Yurt dışından sarma kağıdı getirtmek

Purpleknight

Yeni üye
Yurt dışından sarma kağıdı getirtmek serbestim yani sadece kâğıt değil grender vb. Yan ürünler ( bong ) hariç tutuyorum. Umarım serbesttir çok iyi ürünler var…

Purpleknight

Yeni üye
Hangi siteden bakıyorsun kankam güzelleri varsa bizde bakalım belki işimize yarayan bişeyler buluruz bu arada bong haricinde geçirtebilirsin problem olmaz

Yani fiyatlar konusunda tartışabiliriz ama ürünlerin kalitesi üst düzey duruyor ve çeşitleri gerçekten cazip, şu anki bulunduğumuz ekonomide bile makul fiyatlar gibi geldi bana, senin düşüncen ne biraz incele çok fazla ürün var herifler keyif pezevenki gibi
(Bu arada reklam yapmıyorum, sponsorum olsalar hayırda demem açıkçası)

Cashh

Doktor
Bong için herhangi bi bilgin var mı usta getirtebilir miyim
Kardeşim bunların hiçbiri yasaklı değil içmek yasak al koy bavuluna üzerinde her hangi bir madde olmasın geçerken bong da getir kutusunda olmalı hediye süs vs her şey denebilir resmen satılan bir ürün sonuçta zaten her geçenin valizini açmıyorlar deki şüphelendi açtı bir şey yapamaz elde koyamaz ne istiyorsan al koy valizine kutusu ile merak etme sorunsuz geçersin. Ben neler getirdim götürdüm sen kendini ele vermedikçe seni kimse yakalayamaz oda uyuşturucu madde için diyorum bunu senin ki serbest satılan eşya

Purpleknight

Yeni üye
Kardeşim bunların hiçbiri yasaklı değil içmek yasak al koy bavuluna üzerinde her hangi bir madde olmasın geçerken bong da getir kutusunda olmalı hediye süs vs her şey denebilir resmen satılan bir ürün sonuçta zaten her geçenin valizini açmıyorlar deki şüphelendi açtı bir şey yapamaz elde koyamaz ne istiyorsan al koy valizine kutusu ile merak etme sorunsuz geçersin. Ben neler getirdim götürdüm sen kendini ele vermedikçe seni kimse yakalayamaz oda uyuşturucu madde için diyorum bunu senin ki serbest satılan eşya
Sağol usta

byagha

Yeni üye
Merhaba hepinize günaydın. Ben amazondan raw cones sipariş vermek istiyorum. Hazır sarılmış kağıtlar. Sıkıntı çıka bilir mi acaba?

byagha

Yeni üye
Bundan sipariş vermek istiyorum

Ekli dosyalar

• 3CE37AEA-85D9-446A-968A-536B6F9EBD1A.jpeg
    3CE37AEA-85D9-446A-968A-536B6F9EBD1A.jpeg
    20.5 KB · Görüntüleme: 11

Lucky

Müptezel
Bunları grınder kagıt cakmak yurtdısında 10 tane tohum alana yanında hedıye edıyorlar :) Aynı promosyonları sponsordan da talep edıyoruz :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****