Yer fıstığı ezmesiyle mükemmel oldu

mami10_

Doktor
Kanka bende forumda sizden yeni duydumda.Mangonun ne alakası varki.yani cigara icerken mango yersen kafasimi artiriyor.Peki bunun sebebi nedir.Reseptorlerimi açıyor
Aslında bu hakta geçerli bir araştırma yok, bazı şehir efsanelerine göre mirsen terrpeni ile zengin olduğu için mango high etki yapıyor ama bu tam bir safsata, mango kabuğunda yüzde 4 lük hücrelerinde ise yüzde 5 gibi bir mirrssen barındırır
Kekik yüzde 40 mirsen, karabiber yüzde 55 karyopinen içerir
Ama bilimsel araştırmalara göre (bu hakta çok az araştırma yapılmış) mangonun içeriğindeki bazı maddeler thc ile koombin olarak çalışıyor yani thc yi azda olsa taklit ediyor, ve mangonun serotonin hormonunu aktiv etdiği için etki daha yoğun oluyor

zeko dayi

Müptezel
Knklar tarifi yaptım bu sefer oldu değişik bir kafa papik gibi yüksek kafa beklemeyin bizim gibi müptezelleri kesmeye bilir ama işin içne mango grince harika oluyor. Ben şöyl yaptım benim fırının conta gitmiş arada bosluk oldugu için biraz uzun sürdü içime hazır sigarayı güzelce makasladım kaba koydum folyoyla kapattım 60 dk beklettim sogudu actım baktım daha hafif sararmış sigara ben biraz daha bu sefer 120 derecede 20 dk daha beklettim rengi kahverengi sarı gibi yeşilgibi yesil çok az olmuş harika. Sonra petibör tarifini yaptım cikolata hindistan cevizi yağı otu karıstırdım püskivet arasına koyup 20 dk 120 derece. Bu arada mango almıstım 1 mangoyuda gömdüm sonrasında malzemeyi de yedim on numara kafa oldu decrp püf noktası anlattım gibi rengi kahveye dönecek. Ama kesinlikle mangoyu denemelisiniz normal sigara icerkende yerseniz kafada artış ve süreklilik artıyor. Decarp olayını tutdurup kesinlikle mango ile tüketilmeli pazar günüm nasıl gecti anlamadım desem yeri o derece zamanı feln unutturdu cok keyif verdi dısardanda kimse anlamaz dilime o kadar vurmus ki annemin yanına gittim biraz muhabet sohbet falan sana ne olmuş diyor :)
Benim bitkide çıksa bende yapcam knka seni bulcam anlatırsın:)

Woppy

Ordinaryüs
Knk ben mangosuz sürekli iciyprum srada manyoyu yiyip içiyorum aceyip fark ettiriyor hele birde petibör tarif yaparsan onla harika calısıypr bakalım decarp işini cözdüm gibi birsey bu sefer tereyağ tarifini deneycem onla mango yu yicem bakalım nasıl olacak ve @mami10_ knkmamın mangolu tarifi var sonraki sırada birde onu yapacağım degişik kafa oluyor yenilikleri severim :)

Dahadeli

Yeni üye
İlk etapta 1-3 gram yeter, elinde kuru sigara varsa püf noktasını söylemiştim 100 derece önceden ısıtılmış fırında 45 50 dk tam ideal organdır
Yemeden önce miden boş olursa daha çabuk etki eder, etkisi 30 dk ile 60 dk arası geliyor.
Diyelimki 1 ekmeği iki parçada yada bi kaç bisküviye hazırladık karışımı yaptık 1 2 gün sonra tüketebiliyormuyuz yoksa yparken daha yemekmi gerekiyor 1 kase fındık ezmesine kaç gr cigara koymak gerekir iyi bir kafa yaşamak için

mami10_

Doktor
Diyelimki 1 ekmeği iki parçada yada bi kaç bisküviye hazırladık karışımı yaptık 1 2 gün sonra tüketebiliyormuyuz yoksa yparken daha yemekmi gerekiyor 1 kase fındık ezmesine kaç gr cigara koymak gerekir iyi bir kafa yaşamak için
Dekarb yaptığın otu kavanozda muhafaza ede bilirsin sorun teşkil etmez, kankacım şimdi şöyle bir şey var ben tariflerimde net bir gramaj söylemiyorum nedeni ise ben senin sigsranın kafasını bilmiyorum senin toleransını bilmiyorum, misal ben kek brownie falan yaparken minumum 5 gr koyuyorum sen azla başla toleransa gmre yükseltiesin ilk başlarda fazla yemek sakıncalı overdose olursun
Deep note Eğer overdose olursan Churchill yap hemen ayrılırsın

Kankalar Şimdi Önemli Bişey Sorucam.Yakın zaman önce yeni keşfettiğim bir satıcı buldum.
ilkinde verdiği sigara iyiydi mk.
Ama genelde sigarası Tohumlu.

