Zeuxe Kabinim Çöktü :(

Grauwolf kankamızın tavsiyesiyle kabini yeniden kurdum.
Tamir bandıyla yeni bağlantı parçalarını monte ettim. Ancak yine de güven vermiyor karbon filtre için farklı bişeyler deneyeceğim.
Mylar filmi iyiki almışım kabine girdiğimde ışık sızıntısı hiç yok ayrıca kapıyı kapadığımda 2 nefeste içerisi sıcacık oldu yani muhtelif hava çıkışlarıda kapanmış oldu. İçerisinde telefonun flashını açmamda kumaşın kendi reflektörüne kıyasla neredeyse iki kat aydınlık artışı oldu.
Şuan çinden gelecek ledleri bekliyorum herşeyim hazır. Tavsiyeler için teşekkürler kankalar.

BEYLERBEYİ

Yeni üye
Grauwolf kankamızın tavsiyesiyle kabini yeniden kurdum.
Tamir bandıyla yeni bağlantı parçalarını monte ettim. Ancak yine de güven vermiyor karbon filtre için farklı bişeyler deneyeceğim.
Mylar filmi iyiki almışım kabine girdiğimde ışık sızıntısı hiç yok ayrıca kapıyı kapadığımda 2 nefeste içerisi sıcacık oldu yani muhtelif hava çıkışlarıda kapanmış oldu. İçerisinde telefonun flashını açmamda kumaşın kendi reflektörüne kıyasla neredeyse iki kat aydınlık artışı oldu.
Şuan çinden gelecek ledleri bekliyorum herşeyim hazır. Tavsiyeler için teşekkürler kankalar.
Kanka şu 4 yollu aparatı nerden temin ettin paylaşırmısın

zibam

Yeni üye
Hocam n11 den alınan demir aparatla kurtuldu mu? Bende bu ürünü almak gibi bir gaflete düştüm. Işığım 10-15 kilo civarı ne diyorsunuz umut var mıdır demir bağlantı aparatlarından çözsek?

Ü

Üye silindi 15628

Guest
Ürün elimde 85 kiloyum asıldım sadece demiri yamuldu. Elimdeki tabi güncellenmiş versiyon. 15 kiloyu çok rahat taşır. Ürünün güncellenmiş versiyonu taş gibi dışarıya ışık kaçırması çok az. Ürün bu fiyatıyla alınır..

mokokoo

Üye
bu firma şuanda artık baglantı aparatlarını demir yapıyormuş esnaf olsalar magdur olanlara o yeni yaptıkları demir aparatlardan gönderip müşteriyi memnun ederler ama işte bizim ülkemizin genel sorunu bu iteledim bitti hiç orta uzun vadeli firmanın gelecegini düşünmüyorlar bende ilk başta araştırdım ucuzu ve daha önemlisi yerli olanı bu diye listeme ekledim ama sonradan araştırınca vaz geçtim geçmiş olsun sizede Allah tan içerisi boş muş

higthead

Jolly Green
Kankalar geçen gün zeuxe 120*120*200 ölçülerinde kabin aldım. Kurulumunu güzelce yaptım silent&palau td350 vardı onu kurdum 400 küsür m3 karbon filtreyi ekledim 2 saat geçmedi çöktü :( boru bağlantı yerleri plastik ordan kırıldı allahtan henüz ekime başlamamıştım ama fanım çatladı şükür ki çalışıyor. Tavsiyem gidin adam akıllı bi markanın ürününü alın gündüz kurdum içine girdiğimde ışık alıyodu baya dandik bi ürün 1200 liraya aldım ama verilmez bez dolap alıp mylar yapsam yarı fiyatına daha sağlıklı bi kabinim olurdu.

