YXO 3X 150W FULL SPECTRUM

yxo 150W Full spectrum ışık buldum. 700TL fiyatı var. İndoorda (iç mekan) hiç yetiştirim yapmadım. 1-2 bitkilik yerim var 150w sizce başlangıç için yeterli olur mu?
tavsiyeleriniz nelerdir? bana ürün tavsiyesi verebilecek varsa indoor için uygun ürünlerin linkini atabilir.

KushieKush

Yeni üye
yxo 50w tekli led full spektrum 70tlye satılıyor zaten kardo, alüminyum soğutma profili ile montajını yaparsan daha ucuza kendinde yapabilirsin.

Anthony7

Üye
yxo 150W Full spectrum ışık buldum. 700TL fiyatı var. İndoorda (iç mekan) hiç yetiştirim yapmadım. 1-2 bitkilik yerim var 150w sizce başlangıç için yeterli olur mu?
tavsiyeleriniz nelerdir? bana ürün tavsiyesi verebilecek varsa indoor için uygun ürünlerin linkini atabilir.
Dediğin ışığı ben kullanıyorum kanka tek bitkiye rahat yeter ben 2 bitkiye kullandım aralarında 1 ay vardı bitkilerin birisini hasat ettik digeride sapasağlam büyüyor

AwaKe4

Müptezel
Tek bitki için yeterli bi ışık auto düşünürsen 2 auto da bakabilir. Cob Led kendisi montaj, kurmasını yapacak arkadaşlara tavsiyem yxo markası hariç cob led almayın.

nerde buldun hacı
knk, almadım ürünü. şehir dışı biri letgoya atmış fakat elden ele teslim benim için çok mantıklı olmazdı. kendisi 2 ay boyunca sadece bloom için kullanmış. Zaten bu aralar polis amcalarla başım dertte ;( uzun süre foruma da girmeyeceğim, bir süreliğine bu işleri salmaktayım. bol dumanlar, bol hasatlar, hoşça kalın...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ****** ******* ** ********* *** ******* ** ******* ***** ********** **** ** ******* hahahaha **********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha****** ********** **** ********* ******* *** *** **** ****** hahahaha* ******* hahahaha********* * ******* hahahaha** ******* ***** ***** hahahaha *** ******
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ******* hahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ********** ***** ***** hahahaha** *** ****** **** ***** ********* ******* **** ******** ****** hahahaha
    +1
  • T Turco:
    *** **** ******** ******** ***** ******* hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha hahahaha* ******** * ****** **** ******* hahahaha****** *** ****** ******* *********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ****** ** **** ********* **** *** ******* ****** ********* ********* **** ******** ******** ***** ******* hahahaha****
  • T Turco:
    ******* ****** hahahaha** **** *** **** hahahaha** ****
    +1
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ****** hahahaha* **** ** hahahaha ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** **** hahahaha ****** ********** ********* ****** ****** ***** hahahaha**** *******
  • T Turco:
    ******** ***** ** ** * *** **
  • T Turco:
    hahahaha*** *****
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** hahahaha* **** ***** **** ********** ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • NewGardener NewGardener:
    ********* hahahaha ******* ****** *****
    ***** ** hahahaha** ****** **
    hahahaha* ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha* hahahaha* **** ***** **** ********** ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • T Turco:
  • Bomberx Bomberx:
    Bomberx Bomberx: ******** ******