Yurtici Ucusta Mari Tasimak

Kipster

Yeni üye
Hepinize selamlar forumda da internet uzerinde de cok bir bilgi bulamadim o yuzden bir konu acmak istedim. Haftaya bir ucusum var ve yanimda ot gecirmek istiyorum ama hangi yontemi uygulamam gerek bilmiyorum. Kopek olmasina karsin evden cikmadan once cift strec ustune cift kondom yapip yutmayi planliyorum iniste de muhsil atip geri almayi dusunuyorum riskleri nedir yardimci olabilecek var mi? yuttuktan sonra da dus falan alicam tum kanitlar yok olsun diye.

Cashh

Doktor
Hepinize selamlar forumda da internet uzerinde de cok bir bilgi bulamadim o yuzden bir konu acmak istedim. Haftaya bir ucusum var ve yanimda ot gecirmek istiyorum ama hangi yontemi uygulamam gerek bilmiyorum. Kopek olmasina karsin evden cikmadan once cift strec ustune cift kondom yapip yutmayi planliyorum iniste de muhsil atip geri almayi dusunuyorum riskleri nedir yardimci olabilecek var mi? yuttuktan sonra da dus falan alicam tum kanitlar yok olsun diye.
Hiç gerek yok kokuyu bastır kokmadığından emin ol dar bir kilot giy taşak la makat arasında bir yere konuma küçük bir cep te olur kilota heyecan yapma sen kurye değilsin sorunsuz geçersin. Ben dubai mısır bahrein tekrar dubai ve ukraine ye üzerimde 25 lsd 25 gr ot 3 paket dmt 3 er paket tsubi tsui 2 paket mantar bir plaka kubar ile gittim o kadar sınırı geçtim bir miktarını içtik kalanı Türkiye ye geri getirdim

Kipster

Yeni üye
Hiç gerek yok kokuyu bastır kokmadığından emin ol dar bir kilot giy taşak la makat arasında bir yere konuma küçük bir cep te olur kilota heyecan yapma sen kurye değilsin sorunsuz geçersin. Ben dubai mısır bahrein tekrar dubai ve ukraine ye üzerimde 25 lsd 25 gr ot 3 paket dmt 3 er paket tsubi tsui 2 paket mantar bir plaka kubar ile gittim o kadar sınırı geçtim bir miktarını içtik kalanı Türkiye ye geri getirdim
Burnumuz bu kopekler kadar hassas olmadigi icin asla anlayamiycam gibi geliyo hem garantiye de almak istiyorum. Yuttuktan sonra kesin cikar mi onu merak ediyorum. Sonra hastanelik olup patlamayalim.

Byfendi

Kıdemli Üye
Cashh kankanin dediğini yap hiç bise olmaz hele bide yurtiçi.!ben de çok uçtum dolu eşyayla . Yutmak nedir kanka 2 gr dalgayla fizana gidersin uğraşma sakin !

Cashh

Doktor
Burnumuz bu kopekler kadar hassas olmadigi icin asla anlayamiycam gibi geliyo hem garantiye de almak istiyorum. Yuttuktan sonra kesin cikar mi onu merak ediyorum. Sonra hastanelik olup patlamayalim.
Yutmak çok riskli takip ihbar yoksa hele ki yurt içi seni kim niye durdursun kendini ele vermezsen. Tek yapman gereken kokuya önlem almak

Daha önce benim arkadaşım gaziantepten istanbula uçuşta 100gr götürdü, üzerine zulaladı diye biliyorum. Bu arada mari degil kenevir mari cok kokar ona ekstra bişeyler yapmak gerekir

Kipster

Yeni üye
Yutmak çok riskli takip ihbar yoksa hele ki yurt içi seni kim niye durdursun kendini ele vermezsen. Tek yapman gereken kokuya önlem almak
valla bulabildigim kadar arastirdim adam arka kapiya sokmus kondomla kopekler 30 metreden ustume cullandilar diyodu. Yutmak hepsini eler diye dusunuyorum. Istanbul havalimaninda kopekler kesin mi?

