Yeni başladım

Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim dumanınız boll olsun çorbacılardan bıktık artık 1 sg 300 tl para veriyoz parçalandık bu yüzden bu sene kendim yapmaya karar verdim 19 mayıs günü tohumlarımı toprağa attım hepsi çıktı ancak deneyimli kişilerden bilgi almak için bi yer ararken. Burayı buldum abilerim kardeşlerim yardımcı olur musunuz.... fotoğraflar 3 gün öncesinden

Yokmu yardımcı olacak yadq kapsamlı bi konu varsa link verseniz
Kardeşim büyük ihtimal dışarda yetiştiren ekicek yerin hazırsa önce toprağını ayarla saksimi yapcan yeremi oturtcan kaz torfunu koy hayvan gübrenle karıştır başla biseylerden organik takilcaksan gır organige orda her dönem için gübre yapımları var azot potasyum vb bunu bunu yapicam de herkez tecrübesince yardimci olur sen elindeki imkanını ve şartları söyle

Kardeşim büyük ihtimal dışarda yetiştiren ekicek yerin hazırsa önce toprağını ayarla saksimi yapcan yeremi oturtcan kaz torfunu koy hayvan gübrenle karıştır başla biseylerden organik takilcaksan gır organige orda her dönem için gübre yapımları var azot potasyum vb bunu bunu yapicam de herkez tecrübesince yardimci olur sen elindeki imkanını ve şartları söyle
Evet dışarda yetiştireceğim saksı değil de direk toprağa ekmeyi düşünüyorum nasıl yapsam daha sağlıklı ve verimli olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ***** **** ******** ***** ******* hahahaha ******** hahahaha*** ****
    +3
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
    D Dalibor: ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********