Zamanı geldi Hasat edelim mi? =)

higthead

Jolly Green
Arkadaşlar bugün itibari ile tam 98 günlük photom var. Bunun 40 günü stresli veg , 58 gün bloom dönemi. Çiçeklenmede 9.haftaya giricem.

2 gün sonra flawes ile arındırıp, arındırdıktan 3 gün sonra sadece 1 pekmezli sulama yapıcam ve baltayı vurucam.

Tam 11 gün sonra baltayı vurucam.

Yada

2 gün sonra flawes ile arındırıp 3 gün sonramı baltayı vursam acaba? (bugunden itibaren 5 gün ediyor balta vurmaya)

Güncel trikomlar:

Çok iyi bro. Harika bence tam zamanı benim photo da seni takip ediyor suan toplam 80 gün 98 günde felan fluss a baslıycam bende senin gibi.

higthead

Jolly Green
Çok iyi bro. Harika bence tam zamanı benim photo da seni takip ediyor suan toplam 80 gün 98 günde felan fluss a baslıycam bende senin gibi.

Bro bloom un 34 haftasıonda falan bılıyosun yarasa gubresı karıstırdım toprak ustune. connoisseur bloom over vs derken 2 sulama öncesi yaprak ucları yandı hafif yukarı kalktı 2 sulamadır ph ayarlı su veriyorum sadece.

higthead

Jolly Green
Olmuş bu. İstediğin şıkkı yazı tura yap.

sorum şu bugun sulama yaptım 3 gun sonra flawes ıle arındırıp artı 3 gun sonra pekmezlı sulamamı yapıp artı 3 gun sonra baltayımı vurayım?

yoksa

3 gun sonra flawes ıle sonlandırıp artı 3 gun sonra baltayımı vurayım.

Kanka

Administrator
Yönetici
amber çok göremedım sen goruyosan kısa surede kes goremıyosan 1 tık devam edılebılır

higthead

Jolly Green
amber çok göremedım sen goruyosan kısa surede kes goremıyosan 1 tık devam edılebılır

Amber şuanlık yok. ozaman

bugun sulama yaptım. 3 gün sonra flawes ıle arındırıp artı 3 gun sonra pekmezli sulama artı 3 gun sonra balta yanı toplam 9 gün ediyor.
9 gün sonra balta sistemim tam oturur diyorum.

@Kanka bu deney photomdan fotolarda goruldugu kadar kaç hasat alırız? 10 adet ust somek 3 adet alt somek var. ufak tefeklerı saymıyorum bile.

Bro bloom un 34 haftasıonda falan bılıyosun yarasa gubresı karıstırdım toprak ustune. connoisseur bloom over vs derken 2 sulama öncesi yaprak ucları yandı hafif yukarı kalktı 2 sulamadır ph ayarlı su veriyorum sadece.
Bende daha gübre yanığı yok bro yüklüyorum ben 80 günde ama sömeklerin ağırlığı saksıyı devirdi resmen kökden bağlmk zorunda kaldım saksıya bitkiyi
IMG-20210406-221819.jpg
iple bağladım olmadı :)
IMG-20210408-170842.jpg
havalandırma ile gelen beyaz kalın iple anca düzelttim hedefim daha 18 gün şişirmek sömekleri

higthead

Jolly Green
Bende daha gübre yanığı yok bro yüklüyorum ben 80 günde ama sömeklerin ağırlığı saksıyı devirdi resmen kökden bağlmk zorunda kaldım saksıya bitkiyi
IMG-20210406-221819.jpg
iple bağladım olmadı :)
IMG-20210408-170842.jpg
havalandırma ile gelen beyaz kalın iple anca düzelttim hedefim daha 18 gün şişirmek sömekleri

Maşallaaahhhhh broooooo bu photo senii mutlu ederrrrrrrrrr. Benim photo veg döneminde bol yaşattığım stresten fazla gelişemedi zaten öğrenmek için büyüttüm asıl bomba kavanozda auto bluedreamler beklemede=)))

Bro nazar değmesin efsaneeeeeeeeee

Maşallaaahhhhh broooooo bu photo senii mutlu ederrrrrrrrrr. Benim photo veg döneminde bol yaşattığım stresten fazla gelişemedi zaten öğrenmek için büyüttüm asıl bomba kavanozda auto bluedreamler beklemede=)))

Bro nazar değmesin efsaneeeeeeeeee
Çok saol bro izin deyim valla 120 güne kadar yolu var trickomları geç olgunlassınlar diye ısıkı 50 ye çektim bir Max oran over 1 boş 1 yarı oran big bud en son dün 1 Max oran over li verdim. Bir boş bir Max oranlı over li daha vercem sonra boş sonra bigbud

higthead

Jolly Green
Çok saol bro izin deyim valla 120 güne kadar yolu var trickomları geç olgunlassınlar diye ısıkı 50 ye çektim bir Max oran over 1 boş 1 yarı oran big bud en son dün 1 Max oran over li verdim. Bir boş bir Max oranlı over li daha vercem sonra boş sonra bigbud

Bro big bud ben kesmiştim overdan sonra big bud kullanılıyormu. acaba 1 sulama big bud mı eklesem=))))

Ü

Üye silindi 22832

Guest
2 gün sonra flawes ile arındırıp, arındırdıktan 3 gün sonra sadece 1 pekmezli sulama yapıcam ve baltayı vurucam.

Tam 11 gün sonra baltayı vurucam.
şimdiden hayırlı olsun.ben bu şekilde yapardım açıkcası.

bu arada,flawless'ı nasıl kullanacaksın? pekmezi illa en son vermene gerek yok. her sulamanda versen faydasını görürsün

higthead

Jolly Green
şimdiden hayırlı olsun.ben bu şekilde yapardım açıkcası.

bu arada,flawless'ı nasıl kullanacaksın? pekmezi illa en son vermene gerek yok. her sulamanda versen faydasını görürsün

Bro flawes i normal sulamam 4.5 lt bu sulamaya flawes koyup. 6 saat bekletip yarı flush yapıcam toprak kurutup kesicem yada aynı işlemi yapıp 1 sulama pekmez yapıcam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ***** ******** **
  • Reyis Reyis:
    ***** ****** ********* ****** ****** ****** ********** **** hahahaha* ***
  • A ax-b:
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ***** **** ******** ******* hahahaha** ** ******* **** *** *********
  • A ax-b:
  • Reyis Reyis:
    ** ******** hahahaha ********** ***** ** ***** ********* *****
  • A ax-b:
    ** ******* *** ****** hahahaha** ******* ********** ****
    hahahaha** ****** ******** ******* ******* **
  • Reyis Reyis:
    ******* hahahaha *** **** *** hahahaha *** ******
    ******* hahahaha *** **** *** hahahaha *** hahahaha* ********** ****** ***** ** ****** ******** ***
  • A ax-b:
    hahahaha*** ******** ***** ******* ****** hahahaha*
  • A ax-b:
    **** ******* ******* ****** **** ***** **
  • A ax-b:
    ***** ***** **
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    hahahaha* ****** ***** ******* *****
    **** **** hahahaha** ******** ***** ********* **** ** ********** ***** *****
    **** * ****** *** ******* ***** *** ** hahahaha
    ******** ******* *** **
    Tommy vercetti Tommy vercetti: ******** ******* *** **