Yeni Set

Ü

Üye silindi 22832

Guest
ledini tekrar gözden geçirmeni tavsiye ederim.
1200 watt diyor,tamam güzel
800 watt hps gücünde diyor,tamam o da güzel
ama asıl kullandığı watt gücü 190 diyor.

şöyle düşün. veg ve bloomu açınca 190 watt harcıyor.
başlarda sadece veg açacaksın. ve ortalama 30 watt zaten fan yiyor. yani senin veg ledin sadece 70-80 watt elektrikle çalışan bi ampül kombinasyonu gibi birşey.
ben 4x4 tent alacak birine tek ışığın yetmeyeceğini söylemek istemezdim ama kendi 5x5 çadırıma 2 adet led aldığım için mutluyum çünkü üreticiler 36inç veya 24 inçde 2x2 alanı kaplar tarzı detayları pek dillendirmiyor.

bir ledi 24 inç yani 60cm indirince çadırın üst kısmının karanlık hatta köşelerinin de fazla aydınlanmadığını aldıktan sonra fark edeceksin.

ben olsam 2 ledden vazgeçmezdim.şu anda kendimkilerden çok memnunum.

başlarda sadece veg açacaksın. ve ortalama 30 watt zaten fan yiyor. yani senin veg ledin sadece 70-80 watt elektrikle çalışan bi ampül kombinasyonu gibi birşey.
ben 4x4 tent alacak birine tek ışığın yetmeyeceğini söylemek istemezdim ama kendi 5x5 çadırıma 2 adet led aldığım için mutluyum çünkü üreticiler 36inç veya 24 inçde 2x2 alanı kaplar tarzı detayları pek dillendirmiyor.

bir ledi 24 inç yani 60cm indirince çadırın üst kısmının karanlık hatta köşelerinin de fazla aydınlanmadığını aldıktan sonra fark edeceksin.

Bir isigi alta digerini de uste mi takayim?

Bir de benim isik 1200W olan degil 1500W olan

Tavsiyene uydum. MAXSISUN LED PB 4000 Grow Lights

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kokokoco kokokoco:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ********* **** ********* hahahaha *** ******* ****
  • kokokoco kokokoco:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • O oyuncu61:
    * ****** ****** ****** **
  • kokokoco kokokoco:
  • E eagle54:
  • asilreis asilreis:
    ********** **** ******* ***** ***** ****** ****** ***** ********* **** ***** ***** ****** *****
  • O oyuncu61:
    **** * ******* ******** ** * ***** **** **
  • E eagle54:
    ** ******** *** *** ***** ********* ********** ** ******** ********* hahahaha*** * **** ***** ***** * **** ***** ** ********** hahahaha ***** ******** ***** ** *** ******** *** ******** ***** ** ********* ********* ********** ***** ********** ******* ** ********* ***** ****** ****** ****** *** ******** ******** ***** ******
    +1
  • asilreis asilreis:
    hahahahahahahaha
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ****** **** **** ********** hahahaha ********* **
  • asilreis asilreis:
    ******* ** ****** ******** ******** *** *** ***** ********* ********** ** ******** ********* hahahaha*** * **** ***** ***** * **** ***** ** ********** hahahaha ***** ******** ***** ** *** ******** *** ******** ***** ** ********* ********* ********** ***** ********** ******* ** ********* ***** ****** ****** ****** *** ******** ******** ***** ******
  • T Tropikal.MR:
    ****** *** *** ****** **** hahahaha ** ****** ********** ******** hahahaha* **** *****
  • O oyuncu61:
    **** * ******* ****** **** ****** hahahaha ****** ***** hahahaha ******** ***** ******** ***** ********** hahahaha ******
  • E eagle54:
  • O oyuncu61:
    ***** ****** *** hahahaha ****** ******* * ******** ******* *** ****** ***** ****** ****** **** ***** ******** **** ********* ****** *** ****** ********** hahahaha* ***** ****** ******** ******* **
  • E eagle54:
  • O oyuncu61:
  • asilreis asilreis:
    ******** ******** hahahaha********* **** ********* ********* ******* **** ******* ********* **** ****** ******** ***** ***** ** **** ***** hahahaha ******** **** ** ***** ****** ***** *** ***** ***** *****
    +2
  • O oyuncu61:
    ******** ***** ******** ****** **** ***** *
    +1
  • asilreis asilreis:
    ******** ****** *** ***** **** *** ***** ********** hahahaha* ** *** ******* ***** ******** ** ******* ********* ****** ***** hahahaha* ****** ***** ******** ********* ** ****** ******** ********* ** ****
  • asilreis asilreis:
    **** *** **** hahahaha **** ******** *** ****** **** ***** ******** **** hahahaha* ******** ***** ******** ****** **** ***** *
  • O oyuncu61:
    *** ***** ** ***** ***** *** ***** ******* ******* ***** ***** *** ****** **** ***** ***** ***** * ****** **** ******
  • O oyuncu61:
    **** *** ********** ******** ********** hahahaha******* ***** ******** **** ********** ******* **** *********
    O oyuncu61: **** *** ********** ******** ********** hahahaha******* ***** ******** **** **********...