Yeniyim

WeedMann

Üye
Öncelikle selamlar herkese arkadaşlar yeni başladım deneyimlerinize ihtiyacım var eğer hata yapıyorsam yanlış ilerlememek adına yorumlarınızı bekliyorum

Şimdiden herkese teşekkürler.

120x120 Kabin

Yuvarlak kanal tipi fan 100mm - 240 m3/s

Karbon Filtre 560 m/3

Mars Hydro TS 3000 Full Spectrum - şu an 3 günlükler 60 cm ışık mesafesi dimmer %30 %35 arası

20 LT Bez Saksı - 3 Adet

Sinbo buhar makinesi

Vantilatör

Biobizz Light Mix - Toprak

Advanced Nutrients - gübre seti

Sıcaklık 27-28 arası nem % 70

Kızlarım - Super Lemon Haze - 21 Ocakta topraktan çıktılar - Can suyundan sonra bugün ilk defa yarım çay bardağı su verdim hepsine

Şu an bu durumdalar.

higthead

Jolly Green
Biraz araştırma yapmıştım bu ölçüde ki kabinlere bunlardan takanlar vardı o yüzden tercih ettim. Sence problem yaratır mı değiştirmeli miyim

Kabinde kaç bitki bakıcağına göre değişir.Bitki sayısı arttıkca havalandırma isteği artar karbon filtre mt3 ü artar. 2 üzerine bence 350mt3 efsane olur.

Bu arada sorularına gelicek olursak daha 3 gündür topraktalar sulama ve büyütme den baska yapcağın bişey yok şuanlık.
Nemi yüzde 80 e çıkar.Çıkartamıyorsan plastik bardağı ters çevir üzerine koy.

WeedMann

Üye
Anladım dostum güzel söylüyorsun sağolasın ama şimdilik takmış bulundum. 3 bitki bakıcam eğer idare ederse şimdilik mecbur bu şekilde ilerlemem gerekiyor. Büyük problemler yaratmaz heralde ?

higthead

Jolly Green
Anladım dostum güzel söylüyorsun sağolasın ama şimdilik takmış bulundum. 3 bitki bakıcam eğer idare ederse şimdilik mecbur bu şekilde ilerlemem gerekiyor. Büyük problemler yaratmaz heralde ?

Koku başladığında deneme yanılma yap bakalım,Fanın kokuyu filtreliyebilicekmi.

mokokoo

Üye
Öncelikle selamlar herkese arkadaşlar yeni başladım deneyimlerinize ihtiyacım var eğer hata yapıyorsam yanlış ilerlememek adına yorumlarınızı bekliyorum

Şimdiden herkese teşekkürler.

120x120 Kabin

Yuvarlak kanal tipi fan 100mm - 240 m3/s

Karbon Filtre 560 m/3

Mars Hydro TS 3000 Full Spectrum - şu an 3 günlükler 60 cm ışık mesafesi dimmer %30 %35 arası

20 LT Bez Saksı - 3 Adet

Sinbo buhar makinesi

Vantilatör

Biobizz Light Mix - Toprak

Advanced Nutrients - gübre seti

Sıcaklık 27-28 arası nem % 70

Kızlarım - Super Lemon Haze - 21 Ocakta topraktan çıktılar - Can suyundan sonra bugün ilk defa yarım çay bardağı su verdim hepsine

Şu an bu durumdalar.

o karbon filitre Yuvarlak kanal tipi fan 100mm - 240 m3/s buna mı takılı yoksa bu giriş fanımı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ***** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
  • L lavrens33:
    *** ****** *** hahahaha* *** **** *** **** ** *** ***** *** * * ******** ********* ****** **** * ****** ******* ***** *** *** ******** ********** *** ***** ********* *** ** **** ** ********* ******* *********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • L lavrens33:
    *** *** **** **** ***** hahahaha* **** **** **** hahahaha***** ** **** ***** ***
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **
  • L lavrens33:
  • Bomberx Bomberx:
  • Night owl Night owl:
    ******* ******* **** ********* **** ********* *** hahahaha****** **** * ******** *** *** *** * *****
  • Night owl Night owl:
  • Bomberx Bomberx:
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** ****** ********* *** *** * ********** hahahaha ****** **** ****** ***** **** ********** hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** ********* ** ** *** **** ****** *** *** **** **** ***** hahahaha* **** **** **** hahahaha***** ** **** ***** ***
  • T Turco:
    * *
  • L lavrens33:
    ********* *** ***** ********* **** * ******** **** ****** ***** ****** ****** ********* *** * *********
  • bandaleros bandaleros:
    **** ** ***** ******** ********* *** ***** ********* **** * ******** **** ****** ***** ****** ****** ********* *** * *********
  • Night owl Night owl:
    ** ******** *** **** ****** *** *** **** *** *** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** **** ******** hahahaha*** **** ****** ****** *********
    bandaleros bandaleros: ***** ** **** ******** hahahaha*** **** ****** ****** *********