nasa

Doktor
yurtiçinde termale ve stres kameraasına girmiyorsun havaalanında ondan sıkıntı olmaz koku olmazsa

OttoMan347

√SEFİR√
Strecle kapayıp kondom içine soktuktan sonra üzerine kolonyalı mendil sarıp 1 kat daha kondom geçirdikten sonra taşak vemakat arasına zula ile hiç birşey olmaz. Yutma sakın çıkmama durumunda hastanede makata uzun bişey kaçar haberin olsun riskli bi durum

Cashh

Doktor
A
Strecle kapayıp kondom içine soktuktan sonra üzerine kolonyalı mendil sarıp 1 kat daha kondom geçirdikten sonra taşak vemakat arasına zula ile hiç birşey olmaz. Yutma sakın çıkmama durumunda hastanede makata uzun bişey kaçar haberin olsun riskli bi durum
Aynısını dedim ama ürkmüş bir kere

Kipster

Yeni üye
Zaten yakalanma ilk durum belirgin korku iki koku ikisi yoksa yurt içi yurt dışı hiç bir şey olmaz kurye değilsin ihbar yok vsvs
Agalar korkmayla pek alakali degil aslinda Hollanda'da yasiyodum gelirken buraya tohum, girgir ve 1 preroll gecirdim sorunsuz. Turkiye yurticinde hic ucaga binmedigim icin bi danismak istedim. En guvenli yolu ariyorum sadece.

Cashh

Doktor
Agalar korkmayla pek alakali degil aslinda Hollanda'da yasiyodum gelirken buraya tohum, girgir ve 1 preroll gecirdim sorunsuz. Turkiye yurticinde hic ucaga binmedigim icin bi danismak istedim. En guvenli yolu ariyorum sadece.
Korkmadan veya korkunu belli etmeden malzeme sen koku yayılmadan bin istediğin uçağa git işte al sana yol

Kokuyu engellediğinden emin değilsin kokuyu kesen küçük çantalar var onu kullan el bagajinda taşırsın

Kanka lsd kolay ben de götürüyorum da dmtyi mantari nasil soktun sıvı hale getirip mi taşıdın ?

Cashh

Doktor
Kanka lsd kolay ben de götürüyorum da dmtyi mantari nasil soktun sıvı hale getirip mi taşıdın ?
Yok kanka benimki deli cesareti hepsini paket yaptım taşakla makat arasına zula ettim hani polis zke dokusa bile aramada döte dokunmaz düşüncesi ile öyle geçtim hatta bir anımı anlatayım bahrain den dubai ye dönüyoruz uçağı kaçırdık diye valizler le koşturuyoruz paket te kağıt pakette naylon da değil neyse kan ter içinde kaldık bi vardık salona salon full uçak iki saat rötar yapmış oh dedik filan tak benim akıma geldi terledim lsd kağıtlar ya ıslandı ise koşarak tuvalete gittim ama nasıl tırsıdan donu kaldıra kaldıra :) bi gittim 25 kağıt etrafı komple ıslanmış tam kağıtlara gelmiş :) bir anı daha bahrain e girdik polis önümü kesti benim göz altı mor şimdi gözlerimi gösteriyor ver diyor diyorum yok verdi yoktu baya zorladı ince aramaya soksa neler çıkıcak :) neyse epey uğraştım ikna ettim de paçayı kurtardım :) dubai de club meridien de mantarları yedik üç arkadaş :) kızlar da var söyleyemedik tabi orada büyük sorun kızlar Filipinli nasıl gülüyoruz ama kızlar terk etti onlar ile alay ediyoruz diye :) öyle anlattım ama fena günlerdi

Knk su cantadan bahseder misin bulamadım link varsa atabilir misin?
usta yurtiçi satan bir yer var mı bilmiyorum ama yurtdışından getirebilirsin "smell proof bag" olarak geçiyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip: