Yeni filizlendirne

Flaşın son 2 günü vakit kaybetmek istemedim 2 tane daha auto atım pet bardaklarda yeni çıktı ama nemi dusuremiyorum tavsiyesi olan varmı üstüne pet pardak koysam delsem iki üç delik nemi cozebilirmiyim

nemesiz0

Üye
valla knk nemi gidermenin pek bi alternatifi yok ya yerini değiştirecen yada kabin içi nem düşürme makinesi alacan

Ü

Üye silindi 20768

Guest
Flaşın son 2 günü vakit kaybetmek istemedim 2 tane daha auto atım pet bardaklarda yeni çıktı ama nemi dusuremiyorum tavsiyesi olan varmı üstüne pet pardak koysam delsem iki üç delik nemi cozebilirmiyim
nem yüzde kaç mesela kanka?
yeni doğan filizler yüksek nem ister zaten. üzerine pet bardak koyma yöntemi filizin olduğu ortamı nemli tutmak için yapılıyor . o açılan iki üç delik de bitki hava alsın diye açılıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    hahahaha***** *****
  • bambam02 bambam02:
  • A ax-b:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    ***** hahahaha** ******** ****** ********
  • Kanka Kanka:
  • A ax-b:
    ** **** **** *** **** **
  • Kanka Kanka:
    ******* **** hahahaha *****
  • Kanka Kanka:
    ***** **** ****** ***** ****** ** hahahaha*** ***** hahahaha ***** ****** ***
  • Kanka Kanka:
    ********* hahahaha
  • Kanka Kanka:
    ********** *** **** **
  • bambam02 bambam02:
  • A ax-b:
  • Kanka Kanka:
    **** hahahaha*** ***** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** * ******* * ******* * **** ******* ******* ***** **** ******** ********** *
  • Kanka Kanka:
    *** ***** hahahaha**
  • A ax-b:
    ******** hahahaha*** ****** ******* ***** hahahaha ***** **** **** ****** *******
  • bambam02 bambam02:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** *** ******* ** ******** ******** ***** ******** *** *** ***** ** *** **** hahahaha** ***** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • A ax-b:
  • muadip muadip:
    ***** ***** **** * **** ******* ******** ******** *** **** ********* **** ****** hahahaha*** ***** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    ******** *** ***** * ****** *** ******* ** ********* ********* ******** ** **** ******* ***
    bandaleros bandaleros: ******** *** ***** * ****** *** ******* ** ********* ********* ******** ** **** ******* ***