Çorbacı skunk fakir işi grow

convik

Doktor
kolay gelsin hocam. inşallah finişe güzel bir hasat ile varırsın.

Saksın kaç litre? biraz ufak geldi. onun dışında tek bitki ise 3 adet gün ışığı 1 adet 6000kelvin işini rahatlıkla görür.

7 litre saksım 11 lt ye geciş yapacam şuan 100w beyaz torch var ustünde ciçekte 2 sarı 2 veyaz olarak gitmeyi düşünüyorum yüksekliğim az o yüzden eğitim vererek yatay bir bitki yapmayı düşünüyorum
Yapraklarında herhangi bir sorun varmı sizce
kolay gelsin hocam. inşallah finişe güzel bir hasat ile varırsın.

Saksın kaç litre? biraz ufak geldi. onun dışında tek bitki ise 3 adet gün ışığı 1 adet 6000kelvin işini rahatlıkla görür.

convik

Doktor
7 litre saksım 11 lt ye geciş yapacam şuan 100w beyaz torch var ustünde ciçekte 2 sarı 2 veyaz olarak gitmeyi düşünüyorum yüksekliğim az o yüzden eğitim vererek yatay bir bitki yapmayı düşünüyorum
Yapraklarında herhangi bir sorun varmı sizce
mis gibi bitki bir problem yok kanka. kelleyi almışsın, gübresini eksik etme kafi. kolay gelsin.

2 sarı 2 beyaz biraz dengesini bozar çiçeğin 2-3. haftasından sonra 3 sarı 1 beyaz daha iyi olur.

convik

Doktor
2 photo yapacağım vegde 4 beyaz 60w 6500kelvin bloomda 2beyaz 4sarı 60w 3200 kelvin işimi görür mü birde 2bitki için 3300metre3 karbon filtre yeterlimi giriş fanını 100metre3 çıkış fanını 300metre3 seçtim tavsiyelerini bekliyorum teşekkürler şimdiden
Hocam 2 photo için yeterli olacaktır ama ortalama 80 gr verir. Benim koku problemim olmadığından fan ve karbon kullanmıyorum. İki tane ufak vantilatmr işimi görüyor.

convik

Doktor
Vegi uzun tutarsam 2 bitkiden 200 civarı alırım diye düşünmüştüm gerçekten imkansızmı
vegi uzun tutarsan, iyi bakım ve biraz da şanslıysan yaklaşırsın. bazen her şey mükemmel bile olsa çok tecrübeli de olsan alıyorsun 30gr kuruyu oturuyosun kasenin üzerine.

bitki başı 60-80gr da iyidir kanka. o hasatı yapıp temizlenmiş kurutulmuş sömek baya iyi hasat benim gözümde. daha fazlasını arzulamak insanın da huzurunu kaçırıyor. rahat alabileceğin miktara odaklanıp relaks kalmak lazım :)

ben oldschool müptezel sayılırım hiç strese giremem, tavsiye de ederim.

Disjointed

Kıdemli Üye
vegi uzun tutarsan, iyi bakım ve biraz da şanslıysan yaklaşırsın. bazen her şey mükemmel bile olsa çok tecrübeli de olsan alıyorsun 30gr kuruyu oturuyosun kasenin üzerine.

bitki başı 60-80gr da iyidir kanka. o hasatı yapıp temizlenmiş kurutulmuş sömek baya iyi hasat benim gözümde. daha fazlasını arzulamak insanın da huzurunu kaçırıyor. rahat alabileceğin miktara odaklanıp relaks kalmak lazım :)

ben oldschool müptezel sayılırım hiç strese giremem, tavsiye de ederim.
On numara yorum abi ama yedi yada 11 litrede ne kadar veg uzatabilirki bitki sıkıntı yaşar en azından 2 tane daha eklese torch güzel olmazmı?

convik

Doktor
On numara yorum abi ama yedi yada 11 litrede ne kadar veg uzatabilirki bitki sıkıntı yaşar en azından 2 tane daha eklese torch güzel olmazmı?
eyvallah kanka. konuyu açan arkadaş tek bitki yapacakmış 11 litre az en az 16-19 litre daha iyi olur. fazlası ışık güçlenmeden gereksiz bence.
4 adet 50W torch da tek bitkiye haliyle yeter.

2 bitki yapacak arkadaş saksı boyutunu belirtmemiş ama vegi uzun tutacak ise saksıları büyüktür diye düşünüyorum. ışık da 240W toplamda. 300w ı yakalarsa iyi olurdu ama çok da elzem değil. yetmezse belki çiçeğin son 3 haftası ışığı artırıp booster etkisi alabilir.

Disjointed

Kıdemli Üye
Doğru diyorsun abi saksıyı büyütürse ışığıda arttırırsa on numara olabilir. ama tabi hedefte önemli az sigara almak istiyorsan uğraşa girmeye hiç gerek yok.

convik

Doktor
Doğru diyorsun abi saksıyı büyütürse ışığıda arttırırsa on numara olabilir. ama tabi hedefte önemli az sigara almak istiyorsan uğraşa girmeye hiç gerek yok.
aynen. ben allah verir allah alırcıyım hocam o yüzden çok sistem tavsiyesi vermek istemem. 20gr da olsa 100gr da olsa başımın tacıdır der içer geçerim. yetiştirirken de bu yüzden çok da kasmam.

convik

Doktor
2 bitki 26lt bez saksı vegde 240w beyaz ışık bloomda 240w sarı 120w beyaz toplamda 360w yeterli gelmezmi gerçekten
büyük ihtimal yeterli gelir kanka. Ama torch ledde kullanılan led chip marka kalitesi de önemli sadece watt hata verebilir. Bazı ledler noname tırt oluyor. o sebeple dedim. kafan karışmasın tatmin eder seni bu sistem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ** ** **** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ******* hahahaha ********** ***** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** * ** ***** hahahaha*** **** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** hahahaha* ****** hahahaha**** **** ****** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ******* ******** ******** ** ******** ******* ** *** ***** ******** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******* ******* ** ** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam: