa duvarlar ince ve ses geçirir sağı solu uyutmayabilir sıkıntı.
5. En önemli Madde Paket Olmak: En önemlisi ve bundan önceki maddelerin oluşması durumundaki sonuç. Okuduğum bölümden kaynaklı sonum kamu kuruluşu gibi patlarsam tam patlarım.
Kankalarım yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum içimdeki mantıklı ben: Yapma etme s**** et iki bira alır oturur içersin diyor ama diğer taraftaki gözü dönmüş ben s*****ler isyan ulan en kötü ne olur zaten sistem seni köleleştirmiş daha kötüsü var mı diyor...
Sorum şu sizce ne yapmalıyım
Bu arada konuyu yanlış yere falan açtıysam affola daha çaylağım :)

sativasever

Müptezel
Ben tüm ülkenin grow yapmasını isteyen bir insan olarak sana önermiyorum kanka Apart sistemleri çok sıkıntı gelen giden olabilir seni bir anda aparttan çıkarabilirler elektrik faturan göze batacak ve apart sahibi hayırdır diyecek. Başka bir sıkıntıdan yanda ki kızlar şikayet etse polis gelse olay. **** et kanka eve çık o eş dost dediğin arkadaşlar ile beraber alın riskini de

Khalifajoint

Kıdemli Üye
Hiç bulaşma dostum ayda yilda 1 takilan adamsin zaten ogrenci apartinda falan yakalanirsan sonun evde yakalanmaktan daha kötu olabilir ve banko ayikir ordan birileri dedigin gibi 1 şişe sarabi ispiyonliyan bu mevzuyu ayikirsa sonunu sen düşün

sef

Üye
Ben tüm ülkenin grow yapmasını isteyen bir insan olarak sana önermiyorum kanka Apart sistemleri çok sıkıntı gelen giden olabilir seni bir anda aparttan çıkarabilirler elektrik faturan göze batacak ve apart sahibi hayırdır diyecek. Başka bir sıkıntıdan yanda ki kızlar şikayet etse polis gelse olay. **** et kanka eve çık o eş dost dediğin arkadaşlar ile beraber alın riskini de
+1

Ü

Üye silindi 24264

Guest
para biriktir yuksek gramajlarda al cigaralik senin probleme tek cozum bu su an kanka :D

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Vazgeç kanka ya da imkan varsa eve çık , patlarsın eğitim hayatın gelecekteki iş hayatın zarar görür bi tane risk yok on tane var

jackcombs12

Yeni üye
Kankalar hepinize beni mantığa davet ettiğiniz için teşekkürler.Proje rafa kaldırılmıştır. sativasever kankamın dediği gibi ilk iş eş dostla beraber kirası uygun yeri hafif kuytu bir ev tutmaktır :D İnşallah bir dahaki konum first grow olur hepinize tekrar teşekkürler zaman ayırdığınız için :)

Ü

Üye silindi 24264

Guest
Kanka keşke ömrü hayatımda bir tane torbacı tanıdım ona da ulaşılmıyor büyük ihtimal paketlediler benim adamı :(
UKWEEDSHOP adli bir vendor var turkiyede esrar satan cok musterisi var benimde arkadaslarim onun sigaralarini iciyor memnunlar istiyorsan deepweb nasil kullanilir biraz ogren, white house markette bulabilirsin kendilerini:) guvenligine dikkat et kanka yinede sen bu siralar turkiyede bu isler riskli olmaya basladi ama ulke icinde cok problem yasayabilicegini zannetmiyorum

jackcombs12

Yeni üye
UKWEEDSHOP adli bir vendor var turkiyede esrar satan cok musterisi var benimde arkadaslarim onun sigaralarini iciyor memnunlar istiyorsan deepweb nasil kullanilir biraz ogren, white house markette bulabilirsin kendilerini:) guvenligine dikkat et kanka yinede sen bu siralar turkiyede bu isler riskli olmaya basladi ama ulke icinde cok problem yasayabilicegini zannetmiyorum
kanka orası internetin deepten ziyade biraz daha dark ksımı oluyor sanırım teşekkür ederim tavsiyen için sağlam bir araştırma ile deneyebilirim :)

sativasever

Müptezel
Üstad yanlış anlamışsın benim tanıdığım bilfiğim bağlantım yok yoksa bu işe gönül vermiş arkadaşlara ayıp etmek istemem estağfurullah :D
Kanka forum kuralları gereği torbacı paylaşamıyoruz ama imkanım olsa şehirinden ayarlardım sana bir iki numara :D sen yetiştirme işinden en azından apartta uzak dur. Eğer 2 arkadaşın var ise içici eve çık. Onlar sadece kirada destek olsalar sana 3 ay sonra size 1 yıl yetecek sigaraya sahip olabilirsin.

jackcombs12

Yeni üye
Kanka forum kuralları gereği torbacı paylaşamıyoruz ama imkanım olsa şehirinden ayarlardım sana bir iki numara :D sen yetiştirme işinden en azından apartta uzak dur. Eğer 2 arkadaşın var ise içici eve çık. Onlar sadece kirada destek olsalar sana 3 ay sonra size 1 yıl yetecek sigaraya sahip olabilirsin.
Sıkıntı yok kanka düşünmen yeter sabır eder eve çıkınca grow yaparız :D

koala

tembel hayvan
kardeşim şimdi çok heves etmişsin ama şartlar imkan vermiyor bu durumda ben olsam toplayabildiğim parayı kumara atardım orta halli bir şey şansım dönerse benimdir böyle kadere sırtını dayamak lazım arada

