Çadır bulamiyorum

dmt25

Üye
Uzun suredir çadir belirlemeye calistim 150x150x200 boyutunda turkiyede hic yok. Yurt disindan da nereye nasil bakicagimi pek cozemedim aliexpressten onerdigi bir cadir varmi kimsenin? Bir tek sahibindende buldum kabin onlarada baktim begenmedim daha saglam bisey almak istiyorum, kabin markasi nerden alinabilecegi ile ilgili onerileriniz varmi?

Necrogoat2

Yeni üye
hobi amaçlı bitki yetişiren malzemeleri var satan ama çok faiş fiyat nereden baksan 2k verirsin bir çadıra bence kendin bir şeyler yapmaya bak

dmt25

Üye
hobi amaçlı bitki yetişiren malzemeleri var satan ama çok faiş fiyat nereden baksan 2k verirsin bir çadıra bence kendin bir şeyler yapmaya bak
kanka satan heryere baktim hepsinde kabinler hep stok disi malesef, kendim de yaparim ama ben tasinabilir gerektiginde toplayip baska yere koyabilicegim duzgun bi sistem toplmaya calisiyorum genis rahat

pupilla

Üye
Kanka o boyutlardaki cadırlar 2000-3000 arası fiyatlar cıkıyor. Onun yerine kendin yapabilirsin demir doğrama işi yapan birisinden istedigin ölçülerde iskelet yaptır , 1plaka (210x280 18mm mdf : 260TL) sunta al yansıtıcı kapla kes birleştir en fazla 500-600lira para harcarsın hem daha kaliteli ve saglam olur..

noname35

Üye
kanka istanulda toprak ve su var maltepede oray abakabilirsin bide kağıthanede glowkent ar ordada var hazır setler ama arkadaşların dediği gibi 2 3 bini gözden çıkarman lazım
kendin yaparsan çok daha düşüğe mall edebilirsin yada al bi bez dolap yada 2 tane birleştir içini folyoyla kapla olsun bitsin elinden geliyorsa tabi ben uğraşamam dersen söylediğim yerlerden bakabilirsin

EBEB

Yeni üye
Uzun suredir çadir belirlemeye calistim 150x150x200 boyutunda turkiyede hic yok. Yurt disindan da nereye nasil bakicagimi pek cozemedim aliexpressten onerdigi bir cadir varmi kimsenin? Bir tek sahibindende buldum kabin onlarada baktim begenmedim daha saglam bisey almak istiyorum, kabin markasi nerden alinabilecegi ile ilgili onerileriniz varmi?

zeuxe diye bi türk firması var kanka sanırım en ucuzları orda

tito33

Üye
Kanka Bence fiyat ve performans açısından ortalama bir kabin almalısın. 3 bin bir kabine verilmez ortalama kalitede set halinde alabilirsin kabin fiyatına.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********