Yani adamı yere yapıştırıyor.Uykuyu acayip getiriyor(hemen değil 3 saat sonra)Sonra çok gevşetiyor.Baş ağrısı.

ilkinde aldığımda hakketen kafası iyiydi.
2.nci alışımda yerfıstığı ile yaptım.En az lsd atmış gibi oldum.

Bu son alışımda 400 liralık aldık.Benle arkadaşım Tmm benim kafama girdi ama geçen seferki gibi değildi.Ama arkadaşımın kafası benimki kadarda olmadı.Daha önce çok yüksek kafalar yaşamış Ben onun kadar müpto değilim.Toplasan ben 10 defa içmişimdir.

Sizce kankalar.Bu aldığım sigara bok sigaramı.Bide tohuma kaçmış sigaranın thc oranı ve cbd oranı ne neticede olabilir?

Çünkü diğer alîşlarımdada tohum vardı içinde.

kimyasallık durumuda yok.Çûnkü kimyasal bile olsaydı kafası daha yüksek olurdu.Yani bu seferki iğrençti.Ciğerimize eziyet ettik.Lütfen Tecrübeli

Kankoları beklerim yoruma.

@Canna @Woppy @zeko dayi @Dahadeli @

Woppy

Ordinaryüs
Knk bi kere tohumlu sigara thc ve cbd acısından zayıf olur mantığı şu bitki döllenirse çicek bütün enerjiyi tohumlara veriyor ama döllenmez ise bitki yasadıgı egitimlerle ve verilen gübrelerle tricomlar thc ve ileri safalarında cbd dönüşüyor. Sigara anlattıgına göre indica cinsi yinede yemek olarak tüketme derim ne olduğundan emin olmadığın seyi. Kafana girmediyse içme parada verme tohumlu sigara iyi olmaz imkan yoksa degerlendrilir.

Knk bi kere tohumlu sigara thc ve cbd acısından zayıf olur mantığı şu bitki döllenirse çicek bütün enerjiyi tohumlara veriyor ama döllenmez ise bitki yasadıgı egitimlerle ve verilen gübrelerle tricomlar thc ve ileri safalarında cbd dönüşüyor. Sigara anlattıgına göre indica cinsi yinede yemek olarak tüketme derim ne olduğundan emin olmadığın seyi. Kafana girmediyse içme parada verme tohumlu sigara iyi olmaz imkan yoksa degerlendrilir.
Anladım kanka.Eywallah.Yok bir daha almaycam ondan.Paramı da kaptırmam.İnsAllah bir gün kendi cigaramı yetiştiricem.

CheGuevaraTR

Müptezel
Konuyu okuduğum gün merakla ve hevesle hemen denedim, çorbacıdan aldığım güzel haze bir sigara ile..
Öncelikle 2 gr kadar sigarayı grinder den geçirdim, sonrasında borcama fırın kağıdı serip sigarayı güzelce yaydım ve borcamın üzerini folyo ile sıkı bir şekilde kapadım, önceden ısıtılmış 120 derece fırında 45 dk boyunca dekarb ettim, sonrasında çıkarttım ve soğumasını bekledim folyoyu kaldırmıyoruz bu aşamada üzerinde kalıyor.. Sonrası damak zevkine ve yaratıcılığa kalmış bir durum, fakat folyoyu açınca halen ufak ufak yeşil kalan parçalar vardı ama %80 i kahverengiye dönmüştü bir sonrakine dekarb olayını 100 derecede 60-70 dk yapacağım.. Ben direkt olarak erimiş çikolata ile karıştırıp kekin arasına koydum 160 derecede bi 20-25 dk kadar da öyle durdu fırında sonra çıkartıp yaptığım ürünün yarısını tükettim. Yaklaşık 1 saat sonra etkisini hissetmeye başladım ve saatlerce kuş gibi hafif bir şekilde dolaştım sanki ayaklarım yokmuş gibi falan oldu bir ara muhabbet müzik falan derken en sonunda uyumuşum sonuç olarak gayet başarılı bir deneme oldu fakat dekarb olayına dikkat edin güzel sigaralar ile çok güzel sonuçlar alabilirsiniz sağlıkla kalın kafanız iyi olsun

