Yeni sistem kurulumu

Relaxx

Üye
Arkadaşlar hepinize iyi geceler yeni sistemimi kurmuş bulunmaktayım size göre nasıl sistem yorumlarınızı bekliyorum
Işık:2 tane mars hydro ts 3000(tek bir tanesi 800w hps gucune es deger güç veriyor)
Gübrelerim:bio bizz full set
Ekstra olarak :mykos mikoriza ,Azos
Karbon filtrem 1150m3
Giriş fan 180m3
Bu sisteme 15 tane auto atmayı düşünüyorum sizce kaldırır mı ve tahmini ne kadar hasat olur
Tek seferde tüm ihtiyacı gidereceğim olursa kankalar sorular belli sistem 15 tane auto güzelce kaldırır mı ve tahmini ne kadar hasat beklemek gerek
Tüm bitkilere bir kere topping yapılacak ve lst ile devam edilecek çiçeklenmeye son iki hafta kala da scrog çekilecek
Ne diyorsunuz yorumlariniz nedir?

Relaxx

Üye
Bir de arkadaşlar bu sistem ne kadar fatura getirir faturadan patlama gibi bir mebla getirmez değil mi

Woppy

Ordinaryüs
Bro yazdıklarına göre kaldırır ama bu kadar cok kök baya bi emek ve bütçe ister elektirik su gübre umarım karıslayabilirsin ph test ve vantilator nem Makinası eksik.

Relaxx

Üye
Bro yazdıklarına göre kaldırır ama bu kadar cok kök baya bi emek ve bütçe ister elektirik su gübre umarım karıslayabilirsin ph test ve vantilator nem Makinası eksik.
Kanka onları yazmadım onlar tabi ki de var ama beni ilgilendiren faturadan patlayacak kadar gelmez değil mi

Woppy

Ordinaryüs
Bro kac w cektikleri bilmiyorum ama bende 300 wcob var 150 200 yansıyor fatura 24/0 veriyorum ki auto bakacaksan sende öyle vermelisin.

Woppy

Ordinaryüs
Bence baya yüklü gelir gibi fatura ve bu bir risk böyle bir riske girmeye gerek yok bence bi kere de yapmak yerine daha ufak bir sistem kutsan ve sürekli calıssa sistem daha mantıkı

Woppy

Ordinaryüs
Diğer ekipmanlarda elktirik harcıyacak ortala a 750 1000 arası diye düşünüyorum ışık ve ekipmanları kulanan arkadaslar daha net bir bilgi verebilir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    B Bavçikimari: ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** *******...