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Öncelikle değerli abilerim sevgili kankalarım hepinizi selamlıyorum forumunuza yeni katıldım.Bilgileriniz ve tecrübelerinizden yaklaşık dört gündür faydalnıyorum forumu takip ediyorum hepinize teşekkürler hakkınızı helal edin.:)
Bir ikileme düştüm dostlar yardımlarınızı bekliyorum üniversite öğrencisiyim en sık haftada bir, yeri geldiğinde ayda,bir yeri geldiğinde hiç tüttürmeyen sıradan bir bireyim ama şu aralar feci halde grow u kafaya koydum bir haftadır yatıp kalkıp kendi kendime grow sayıklıyorum çünkü iki gram keyif yapalım dediğimizde kendini mafya sanan torbacılarla muhattap olmak istemiyorum (bu arada satanada saygım var siz hangi tiplerden bahsettiğimi anladınız kankalar ) ,150 tl ye iki gram nane almak istemiyorum vs.... gibi uzuyor sebepler.En sonunda kendin yetiştir kendin iç (çokta bencil olma arada eşle dostla paylaş) modeli aklımına yerleşti seri şekilde forumu taramaya bilgi toplamaya giriştim ve sizden edindiğim bilgiler ışığında kafamda bir proje belirdi.Kabataslak size aktarıyım
-120.50.50 kabin (dolaba benzetilecek elle çizilip mdf mobilya yapan bir yerde yaptırılır olmadı autocad ile çizilip yaptırılır)
-Bir tane sol alt bir tane sağ alta olmak üzere iki tane iki hava giriş fanı
-95 inci santimetreye yarıçapı daha büyük bir hava çıkış fanı
-Dıy Karbon Filtre
-23w*6 Dıy Cfl armatür ( gelişmede 6500k çiçeklenmede 2700k verilecek)
-Nem Makinası hali hazırda var ( Manitadan çalınarak ilk somut adım atıldı )
-Ph Ölçer
-Isı ve Nem Ölçer
-Bez Saksı ( 15l)
-Gerekli gübreler
(Elektronik bağlantılar ve montajlar elektronikçi arkadaşa yaptırılacak 5 bira işçilik payı verilecek)
Şimdi kankalar sıkıntılarım şu
1-Apart sistemi: elektrik su vs her şey kiraya dahil elektrik faturam incelendiğinde apart sahibinin beti benzi atabilir.
2- Yan tarafta kalan kızlar: Geçen aparta bir şişe şarap sokarken görmüşler beni gidip apart görevlisine ispiyonlamışlar apart görevlisi sıkıntı çıkarmadı.Ama sonuç tehlikeli ve sinsiler.
3-Koku : Sevgili dostlar kimse bir öğrenci apartında esrar yetiştirsin istemez, gerekirse karbon filtreyi hazır almayı düşünüyorum diğer iki görevli değil ama bir tane güvenlikçi var geceleri kalan adam eskilerden belli tipten kokuyu hemen anlayacak diye tek korktuğum insan o.
4.Ses: Bütün Sistem Harrrrrrrrrrrrrrrrr diye çalışırsa duvarlar ince ve ses geçirir sağı solu uyutmayabilir sıkıntı.
5. En önemli Madde Paket Olmak: En önemlisi ve bundan önceki maddelerin oluşması durumundaki sonuç. Okuduğum bölümden kaynaklı sonum kamu kuruluşu gibi patlarsam tam patlarım.
Kankalarım yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum içimdeki mantıklı ben: Yapma etme s**** et iki bira alır oturur içersin diyor ama diğer taraftaki gözü dönmüş ben s*****ler isyan ulan en kötü ne olur zaten sistem seni köleleştirmiş daha kötüsü var mı diyor...
Sorum şu sizce ne yapmalıyım
Bu arada konuyu yanlış yere falan açtıysam affola daha çaylağım :)
apart sistemlerde yedek anahtar var sen yokken cıs yaparlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ******** ***** **** ***** **** ***** ***** * ****** **** ***** *** ** hahahaha****
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ***** ******* hahahaha**** **
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
    **** hahahaha ******
    ***** ******* hahahaha**** **
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ****** ****** ****** ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
    hahahaha** ***** ******* ***** ******** ********* hahahaha* *******
  • Narkotik Narkotik:
    *** hahahaha **** ****** ******** ********* ********
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    ***** ** *** * **** ***** hahahaha* *****
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    **** ***** ***** ***** ***** **** ********* hahahaha ****** *** ****** hahahaha** ******** *** ****
  • Narkotik Narkotik:
    ***** *** *** ****** ** ****** hahahaha
  • ax-b ax-b:
    *** *** ******** * **** *** ******** ********* hahahaha ****** ****** ****** ****** * **** ***** **** ***** *****
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha* **
  • Narkotik Narkotik:
    ****** hahahaha *** *******
  • ax-b ax-b:
    *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**
    ax-b ax-b: *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**