Yeni kabinde kafama takılanlar

(tutku)

Üye
eyvallah kanka onun içinde elektrik çok tüketir diyorlar ama kafam iyice karıştı şuan :)
2×250 w çoban led Alaçam demişsin toplamda 500w yapıyor zaten bende sana tavsiyem ediyorum 500 değilde 600 w al pişman olmazsın.arada 100 w fazla oluyor neresi çok tüketir anlamadım

melek

Üye
Dostum havalandırmanı 1 ay sonra alıcak ısen suan 300-350 tlye 2 aksıyel fanla gırıs cıkıs havalandırmanı yapabılırsın. sakın fılızlendırıp havlandırmasız bırakma kızları gelısım sıfıra yakın olur. kullanılmıs pıs ve sıcak hava sureklı ıcerde durdugundan.

Drslient aksıyel fanı bunu cıkısa kullan

Bunuda gırıse kullan. Kanal tıpı fanını alınca bu nu gırıs fanı olarak devam edıceksın. Yukarıdakı cıkıs fanında yedek olarak kalsın kosede.Acil durumlarda kullanırsın.

486 tl tuttu sipariş oluşşturuyorum şimdi sonradan okuyacaklara bilgilendirme olsun

higthead

Jolly Green
486 tl tuttu sipariş oluşşturuyorum şimdi sonradan okuyacaklara bilgilendirme olsun

Dostum dr slient cıkıs fanın 150 lık 150 lık hava kanalını unutma camdan dısarı atarsın pıs havayı.

bu arada yawastan ne zaman musaıt olursan bundan da al pencerene uygula guzel ben kullanıyorum=)

melek

Üye
2×250 w çoban led Alaçam demişsin toplamda 500w yapıyor zaten bende sana tavsiyem ediyorum 500 değilde 600 w al pişman olmazsın.arada 100 w fazla oluyor neresi çok tüketir anlamadım
yok kankam eyvallah anladım tavsiyeni 500 alcagına 600 al bitki başı 150-200 w düşşün diyorsun. cobled alırsam kesinlikle öyle yapacam kaçırmışım ben orayı fakat;
farklı tavsiyeler geldi led projectör kullan cobled den daha fazla tassarruf sağlarsın gibi, veya qb240 al gibi , o yüzden sordum
gerçi qb nin maliyeti 2300 lere çıkıyor

(tutku)

Üye
yok kankam eyvallah anladım tavsiyeni 500 alcagına 600 al bitki başı 150-200 w düşşün diyorsun. cobled alırsam kesinlikle öyle yapacam kaçırmışım ben orayı fakat;
farklı tavsiyeler geldi led projectör kullan cobled den daha fazla tassarruf sağlarsın gibi, veya qb240 al gibi , o yüzden sordum
gerçi qb nin maliyeti 2300 lere çıkıyor
Qb alabilirsin süper olur ama pahalı onlar benden sana tavsiye 400 w hps kullan.hiç uğraşma başka ışıkla

melek

Üye
Dostum dr slient cıkıs fanın 150 lık 150 lık hava kanalını unutma camdan dısarı atarsın pıs havayı.

bu arada yawastan ne zaman musaıt olursan bundan da al pencerene uygula guzel ben kullanıyorum=)

kanka ben camdan dışarı vermek istemiyorum havaya direkt yol önü benim yer sıkıntı çıkabilir odaya versem odanın penceresi açık kalsa nasıl olur

higthead

Jolly Green
Magıcplante tek tuk harıc fazla bulasmayın ama

bu urun alınır. hem dıjıtal balast hemde kademeleı 250w 400w 600w ve super lumen

bunun yanına mh oalrak bu ucuz lambayı al zaten gelısım donemı kısa suruyor

yada hıc ugrasmam lamba sok tak dersen tum donem shp greenpower efsanedır

2-3 ay sonra butcen oldugunda yarı donemde bır cooltube alırsın ıs bıter

higthead

Jolly Green
Kanka 3 bitki bakıcam diyor 400 w hps yeter geniş yerde rahat rahat bakar ama normalde 600w hakkı

Brom 3 bıtkı 400w yeter ama 120 lık kabınde o 3 bıtkıyı aca aca gıdıcek kabın kenarlarına 400w hps yetısemıcek. Onun ıcın 600w dedım m2 ye dusen mıktar cok olsun kenarlarıda ısık alsın

higthead

Jolly Green
tamamdır kanka kanalı almasam sorun olur mu direkt pencereden dışarı vermek istemiyorum dediğim gibi , zaten 1 ay sonra filtre alacağım

Tamam alma hava kanalını kabının sol ust yan veya sag ust yan artık penceren ne taraftaysa oraya kabının ıplerıyle sıkıp takarsın.

Cıkıs fanını hangı ust yana takıcaksan tam karsı alt tada gırıs fanını takkı. ıkısı aynı yerde bır altta bır ustte olup cıkıstan cıkan pıs havayı dırek alttakı fan ıcerı vermesın yıne=)

melek

Üye
Tamam alma hava kanalını kabının sol ust yan veya sag ust yan artık penceren ne taraftaysa oraya kabının ıplerıyle sıkıp takarsın.

Cıkıs fanını hangı ust yana takıcaksan tam karsı alt tada gırıs fanını takkı. ıkısı aynı yerde bır altta bır ustte olup cıkıstan cıkan pıs havayı dırek alttakı fan ıcerı vermesın yıne=)
tamamdır kanka eyvallah

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip: