Çiçeklenmeye hazır mı?

bambro

Üye
Sevgili ve kıymetli en az benim kadar harman kankalar ve bolluk içinde yüzen romalılar :) sizce bu kızı çiçeklenmeye alayım mı. Yorumlarınız lütfen???

cannabiscity

Kıdemli Üye
Sevgili ve kıymetli en az benim kadar harman kankalar ve bolluk içinde yüzen romalılar :) sizce bu kızı çiçeklenmeye alayım mı. Yorumlarınız lütfen???
Genetik ne ve kaç günlük

bambro

Üye
Genetik ne ve kaç günlük
Kanka genetiği bilmiyorum. Köfteci tohumu. Fakat sigara çok kaliteliydi. Thc parmaklarıma bulaşıyordu. Aşşa yukarı 40 - 45 günlükler kanka . Çoğu zaman mor led altında, fırsat buldukça balkona alıyorum. Toprak Bio bizz Light Mix. Gübreler, biobizz grow, blom ve cal mag. Çiçeklenme de big bud vericem.

Bence saksı degistirip oyle al bitki o saksiyi kok kaplamişti bitkin buyumus baya ciceklenmenin ilk haftalarinda baya bi gelisim gosterdigi icin saksi degistirip alman daha iyi olur

bambro

Üye
Bence saksı degistirip oyle al bitki o saksiyi kok kaplamişti bitkin buyumus baya ciceklenmenin ilk haftalarinda baya bi gelisim gosterdigi icin saksi degistirip alman daha iyi olur
Kanka selamlar. Şu an pandemiden dolayı gelir gider dengem bozuk. Harmanlık da iyice vurmaya başladı. 2 bitki daha var geriden gelen onlar bez saksıda. Elimde toprak ve saksı yok. Bu bir an önce olsun içeyim kafasındayım. Bana 25 gr kuru çiçek çıkarsa razıyım.

bambro

Üye
@Hamzaazmah @CigaraVerin @selamsalam sevgili kankaların ilginiz ve verdiğiniz bilgiler için sonsuz teşekkürler. Bu kız böyle ufak tefek duruyor bunun sebebi yaklaşık 15 gün önce toping yaparken fan yapraklarını yoldum. Kısa Bi stresten sonra geri toparladılar. Saksı konusunda haklısınız ama bu kızda mecbur bu saksıda devam edeceğim. Son bir sorum olacak, çiçeklenme döneminde big bud kullanıcam yanında biobizz topmax kullanmamız bir artısı veya eksisi olur mu? Kıymetli yorumlarınız için teşekkür eder tertemiz tripsiz gönlünüzce kafalar dilerim.

Kanka keyfin bilir bitkin baya buyumus kok kapliycak alani yoktur degistirirsen verimin artar yoksa bi problem teskil etmiyodur big bud la top max assa yukari ayni islere yariyor biri kimyasal biri organik fakat top max somek sisirmenin yaninda baska etkileri de var tat koku gibi faydalari da var big bud kisa bi sure kullaniliyo top max bloom boyunca ama bunun yaninda hangi bloom gubresini kullanicaksin bio bizz bloom sa ayni seriden oldugu icin ve organik oldugu icin daha iyi uyum gosterir top max le diye dusunuyorum

bambro

Üye
Kanka keyfin bilir bitkin baya buyumus kok kapliycak alani yoktur degistirirsen verimin artar yoksa bi problem teskil etmiyodur big bud la top max assa yukari ayni islere yariyor biri kimyasal biri organik fakat top max somek sisirmenin yaninda baska etkileri de var tat koku gibi faydalari da var big bud kisa bi sure kullaniliyo top max bloom boyunca ama bunun yaninda hangi bloom gubresini kullanicaksin bio bizz bloom sa ayni seriden oldugu icin ve organik oldugu icin daha iyi uyum gosterir top max le diye dusunuyorum
Kanka son derece açıklayıcı oldu çok teşekkür ederim..

Ü

Üye silindi 22832

Guest
Kanka dişi gibi duruyor. Geçen sene bir tane erkeğim olmuştu. Onun taşak gibi keseleri vardı, bu yine geçen sene yaptığım dişiye benziyor..
hangi detaya istinaden dişi gibi duruyor?
dal aralarını yakından çekip atarsan anlayabiliriz.

higthead

Jolly Green
Isık altından alıp balkona cıkarman baya stress yasatır. ısı nem sıcaklık vs degerlerı degıstırıyosun.içeri dısarı yaparak

bambro

Üye
Isık altından alıp balkona cıkarman baya stress yasatır. ısı nem sıcaklık vs degerlerı degıstırıyosun.içeri dısarı yaparak
Kanka zaten dandik led kullanıyorum. Git gel alıştı stres yapmıyor. Maksatım geceleri güneşe nazaran azda olsa ışık alsın. Stresi toping zamanı yaşattım ona ne fan yaprağı bıraktım ne dal ne budak :) ama o inadına karakter koydu. Maşallahı var.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** **** *** ***** **** ***** ******** **
  • P puslu77:
    ******** hahahaha* ***** ** ***** **** ********** **** ***** ******** *****
  • P puslu77:
    **** *** hahahaha* ********** ******** ***
  • L Lew4nd0w5k1:
    ***** ***** hahahaha* ***** *** *****
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******* ** ** ***** ***** hahahaha* ***** *** *****
  • Night owl Night owl:
    *** ** ***** ** ****** ******** ********* **** *** hahahaha* ********** ******** ***
  • L Lew4nd0w5k1:
    ***** *** hahahaha* ***** ******* ** **
  • L Lew4nd0w5k1:
    *** ** hahahaha ***** ** ******
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ** ******** *** ** hahahaha ***** ** ******
    +1
  • Night owl Night owl:
  • L Lew4nd0w5k1:
  • Night owl Night owl:
    *** *** * ******* ******** hahahaha ********** **
  • L Lew4nd0w5k1:
    ***** ****** hahahaha***** ******* ** ******* ******** ********** ***
  • Night owl Night owl:
    ******* ******* ******** **** ** hahahaha ******** ******** ***** ****** hahahaha***** ******* ** ******* ******** ********** ***
  • L Lew4nd0w5k1:
  • L Lew4nd0w5k1:
    ***** ******** ***** ******** *** ****** ***** ****** hahahaha ***** *** hahahaha* ***** hahahaha ******
  • U umutsuzlar:
    ********** **** ********* ** ***** hahahaha *** ***** ******* ****** hahahaha** **** ****** ******* ***** ***** **** ****** **** hahahaha ****** * **** ***** ***** *******
  • L Lew4nd0w5k1:
    ******** **** * ********** ********** **** ********* ** ***** hahahaha *** ***** ******* ****** hahahaha** **** ****** ******* ***** ***** **** ****** **** hahahaha ****** * **** ***** ***** *******
  • P puslu77:
    ****** ** **** ***** ******* ****** ***** ******** *** hahahaha* ** *****
  • L Lew4nd0w5k1:
  • P puslu77:
  • L Lew4nd0w5k1:
    ******* *** ****** ****** ******** hahahaha***** ** **** ***** ******* ****** ***** ******** *** hahahaha* ** *****
  • U umutsuzlar:
    * **** **** ** ******* * ****** ***** ****** **** ** * ******* ******* *** ** ******** hahahaha*** **** *****
  • U umutsuzlar:
    *** ******* **** ****** ****** ***** *** ***** *** ******* ** **** ********* ********* **
    U umutsuzlar: *** ******* **** ****** ****** ***** *** ***** *** ******* ** **** ********* ********* **