Çiçeklenmede Biobizz topmax ve big bud Yardım

bambro

Üye

Ustalar bitki balkonda 80 - 90 günde güvercin gübresiyle bu noktaya geldi. Şimdi çiçeklenmeye alacam. Sizce bio bizz top max ve ve big bud gübrelerini birlikte kullansam nasıl olur. Ekstra gübreye ihtiyaç varmıdır. Acil görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

sanaldarbe

Kıdemli Üye
merhaba dostum, ikisini birlikte kullanmak doğru olmaz çünkü eğer yanlış bilmiyorsam içerikleri aynı, aralarındaki fark biobizz in organik bigbud ın kimyasal içerikli oluşu, tahminimce etkileri de bu sebeple değişiyordur, ikisi arasından hangisini seçmek gerektiği konusunda tercih tamamen sana kalıyor, topmax i denedim ama big bud ı henüz hiç denemediğim için farkını ben söyleyemem ama tahminim kimyasal içerikli olanın daha etkili olacağı, ben full organik yapmak istediğim için bi miktar az olsun organik olsun mantığıyla topmax seçtim growa başlarken

NOT : bilgi eksiğim varsa beni de düzeltin :)

Anthony7

Üye

Ustalar bitki balkonda 80 - 90 günde güvercin gübresiyle bu noktaya geldi. Şimdi çiçeklenmeye alacam. Sizce bio bizz top max ve ve big bud gübrelerini birlikte kullansam nasıl olur. Ekstra gübreye ihtiyaç varmıdır. Acil görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
Bloom ile topa Maxi verebilirsin ama bud kimyasal olduğu için sıkıntıya girebilir kanka ama ikisinden birisini verecek olursan bıg budu tavsiye ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • L Lew4nd0w5k1:
    ********* ********** ******* **** hahahaha ******** ****** **** ****** ********** *******
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** ******* ***** ****** hahahaha* ** ***** ****** ** ***** **** ***
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
    **** ** **** ** **
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • Night owl Night owl:
    **** **** *** ****** ******* ***** ****** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • L Lew4nd0w5k1:
    ** ** ******** ***** hahahaha* **** **** ***
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ş ŞekerBank:
    ****** ***** **** **** ***** ********* ****** *** hahahaha ******* ******** **** ****** hahahaha* ******* **** ****** ********* ***** ***** *** ** ***** *** ***** hahahaha* ******* ** **** ******* *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha*** ******* ********* ********* ********* ***** ***** **** ******** **** ***** ********* *** ***** ***** **** ******* ********* ***** **** ******* *** *** **** ** **** ******** ******** ****
  • U umutsuzlar:
    ***** hahahaha ********** **** ******* ******** *** ** **** ****** hahahaha* ****** ********** ** ******* hahahaha* ***** ***** *** **** *** **** hahahaha *** ***** *** **
  • U umutsuzlar:
    ****** *** ****** ****** ***** *** ********* ******** **** *** ******* **** ******** ***** **
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
    **** ** ** *** *** ** *** ******* **** ***** ******* *** ******* **** ******** *******
    J JunkyheaD: **** ** ** *** *** ** *** ******* **** ***** ******* *** ******* **** ******** *******