Yeni bebeğe doğal gübre

birilerivar

Yeni üye
Selam arkadaşlar. Bitkim henüz 2 haftalık. Yavaştan gübre vermek istiyorum. Elimde 5 senelik biobizz gübreleri var fakat bunların bozulduğunu düşünüyorum. 5 sene çok fazla sağlıkli kalmaz diye düşünüyorum. Bu yüzden dogal gübre vermek istiyorum. Daha önce sadece dogal gübre veren oldu mu ?
2 haftalık bitkiye çok ufakta olsa dogal gibre olarak ne verebilirim ? Bu arada outdoor yapıyorum. Maksat cok hasat almak değil. Hobi. Tohum çorbacıdan çıkan tohum cinsiyetini de bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılar sevgiler

VendettaX

Ordinaryüs
Solucan gübresi kanatlı hayvan gübreleri guvercin vs bu dönemlerde çok az miktarda olabilir çiçekte yarasa gübresi doğal fosfor kaynağıdır patates ve muz kaynatma olayları youtubeden izleyebilirsin doğal potasyum her dönem uygulanabilir doğal gübreler var kanka dene

Didrug

Üye
kankam forumda organik kısmı var orda bayağı bir konu ve tarif bulunmakta o kısma bakmanı öneririm birde outdoorda şuan 2 haftalık iste bütün kış sıkıntı yaşarsın genelde outdoor 4 5. aylarda ekilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Coke Coke:
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    ******** ***** hahahaha ******** *** ********* ******** ********* ***** **** ******* ******* ** ***** **** ********** ******* ** **** ****
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ** hahahaha* ***** ***** ***** ***** ***** hahahaha** hahahaha* * ****** **** ***** **
    ******** ** hahahaha* ***** ***** ***** ***** *** ******* ******** hahahaha***** ****** hahahaha* ** *
    ***** **** ****** ********** hahahaha **** *******
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ** ** ***** ******* *** ********* ** *****
    hahahahahahahaha ** ** **** ******* **** hahahahahahahaha*** ** ** ******** **** *****
    ***** ***** hahahaha* ***** *** ********* ** *****
  • Coke Coke:
    ***** ****** **** ****** ***** ** ******* ** ****** ** ******** ** *** **** ***** **** **** ****** ***** ********* *****
    hahahahahahahaha ** ** **** ******* **** hahahahahahahaha*** ** ** ******** **** ***** **** **** ********** hahahaha****** ********* hahahaha***** ****** ****** ****** ********
    ***** ***** ****** ******* ******* ** **** **** ********** hahahaha****** ********* hahahaha***** ****** ****** ****** ********
  • Coke Coke:
    ** ***** ** ********** ** ***** hahahaha****
    ** ******** ****** **** **** ***** hahahaha**
    **** ****** hahahaha***** ********** ***** **** **** hahahaha* ****** ** ****** ********* hahahaha ******
    +1
    +1
  • K Ksksjssjjsj:
    ********** * ****** ***** hahahaha
  • K Ksksjssjjsj:
    ***** ******** ***** ** ** ** hahahaha ***** ** ** *** hahahaha **** ******* ***** **** ********** ****** * **** ********** ****** *** * ** ******** **** **** ** hahahaha** ** ***** ** ********** ** ***** hahahaha****
  • K Ksksjssjjsj:
  • Coke Coke:
    ** **** ****** hahahaha** ** hahahaha** ****
    *** ***** ***** hahahaha ***** **********
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahaha** hahahaha****** ***** hahahaha *** ***** *** ******* ******* ******** hahahaha ********** ******** ***** ***** ***
  • Coke Coke:
    *** ********* hahahaha** ********** *** ******** *** ***** *** ******* hahahaha* ***** ****** hahahaha ********* hahahaha ******
  • Coke Coke:
    *** ***** ***** hahahaha ***** ********** ***** ****** hahahaha* *** ****** **
    Coke Coke: *** ***** ***** hahahaha ***** ********** ***** ****** hahahaha* *** ****** **