Şimdi sizlere sorum şu kankalar malum eldekiyle yetineceğiz bu yüzden bağlantı parçası olarak ne kullanabilirim

Şunu buldum https://ozenmetal.com/magaza/cap25-l-boru-baglanti-kelepcesi/ bundan 8 tane bide 4 lü sünden 4 tane aldımmı yetiyo

Sizlerin bi tavsiyesi varmı dostlar

Kankacım ben kabinimi alalı daha 1bucuk hafta oluyor.Bu senin bahsettiğin markanın yerini aradım bilgi almak istiyorum dedim ışık alıyormu? kabin sağlammı profesyönel konuşmalar yapıp vs bilgiler sordum konuştuğum kişi çalışanmış abi açıkca konusmak gerekirse ben çalışanım ışık geçiriyor pek sağlamlığı yok deyip sohbet edip telefonu kapattım ve çadırımı bitkiyetiştirmekabini.com dan aldım.Eğer o çalışan benle açıkca konuşmasaymış bende zeuxe maduru olucakmışım ama ben birşey alırken satıcıyı darlayıp arayıp bütün olumsuzlukları sorup beynini yiyip soruyorum.=))

Köşe demir bağlantıları kaça kaç benim kabin 1+1+1.80 plastik köşeler ama sağlam ne olur ne olmaz bende demire döndüreyim diyorum.

S

SırfTohum

Guest
Kankalar geçen gün zeuxe 120*120*200 ölçülerinde kabin aldım. Kurulumunu güzelce yaptım silent&palau td350 vardı onu kurdum 400 küsür m3 karbon filtreyi ekledim 2 saat geçmedi çöktü :( boru bağlantı yerleri plastik ordan kırıldı allahtan henüz ekime başlamamıştım ama fanım çatladı şükür ki çalışıyor. Tavsiyem gidin adam akıllı bi markanın ürününü alın gündüz kurdum içine girdiğimde ışık alıyodu baya dandik bi ürün 1200 liraya aldım ama verilmez bez dolap alıp mylar yapsam yarı fiyatına daha sağlıklı bi kabinim olurdu.

Şimdi sizlere sorum şu kankalar malum eldekiyle yetineceğiz bu yüzden bağlantı parçası olarak ne kullanabilirim

Şunu buldum https://ozenmetal.com/magaza/cap25-l-boru-baglanti-kelepcesi/ bundan 8 tane bide 4 lü sünden 4 tane aldımmı yetiyo

Sizlerin bi tavsiyesi varmı dostlar
Bu yeter iste. Plastik kirildiysa bu kirlmaz

tito33

Üye
bu firma şuanda artık baglantı aparatlarını demir yapıyormuş esnaf olsalar magdur olanlara o yeni yaptıkları demir aparatlardan gönderip müşteriyi memnun ederler ama işte bizim ülkemizin genel sorunu bu iteledim bitti hiç orta uzun vadeli firmanın gelecegini düşünmüyorlar bende ilk başta araştırdım ucuzu ve daha önemlisi yerli olanı bu diye listeme ekledim ama sonradan araştırınca vaz geçtim geçmiş olsun sizede Allah tan içerisi boş muş
zaten gonderildi sorunu olanlara arkadasım

Son düzenleme:

tito33

Üye
Ürün elimde 85 kiloyum asıldım sadece demiri yamuldu. Elimdeki tabi güncellenmiş versiyon. 15 kiloyu çok rahat taşır. Ürünün güncellenmiş versiyonu taş gibi dışarıya ışık kaçırması çok az. Ürün bu fiyatıyla alınır..
bu arkadasta aynı urunu kullanıyor sorun yok siz neyin peşindesiniz

tito33

Üye
Bu yeter iste. Plastik kirildiysa bu kirlmaz
gecen bi arkadas firmayı arayıp 2 ay once kabin aldım yanlıslıkla kucuk gondermissiniz farkını iade edin yoksa forumlarda yazarım diyen arkadaslardansın sanırım uyanık gecinen. NE UYANIKLAR VAR 2 AY ONCE ALIGI KABİNİN BİLMEM FARK PARASINI İSTİYORMUS OH NE ALA MEMLEKET. arkadasımın firması onun adına yazıyorum.
KİMSE ŞUAN SATIN ALDIGI KABİNLERDE ÇÖKME VS OLDUGUNU İDDİA EDEMEZ ÇUNKU YENİ ÜRÜNÜN TESTLERİ YAPILDI. KARALAMA POLİTİKASI YAPAN ARKADASLAR İŞİNİZE BAKIN .
LAFIM BOS KONUSAN ARKADASLARA. ÜYELİĞİMDE ALINSA SORUN DEGİL BURADA YALAN YANLIS KONUSMAYIN AYIP YAPTIGINIZ. GİDİN 5000 TL YE PROF KABİN ALIN. FİRMA SİZE ORTALAMA FİYAT PERFORMANS ÜRÜNÜ DİYE ACIKLAMA YAPMIYORMU ZATEN.

