Yeni ve ucuz gübreler

eren4222

Yeni üye
Kanka ben baktım güzel duruyorlar ama 5 6 TL Lik dediklerin 10lt suya bir tane konuyor ben mesela outdoor yapıyorum bir seferde 5lt su veriyorum yani bir peketi 2 bitkide tek seferde bitecek nekadar aralıkla vermek gerekli onu bilmiyorum

eren4222

Yeni üye
Outdoor olduğu için böyle birde 10günde bir gidip suluyordum geçen yıl bir bitkim 2 metre idi 15 litre üzeir su veriyordum

AirBuss

Yeni üye
eren4222' Alıntı:
Kanka ben baktım güzel duruyorlar ama 5 6 TL Lik dediklerin 10lt suya bir tane konuyor ben mesela outdoor yapıyorum bir seferde 5lt su veriyorum yani bir peketi 2 bitkide tek seferde bitecek nekadar aralıkla vermek gerekli onu bilmiyorum

eren4222' Alıntı:
Outdoor olduğu için böyle birde 10günde bir gidip suluyordum geçen yıl bir bitkim 2 metre idi 15 litre üzeir su veriyordum

Aman hocam nazar boncuğu tak maşallah yazısı az :D tatmin edici hasat alırsın umarım :)

janjanlim26

Yeni üye
başkanım madem öyle 10 liralık güvercin gübresi al hatta tanıdıgın varsa bedava al,yanına 10 liralıkda pekmez al keçiboynuzu yardır git başkanım kimse duramaz,uçar kızlar

ucuz sistem benim kullanım denediklerim

potosyum için muz kabuklarını 15 dakika kaynat 1 çay kaşıgı bal ile gübremiz hazır

kalsiyum için : yumurta kabuklarını fırınla,ez içerisine bir iki damla limon damlat gübremiz hazır

azot için : idrarın var kanka :))

magnezyum : ingiliz tuzu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ********** * ** hahahaha***** ********** **** ***** **** ***** *******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** *** ********* ****** ** ******** hahahaha
    ***** ******* ** ****** * ***** *** hahahaha* ***** **** ***** ********* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** **** ******* ********* ***** ***** hahahaha* *** ** *** ***** ****** *** **** ***** **** ******
  • P puslu77:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ***** *** *** hahahaha
    ********** hahahaha* ****** ***** ***** **** hahahaha***** ****** ** ******* ** ***** ***** ******
  • P puslu77:
    ***** ***** ********** ******* ******* ******** *** ***** ** ******* ****** *** **** ********** ***** *** ***** *** ********* hahahaha* **** ******** ***** ****** ********* ***** **** *** ******* ********** *** ******* **** *** ** ** ******* *** ******
  • P puslu77:
    ***** ***** ** *** ****** ******* ******* *** **** ** ****** **** ******** hahahaha **** ***** ***** ********** ******* ******* ******** *** ***** ** ******* ****** *** **** ********** ***** *** ***** *** ********* hahahaha* **** ******** ***** ****** ********* ***** **** *** ******* ********** *** ******* **** *** ** ** ******* *** ******
    ********* **** *** ******** ********* hahahaha****
    ******* hahahaha
    ***** **** *** ** ********** ********* ** ** ***** ***** ****** *** ***** **** ***** ** ******** ** *** ***** ***** ****** ****** ******** **** ******* ********* ***** ***** hahahaha* *** ** *** ***** ****** *** **** ***** **** ******
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ********* ******** ***** ** ******* ***** **** *** hahahaha** ********** hahahaha** **** ********* ****** ******** *** hahahaha* *** ***** ****** **** *** **** ******** ****** *** hahahaha***** ** *** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** ********** ****** ******