Yeni growa başlarken gübre tavsiyesi

Arkadaşlar selamlar, 3. serüvenime başlamayı düşünüyorum. İlk 2 growum sırasında biobizz gübrelerini kullandım. Bu sefer AN serisi kullanmak istiyorum. PH perfect olayı çok iyi gözüküyor. Toprak olarak biobizz light mix ile devam etmeyi düşünüyorum.

Sorular;
-AN ürünleri arasında normal grow, bloom ve sensi grow, bloom arasındaki farklar nelerdir ? hangisi tercih edilmeli ?
-AN ürünleri arasında standart verilmesi gereken gübreler dışında ekstra hangi AN ürünlerini elzem görüyorsunuz ? hangileri edinilmeli ?

Ü

Üye silindi 31054

Guest
Connoisseur Grow 1L
- Connoisseur Bloom 1L
- AN Voodoo 250Ml
- AN Tarantula 250Ml
- AN Bigbud 250Ml
- AN B-52 1L
- AN Nirvana 250Ml
- AN Sensizym 1L
- AN Revive 250Ml
- AN Overdrive
4 saksı 40 gün veg çıkartıcak bi liste

C

Canna

Guest
Bos ver AN gübreyi gel Canna kullan. 10 gübre yerine 5 gübre, + calmag,

dostum benim ilk growum canna kullanıyorum ve oldukça memnunum .
Biobizz ve an kullanan tecrübeli arkadaşlarım var an kullanan fiyat performans açısından canna gübreye dönmeyi tercih etti

Connoisseur Grow 1L
- Connoisseur Bloom 1L
- AN Voodoo 250Ml
- AN Tarantula 250Ml
- AN Bigbud 250Ml
- AN B-52 1L
- AN Nirvana 250Ml
- AN Sensizym 1L
- AN Revive 250Ml
- AN Overdrive
Teşekkür ederim oldukça sert bir kür :) ancak maliyetinden dolayı çekindim açıkçası.

C

Canna

Guest
Canna gübreyi ve hangilerinin kullanılacağına dair bildiğin bir konu başlığı var ise paylaşır mısın lütfen. Hemen alt yorumdaki arkadaş fiyat performansı detayı ile beni oldukça cezbetti.

@Seedboy dostum canna ustanın growlarina bakabilirsin aynı şekilde internette growdiarysden canna kullananların growlarini inceleyebilir karsilastirabilirsin yabancı kaynaklarda çok fazla karşılaştırma mevcut.
Sırf bu karşılaştırmalar yüzünden canna gübre setime atami bloombastic ekledim cannanin boosteri kötü diye değil ama ataminin yurtdışı yorumları çok iyiydi gaza geldim insan bir çok örnek görünce rahatlıyor malum ekonomi sert hayat zor...

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Arkadaşlar selamlar, 3. serüvenime başlamayı düşünüyorum. İlk 2 growum sırasında biobizz gübrelerini kullandım. Bu sefer AN serisi kullanmak istiyorum. PH perfect olayı çok iyi gözüküyor. Toprak olarak biobizz light mix ile devam etmeyi düşünüyorum.

Sorular;
-AN ürünleri arasında normal grow, bloom ve sensi grow, bloom arasındaki farklar nelerdir ? hangisi tercih edilmeli ?
-AN ürünleri arasında standart verilmesi gereken gübreler dışında ekstra hangi AN ürünlerini elzem görüyorsunuz ? hangileri edinilmeli ?
Valla dostum ben de biobizz kullanıyorum . Sebebi hata payı var . AN serisinden REVİVE yi şiddetle tavsiye ediyorum stres giderici çünkü. Diğerlerini kullanmadım bilmiyorum.

Shammy

Kıdemli Üye
Benimde üçüncü growum olacak. Dwc ye geçip green house feeding gubrelerini kullanicam 4 parça gübre sadece çok ovuluyor nette bir bakmanı öneririm...

Maliyet olarak 5K sanırsam bende yeni aldım bu listeyi ama değiyor. Tabi ki senin bütçene bağlı her şey :)
2k ile işin içinden çıkmaya çalışacağım maalesef bu run için de çok iyi bütçe ayıramadım. Neyse ki diğer elzem ürünler elimde enflasyon ile grow ürünleri almak da oldukça zorlaşıyor. Çok teşekkür ederim yorumun için.

@Seedboy dostum canna ustanın growlarina bakabilirsin aynı şekilde internette growdiarysden canna kullananların growlarini inceleyebilir karsilastirabilirsin yabancı kaynaklarda çok fazla karşılaştırma mevcut.
Sırf bu karşılaştırmalar yüzünden canna gübre setime atami bloombastic ekledim cannanin boosteri kötü diye değil ama ataminin yurtdışı yorumları çok iyiydi gaza geldim insan bir çok örnek görünce rahatlıyor malum ekonomi sert hayat zor...
Atamiyi inceleyeceğim teşekkür ederim. Dediğin gibi ekonomi sert hayat zor :)

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Hata payından kastın nedir acaba ?
Dostum biobizz organik olduğu için biraz fazla kaçırsan bile bitkin hemen yanmıyor. Gübre kaynaklı bitki ölümü daha ben duymadım başımada gelmedi çok şükür. Gübre fazla geldiği zamanlar oldu ama flush attığım zaman kurtuldu. Sonuçta gübreyi verdiğin gibi etki yapmıyor 1 ile 3 gün arasında kendini gösteriyor. Bu zaman dilimi bitki için bazı gübreler de ölümcül olabiliyor. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Benim düşüncem ve gözlemlemelerim bu şekilde. Revive mesela AN serisi dün akşam verdim saat 22:30 civarı bitkiye 200ml / 2ml olarak 14 günlük bitkiye ışık stresi vardı. Pençeleşen yapraklar gözle net görülür şekilde düzelme var baktığımda saat 07:00 vivarıydı. Etki süresini sen hesapla.

Skyy

Yeni üye
Connoisseur Grow 1L
- Connoisseur Bloom 1L
- AN Voodoo 250Ml
- AN Tarantula 250Ml
- AN Bigbud 250Ml
- AN B-52 1L
- AN Nirvana 250Ml
- AN Sensizym 1L
- AN Revive 250Ml
- AN Overdrive
Hacım Tarantulayı Coco perlitli toprağa versek sıkıntı olurmu peroksitli maddelerde kullanmayın içindeki faydalı besinleri öldürdüğü yazıyo

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** ***** *******
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** hahahaha ****** ******* ******** hahahaha ***** hahahaha**** **** ******** ** ** ***** *******
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
    **** * ** *** ****** * **** ***** ******* * ** ** ** ***** **** *** ***** ** ***** ******* **
  • Zorro Zorro:
    ********** ***** ********** ****** **** **** ******* ****** ** hahahahahahahaha
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** ******** ********** ***** ******** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • Zorro Zorro:
    ********** *** ******* *** hahahaha ********* ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha**** ********* *** ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ****** ******** *** ****** * ******* *** ****** ******* ****** ******* ******** hahahaha *** ***** * ******
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • Q Qpang:
  • Q Qpang:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
    ******* ** ********* *** hahahaha**
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ** ******** **** ******* ********* ***** ********** ****** ****** ***** ********* ******
    ***** ***** ***** ********** ******** hahahaha****** ***** ********* ** hahahaha *****
    ** ** ******* ** ******* hahahaha****
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ** ** ******* ** ******* hahahaha****