yeni başladım öneri tavsiye gerekli.. (hazır sistemler)

grezkalef

Yeni üye
Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle klasik olacak ama yeni başlıyorum elimde 6 adet ak47 tohumum var ve yetiştirmek için indoor sistem toplamam gerekiyor. Growkent sitesinde şöyle bi sistem gördüm hazır set 80x80x180 kabin açıkçası kafama yattı siz üstadlarım konu hakkında neler söyleyebilirsiniz, neler önerebilirsiniz. Birde organik ve inorganik arasındaki farklar nelerdir. 100x100x200 hazır set sistem Şöyle bir sistemde var hangisi bana daha uygun olur.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Hazır sistemler dikkat çekiyor kanka. Yapma yanarsın. Ayrıca ışıklar mh ve hps lamba çok yakar. 6 tohumu aynı anda değilde 2 tane at deneyim yap bence. ŞAHSİ düşüncem.

Hazır sistemler dikkat çekiyor kanka. Yapma yanarsın. Ayrıca ışıklar mh ve hps lamba çok yakar. 6 tohumu aynı anda değilde 2 tane at deneyim yap bence. ŞAHSİ düşüncem.
Bu konudaki tavsiyen için çok tşk ederim. 20 gündür deli gibi 3200 TL ye kadar hazır sistem arıyordum. Ancak dikkat çekiyor dediğin için tek tek temin edeceğim ve farklı internet sitelerinden olacak.

Anvak bukadar üstadın olduğu yerde 2022 güncel ekipman listesinin yanı sıra alışverişi yapacağımız linkleride tek başlıkta toplanmaması şaşırttı beni

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
    T Tropikal.MR: ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****