Yeni başlıyorum acil yardım lütfennn

Bigbut

Müptezel
Alacağın kabin bayağı büyük farkındasın umarım.
Maksadın nedir kaç bitki yapmak istiyorsun.
Ona göre kabini değerlendirelim.

higthead

Jolly Green
200x200 kabine karar verdim

Super sevcdıgım kabın olculerıne karar vermıssın buyuk kabın guzel calısılır rahat rahat bıtkıyı acarak egıtım vere vere gıdersın.

Işık bir tane yeterli degilmi ? Tek ışıkta tohumdan filizlenmeye büyümeye çiçeklenme ye kadar tek ışık doğrumu ?

Dostum qb led alıcaksan aynen tek ısıkla devam edersın 480w yeterlidir. Ama hangı ısıga karar verıceksın qb led mı?

Mariicii

Yeni üye
Ben
Kusura bakmayın yazamadım işten dolayi. Ben diyorumki 200x 200 7 8 bitki yapmak istiyorum. Bunun için bu filtreler ve ışık sistemin arastirtirdim daha uygunlarida var kabini kendim yapma kararı aldım çünkü gerekli malzemeler fazlasıyla var garajda. Kabının dışı tahta bile olsa bişey fark etmiyor demi ? Önemli olan içi ve izolesi. Ayrıca ışık sistemi için daha uygun bütçeli ışıklar gördüm sizin başka önereceğiniz marka ve ışıklar varmı ?

Bigbut

Müptezel
Ben

Kusura bakmayın yazamadım işten dolayi. Ben diyorumki 200x 200 7 8 bitki yapmak istiyorum. Bunun için bu filtreler ve ışık sistemin arastirtirdim daha uygunlarida var kabini kendim yapma kararı aldım çünkü gerekli malzemeler fazlasıyla var garajda. Kabının dışı tahta bile olsa bişey fark etmiyor demi ? Önemli olan içi ve izolesi. Ayrıca ışık sistemi için daha uygun bütçeli ışıklar gördüm sizin başka önereceğiniz marka ve ışıklar varmı ?
Kabini kendin yapabilirsin ancak iyi Bi yansıtıcı almalısın grow Shop larva var.
Kapının Bi önemi yok sadece ışık gecirmemesi önemli.
Alta 3 ya da 4 delik açman lazım üste bir delik yeter.
Isik bu işin en en en önemli parçası tavsiye edilen ışıklar da iyilerinden daha uygun diyorsan parçaları turkiyede monte eden bir Türk firması var viva led oraya Bi bak.
Filtreler ve fana gelince bunları almalısın elzem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    clackster clackster: ******** *******