Woppy

Ordinaryüs
Knk decarpt en önemlisi renk bence renk genel olarak kahverengi olacak arada yeşilimsi tek tük sıkıntolmaz benim fırın contada sıkıntı var 100 derecede 1 saat beklettim tam olmadı birde 120 derecede 20 dk beklettim anca oldu bence herkes denemeli ama ne olduğunu bildiği sigarayla böyle çorbacı sigarası neüdü belirsiz seyleri yiyecek olarak tümetmemm ahta belki sinek ilacı sıktı bilemezsin.

Knk decarpt en önemlisi renk bence renk genel olarak kahverengi olacak arada yeşilimsi tek tük sıkıntolmaz benim fırın contada sıkıntı var 100 derecede 1 saat beklettim tam olmadı birde 120 derecede 20 dk beklettim anca oldu bence herkes denemeli ama ne olduğunu bildiği sigarayla böyle çorbacı sigarası neüdü belirsiz seyleri yiyecek olarak tümetmemm ahta belki sinek ilacı sıktı bilemezsin.
Aynen öyle kanka Kendim yetiştirmeyene kadar Yemeycem.Yada amsterdamdan alana kadar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • the imam the imam:
    ****** **** **** ** *** ******* ******* ********** **** **** ******* ******* ******* ********** ** ******** ********* ***** ***** ***** ******* hahahaha* hahahaha ** ********* *** ***** ***** **
  • Night owl Night owl:
  • muadip muadip:
    ******* hahahaha *** ****** **** ****** ****** ******* ****** ******* hahahaha**
  • muadip muadip:
    hahahaha* **** ********** ** **** *****
  • the imam the imam:
  • Night owl Night owl:
    ***** ********* ****** **** hahahaha*** ***** ********* ***** *** **** **** ******* ******* ******* ********** ** ******** ********* ***** ***** ***** ******* hahahaha* hahahaha ** ********* *** ***** ***** **
  • Night owl Night owl:
    **** ********* * *** * ***** ********* ****** ****** ********** ** ******* ***** ****** ********
  • muadip muadip:
    ***** ** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahaha* * * **** ******** hahahaha* ******** ****
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ********* **** **** ***** *** ***** ********* ****** **** ***** ** hahahaha**
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    *** ******* ******* ******* ***** ****** ****** ******** *** ***** ****** ********* ***** *** ***** ****** ****** **** **** *** ******* ***
  • Night owl Night owl:
  • muadip muadip:
  • Night owl Night owl:
    ********** hahahaha** **** *** ** ******** * ***** *** ******* ******* ******* ***** ****** ****** ******** *** ***** **
  • Night owl Night owl:
    ***** *** *** ** ********* **** hahahaha **** ****** ******* ** ********* ***** ***** ******** ** ******* * ** ****** ****** ******** **** ***** **** ******** ********* ***** ** ******* ***
  • the imam the imam:
    ***** ********* ****** **** hahahaha*** ***** ********* ***** *** *** ****** ******* ***** ****** ****** *** *** ******** ***** hahahaha* **** ***** **
    +1
  • Night owl Night owl:
  • muadip muadip:
    *** ***** **** ******** ******* ***** **** *** ******** ***** hahahaha* ****** hahahaha **** **** ***** ********** ********* **** ** ******** ********* ***** ****** **** ******* ******** ******** ***** hahahaha** *** *** ** ********* **** hahahaha **** ****** ******* ** ********* ***** ***** ******** ** ******* * ** ****** ****** ******** ****
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • muadip muadip:
    *** *** ****** ********* ***** ********* **** ********** hahahaha **** *** ****** ****** ** *** ****** ********* * ***** ****** * *****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** **** ******** ****** ******** * ******* * ** *** ***** **** ******** ******* ***** **** *** ******** ***** hahahaha* ****** hahahaha **** **** ***** ********** ********* **** ** ******** ********* ***** ****** **** ******* ******** ******** ***** ********
    Night owl Night owl: ***** **** **** ******** ****** ******** * ******* * ** *** ***** **** ******** ******* *****...