Çiçeğin Sadece Tek Sömeğinde Oluşan Problem

Kanka genetik Ak47 de napıcam olm çok üzüldüm şuan :( :( :(

gittim karbondioksit tabletten kullandım böyle oldu ****

Kanka nasıl yok ya bugün çok sinirlendim bu duruma, hayal kırıklığı önce üzüntüye ardından sinire dönüşür ya benimki o misal :( :(

hauserka

Yeni üye
Bir problem görünmüyor, sana farklı sıkıntılı gelen buysa diğer sömekleri koyarsan belki fark neymiş anlaşılır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* hahahaha*
  • M Marryhuana:
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    **** * ********** ******* ******** ** *** *** ******* ** ** ****** hahahaha ***** hahahaha** hahahaha** ****** **** *** ****** ****** ** ******** ***** ********* ***** ***** ***** ***** ** ******** ***** hahahaha *****
  • içiciadam içiciadam:
    **** * ********* ********** ******** ******* hahahaha* **** ***** *** ********
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ********* hahahaha*** ***** *** *** ****
    +1
  • Narkotik Narkotik:
    *** ** ***** * **** ******** ****** **** *** *** ****** *** ********* **** hahahaha ****** * ***** * ** ****** ****** ****** *** **** ********* ********** ***** ****** ***** ***** **** hahahaha*
  • M Marryhuana:
    hahahaha * ** ** **** ****** * ********** ******* ******** ** *** *** ******* ** ** ****** hahahaha
    ****** ***** hahahaha**** ** ***** * **** ******** ******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha hahahaha ***** ** ********** ********** **** **** ** *** ***** ********* hahahaha*** ***** *** *** ****
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha** ******* ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ** hahahaha* hahahaha** ******* ******* *****
  • Narkotik Narkotik:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Narkotik Narkotik:
    ******* ****** ***** *
    ****** ********* ******* ***** **** ******* **** ******** **** ********* ******* ******** ****** **** **** ******** ** **** ******* hahahaha** *** ***** ********* ******* ******* *** *** ********* **** ********* ********** *** ** ******* ***** ***** ***** ******** ** *** ***** ******** ****** hahahaha ****
  • Narkotik Narkotik:
  • M Marryhuana:
    ********* ******* ********** *** *** hahahaha ****** * * hahahaha ****** ******** ******* ** ********** ****** ****** hahahaha** ******** ********* ******* **
    M Marryhuana: ********* ******* ********** *** *** hahahaha ****** * * hahahaha ****** ******** *******...