Çorbacı denemesi hastalandı mı

yasligrower

Yeni üye
Merhabalar yaklaşık 2 haftadır çorbacıları büyütmeye çalışıyorum fakat ilk başta yaptığım hata yüzünden bi türlü yaprak kurulukları geçmedi sorun nedir ölüyor mu yoksa düzelecek mi düzelmesi için ne yapmalıyım kankalar yardm

Nazim_Red

Doktor
Gidenler geri gelmez yenileri kurtarmaya bakacaksın :) ışık vs yetersiz gelişim zayıf haliyle, kızlar aç kalmış birde

yasligrower

Yeni üye
Medya, gübre ışık elinde olanlar neler
4 torch 4 bitki bez dolaptan yapma kabin :D şuan eksiklerim baya bi var büyük saksıya taşıyacağım zaman eksiklerin çoğunu halletmeyi düşünüyorum. Medya olarak gübretaş seti almayı düşünüyorum, 11lt iki tane plastik saksım var, solucan gübresi var. taşıma işlemini ne zaman yapmalıyım sizce

Nazim_Red

Doktor
4 torch 4 bitki bez dolaptan yapma kabin :D şuan eksiklerim baya bi var büyük saksıya taşıyacağım zaman eksiklerin çoğunu halletmeyi düşünüyorum. Medya olarak gübretaş seti almayı düşünüyorum, 11lt iki tane plastik saksım var, solucan gübresi var. taşıma işlemini ne zaman yapmalıyım sizce
Günaydın gubre vs yok suan elinde doğru mu ? Ampuller kaç Walt beyaz mı

yasligrower

Yeni üye
Günaydın gubre vs yok suan elinde doğru mu ? Ampuller kaç Walt beyaz mı
Günaydınlar, hayır şuan yoklar, zaman ayarlı prizim var, kabinim 60x60x125 bez dolaptan yapma, bitane büyük vantilatörüm var henüz daha kurmadım. 4 tane beyaz 50wat torch var şuan tabana 55cm yükseklikte. Trendyoldan da şu aşağıdakileri alınca gariban growuma upddate gelecek forumdaki diğer gariban kankalarımla da paylaşmayı düşünüyorum :D

kabine yapacağım işlem şu şekilde olacak yanlışım varsa düzeltiniz.
ilk yardım battaniyesini iyice heryere saracağım yapıştıracağım daha sonra streç ile iyice sarıp duvarlarını sağlamlaştıracağım. tabanına folyo zeminlik koyup sızdırmayan bant ile köşeleri iyice bantlayacağım. yukarılara doğru bi delik açıp tuvalet aspiratörünü oraya koymayı düşünüyorum. 11lt 2 tane saksımın en altında fazla suyun gitmesi için gitmesi ve tutulması için yer var drenaj için çakıl koyup koymamak arasında kaldım. Saksıların yarısından aşağıya doğru küçükten büyüğe gidecek şekilde delikler açmayı düşünüyorum altın küflenmemesi için. Birde dediğim gibi gübretaş seti alacağım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
    Q Qirve: ********** ******** ***** *******