yorumları alalım

LucaChangretta

Kıdemli Üye
24 Aralıkta toprağa koyduğum filizler ancak bu boya geldiler 1 haftalık bir besin yetmezliği nem eksikliği stresinden sonra gübre vermeye başlayınca ve nem makinası alınca kendine gelmeye başladılar son durumları bunlar
Genetik : Jack herer
Gübre : An micro grow bloom
Nem :60/80
Sıcaklık: 10/20 derece arası
Işık : 800w mh/hps

IMG_20210115_230127.jpgIMG_20210115_230045.jpgIMG_20210115_230030.jpg

LucaChangretta

Kıdemli Üye
kanka 24 aralıga göre zayıf kalmışlar sıcaklıgını 25 lerde 27 lerde tutsan mesafenı ayarlasan falan 55 60 cm civarına birde yanma var gübreyi yada suyu fazlamı verıyosun
kanka 2x 400wat hps soğutmasız 1.5m2 yerde çalışıyor gene 20yi geçmiyor sıcaklık lambalar 55-60 cm belki 70 cm yükseklikte o alttaki yanan yapraklar gübre vermeden önce olmuştu gübreden sonra yeni yapraklarda yanma görmedim

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Isıyı yükseltmek adına saksıların altına bir şey koy lambaları da yukarı al ısı yukarda toplandığı için faydası olur tabi yukarıya alacak alan varsa .Benim kızlarda soğuk yüzünden gelişim yavaş oldu altlarına 35 cm yükseltecek kova koydum gelişim gözle görülür şekilde hızlandı ısıda 3-4 derece artış yaşamıştım.

LucaChangretta

Kıdemli Üye
kankacım ilk 2 hafta 80-90 nem çok iyi gelıyo benım kuzenınle aynı tarıhte başlamıssınız fan varmı kızlara vursun ama gümbür gümbür vurmasın dalları daha güçlü olup grow yapmasını saglıyo nerdeyse 23 gunluk falan dımı oluyo senın kızlarında yaşı tek bir bıtkı içinmı 2 adet hps kullanıyosun bence tek 400 kullan kanka sıcaklıgı az 25 lerde olsun şuan kuzenın bıtkılerı dün ölçtük 16 19 cm arası falan 1 kez 17. gununde kelle uçurdu şuan onlarda 2 cm falan oldular ph metren varmı 6 6.6 arasında suyunu ayarla kanka benım şuan sana söyluceklerım bunlar tohumsuz ülkesinin sakinleride daha çok bilgilendriceginden emınım birde kanka bu sayfada çok guzel bılgıler var okumanıda tavsıye ederım baştan aşagıya üniversıte sınavına girer gıbı hazırlanırsın :)
kanka ilk growum değil bu 2.si fakat ilk defa kış mevsiminde yapıyorum 5 tane bitkim var boyları değişik hepsinin ilk growumda ph metre kullanmadan sadece An ph perfect özelliği ile yaptım sorun olmadı bu growda biraz soğuk birazda gübreye geç başladım diye büyüme gecikti

LucaChangretta

Kıdemli Üye
Isıyı yükseltmek adına saksıların altına bir şey koy lambaları da yukarı al ısı yukarda toplandığı için faydası olur tabi yukarıya alacak alan varsa .Benim kızlarda soğuk yüzünden gelişim yavaş oldu altlarına 35 cm yükseltecek kova koydum gelişim gözle görülür şekilde hızlandı ısıda 3-4 derece artış yaşamıştım.
çok mantıklı kanka hemen altlarına bir kasa ayarlicam zaten 5 tane bitki var biraz daha büyüseler saksı değiştircem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: *** ***