Çorbacı tohumlarım 4 adet dişi Çiçeklenme de 4 hafta

asus1

Yeni üye
Kankalar selamlar çorbacı tohumlarımdan 4 tane dişi bitkilerim var. Şuanda 84 günlükler. Çiçeklenmenin 4. haftasının ortasındayız.
Işık

Samsung Quantum Board 2000wat-Lm301H HLG 240wat Meanwell driver

GÜBRE

Advanced Nutrients

Grow Bloom Micro

Rhino skin, B52, Big bud

Kullanmaktayım Kankalar. Sizce Overdrive başlamam gerekiyor mu? Yoksa daha zamanı var mı?
Sizce sömekler nasıl görünüyor? Dahada budama yapmam gereklimi veya geç mi kalındı? Değerli üstadlarım tavsiye ve değerlendirmelerinizi bekliyorum.
Şimdiden hepinize teşekkürler.

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka over için daha erken pistiller %10 kızarınca başlarsın.

asus1

Yeni üye
Arkadaşlar sağolun bi süre daha bekleyeceğim over için. peki yaprakları biraz daha budamam gerekir mi?

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka over için daha erken pistiller %10 kızarınca başlarsın
Arkadaşlar sağolun bi süre daha bekleyeceğim over için. peki yaprakları biraz da
Gerek yok bence kanka. belki ışık almıyorsa lolipop yapabilirsin

HighMann

Müptezel
kaç tohumdan 4 dişi çıkardın acaba merak ettim çorbacılarda 4 de 3 dişi çıkıyor genellikle ama :D

mami10_

Doktor
Photo bitkiler 4 cü haftadan sonra sömek geliştirmeye başlar bu evrede big bud, carboload ve ya bud candy tarzı ürünler vermen lazım
Tahmini 7 ci haftada overe başlamalısın
Bitki sativa ağırlıklı muhtemelen 10 11 haftaya hasata hazır olur

asus1

Yeni üye
Photo bitkiler 4 cü haftadan sonra sömek geliştirmeye başlar bu evrede big bud, carboload ve ya bud candy tarzı ürünler vermen lazım
Tahmini 7 ci haftada overe başlamalısın
Bitki sativa ağırlıklı muhtemelen 10 11 haftaya hasata hazır olur
Big bud kullanıyorum 4. hafta bitmek üzere hasat için 6-7 hafta sonra mı diyorsun. uzun Bi süre geldi bana ben daha erken planlıyordum

asus1

Yeni üye
Dostlar aradan 1 hafta geçti pistiller biraz daha kızardı durumlar bu şekilde yarın overe başlamayı düşünüyorum.Sizce başlamalı mıyım? Trikom takibi yapamadım. Mercek sipariş etmiştim hafta sonu araya girdiği için elime ulaşmadı. Muhtemelen salı ulaşacak. Sizce şuan trikomların durumu rengi nasıldır? Sömekler nasıl görünüyor? Arkadaşlar değerli yorumlarınızı bekliyorum. @mami10_
@HighMann

Sonne

Kıdemli Üye
Dostlar aradan 1 hafta geçti pistiller biraz daha kızardı durumlar bu şekilde yarın overe başlamayı düşünüyorum.Sizce başlamalı mıyım? Trikom takibi yapamadım. Mercek sipariş etmiştim hafta sonu araya girdiği için elime ulaşmadı. Muhtemelen salı ulaşacak. Sizce şuan trikomların durumu rengi nasıldır? Sömekler nasıl görünüyor? Arkadaşlar değerli yorumlarınızı bekliyorum. @mami10_
@HighMann
Bence gayet güzel görünüyorlar ama 5. Haftaysa hala erken derim ben. Tablosuna bak kanka

Selam over ıcın daha erken kol gibi sömekler istiyorsan 2 hafta daha git sonra overe basla mami söylemiş zaten 10. Hafta da sömekler daha sıkılaşır içleri dolar en ufak sömekten Bi sigara alacaksan beklersen iki üç alırsın tercih senin..

asus1

Yeni üye
Tavsiyeleriniz üzerine bekleyeceğim dostlar, ancak geçte kalmak istemiyorum sigaradan bir duman alıp bayıltsın uyutsun istemiyorum thc yüksek olsun zamanında hasat almak istiyorum.

mami10_

Doktor
2 hafta sonra yine resimle ona göre net diyelşm over için çok erken ama bitki güzel tricom basmış
Şimdilik pk tarzı gübreleme git

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    gorilladam gorilladam: **