Ü

Üye silindi 15628

Guest
Arkadaşlar bu hafta kabinle ilgili video çekicem ve buraya ekliycem isteyen bakabilir. İsteyen eleştirisini yapsın ama
kabini karşılaştıralım bakalım anlatıldığı gibimi ? Çünkü bütçesi yeterli olmayan arkadaşlar var. Ben hala iddia ediyorum .
Zeuxe iyi bir alternatif. Arkadaşlar iddia eden ispatlamakla mükelleftir...

Ayrıca forumda tavsiyem üzerine alan arkadaşlar var bakalım başka son kullanıcılar sizin gibi şikayeti varmı görelim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende bu markadan aldım. Söylenildiği gibi tüm dikmeler ve bağlantı parçaları demirden yapılmış.. Fanımı üst demire asmadım, sadece karbon filtre ve qboard asılı. Öncesini bilemem ama allah var yukarda bağlantı parçaları sağlam ve pek çökecek gibi değil.

Şunuda söylemeliyim, growkent çağlayan şubedeki kabinleride inceleme fırsatı buldum. Kabinler arasında ciddi kalite farkı var. Growkent'deki dış kumaş ve yansıtıcı zeuxe'ye göre baya ilerde. Aradaki fiyat farkıda ona göre.

Arkadaşın dediği gibi ürün fiyatına göre kalitede. ama kesinlikle çökme problemi olacağını düşünmüyorum.

Son düzenleme:

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
Ben 150 150 aldım 1.5 ay oldu ful demir kabin. 12 kilo ışıgım asılı fan asılı hiçbir sıkıntı yaşamadım. Yanında gönderilen bez saksıları istemedim sağolsun adamlar onun yerine zaman ayarlı priz gönderdiler. Evet kabin bezi çok üst düzey değil ama. bu fiyata bu kadar olur. Begenmeyen gitsin 4000 lira versin. Ben memnunum

Ü

Üye silindi 15628

Guest
Ne kadar ekmek o kadar köfte işte. 5000 lirada bir kabine insaf be kardeşim. Bide geçen pandemide kabin de yoktu
burunlarından kıl aldırmıyordu satıcılar..

AdamDegilsin

Yeni üye
Abi sonuçta o ölçüye o karbon filtre takılır onlar bu bilinçle malı üretmeleri lazım. Zaten çok bi beklentim yoktu ama çökmek bi beklenti değil problem. Sonuçta yük taşıyacak belirtseler şu kiloya kadar dayanır diye bizde ona göre alışveriş yapardık.
Kardeş sen astigin malzemenin onu yikip yikamayacagini kestiremiyonmu? Yani o kadar ağırlığı hicbi destek kullanmadan asmak demek ne demek? Elinde agirligi gözünün önündeki profili ve birleşimi kestirmiyormu? Burda birazda senin kabahatin var açıkçası

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • Z ZzındıK:
  • İ İbo Dayı:
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ********** ******* ******** **** *** ***** *** **** ******** ***** **** ** **** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha***** ********* **** *** ***** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ****** ********* hahahaha ******** **** **** ***** hahahaha*** ******* ***** ****** ******* hahahaha **** ******* ***** hahahaha*** hahahaha******* ********** ******* ******** **** *** ***** *** **** ******** ***** **** ** **** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha***** ********* **** *** ***** ***
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ***** ****** ***** ******* *****
  • K Kblaybrn:
    **** ** ***** ******** hahahaha**** **** ***** ****** ******* ********* ***** ** hahahaha**** ********* ******** ******* ***** ********** ***** ********* ******** ***** ** ********* *******
  • bandaleros bandaleros:
  • K Kblaybrn:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • K Kblaybrn:
  • K Kblaybrn:
    ***** **** ***** hahahaha* *******
    K Kblaybrn: ***** **** ***** hahahaha* *******