Yeni acemi

Herturlu

Yeni üye
Selam kankalar cümleten,
aranıza yeni katıldım, daha hiç tecrübem yok yazdıklarınızı, günlüklerinizi keyifle okuyorum yakın zamanda bende başlama hevesiyle yola çıktık bakalım hayırlısı ne olacak :) Bu süreç boyunca size bol bol sorularla, ufak hatalarla geri dönüş yapıcam artık :) yeşil kalın

Turkish man

Doktor
Selam kankalar cümleten,
aranıza yeni katıldım, daha hiç tecrübem yok yazdıklarınızı, günlüklerinizi keyifle okuyorum yakın zamanda bende başlama hevesiyle yola çıktık bakalım hayırlısı ne olacak :) Bu süreç boyunca size bol bol sorularla, ufak hatalarla geri dönüş yapıcam artık :) yeşil kalın
Dostum bu işe forumu okuyarak başladıysan çok sorun yaşamazsın. Okumayan araştırmayan soru sormadan bilinçsiz müdehale yapanlar sorun yaşarlar. Yanındayız dostum her zaman.

Smokycat

Müptezel
Selam kankalar cümleten,
Acemi olduğun belli, growerlara yapılacak en kötü temenni "yeşil kalın", yeşil kalırsak yandık kanka, bari "morarın, maviye kesin" falan deseydin..:)

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Dostum öncelikle hoşgeldin.
Forum bilgi bakımından panayır yeri gibi,ben bu işi yaparım diyebilecek hiç bir insanı yarı yolda birakmayacak kadar içerik kaynıyor tabi bizlerde buradayız elimizden geldiğince,dilimiz döndüğünce..Sende sabretmeli,iyice okumalı göz gezdirmelisin bir tek bura ile sınırlı kalma bir sürü yabAnci kaynak var Google'da çeviri kendinden yapıyor telefonlar büyük kolaylik :)
Grow süreci keyifli,bazen stresli bir süreç fakat sonuçta meyvelerini alınca yaşadığın her sıkıntıya değdiğini ve daha önce cigara diye ne içirmişler olum bize dediğini görmuş oluyorsun işte o zaman ne sorun kalıyor ne stres :) şimdiden keyifli growlar diliyorum, sağlıcakla.

Herturlu

Yeni üye
Dostum bu işe forumu okuyarak başladıysan çok sorun yaşamazsın. Okumayan araştırmayan soru sormadan bilinçsiz müdehale yapanlar sorun yaşarlar. Yanındayız dostum her zaman.
Tabiki kanka hatta bu forumu bulduğum için o kadar mutluyum ki inanılmaz bir keyifle inceliyorum herşeyi, umarım bende birşeyler katabilirim :)

Acemi olduğun belli, growerlara yapılacak en kötü temenni "yeşil kalın", yeşil kalırsak yandık kanka, bari "morarın, maviye kesin" falan deseydin..:)

Ahahah doğru söylüyorsun kanka şimdi düşününce, bizde umuyorum güzel güzel morlarından mavilerinden bebekler büyütebiliriz :)

Ü

Üye silindi 23638

Guest
kanka sana tavsiyem,
su dönemde 10 kere oku plan yap 1 kere aksiyon al.
sakın ama sakın aceleyle hareket etme.
ne zaman kafanda bütün hersey oturdu tohumu at topraga.

herzaman destek oluruz. yeterki arkası dolu sorularla gel.

simdiden huzurun dumanından cok olsun...

Turkish man

Doktor
Tabiki kanka hatta bu forumu bulduğum için o kadar mutluyum ki inanılmaz bir keyifle inceliyorum herşeyi, umarım bende birşeyler katabilirim :)

Ahahah doğru söylüyorsun kanka şimdi düşününce, bizde umuyorum güzel güzel morlarından mavilerinden bebekler büyütebiliriz :)
Takıldığın yerde buradayız bro

Herturlu

Yeni üye
Dostum öncelikle hoşgeldin.
Forum bilgi bakımından panayır yeri gibi,ben bu işi yaparım diyebilecek hiç bir insanı yarı yolda birakmayacak kadar içerik kaynıyor tabi bizlerde buradayız elimizden geldiğince,dilimiz döndüğünce..Sende sabretmeli,iyice okumalı göz gezdirmelisin bir tek bura ile sınırlı kalma bir sürü yabAnci kaynak var Google'da çeviri kendinden yapıyor telefonlar büyük kolaylik :)
Grow süreci keyifli,bazen stresli bir süreç fakat sonuçta meyvelerini alınca yaşadığın her sıkıntıya değdiğini ve daha önce cigara diye ne içirmişler olum bize dediğini görmuş oluyorsun işte o zaman ne sorun kalıyor ne stres :) şimdiden keyifli growlar diliyorum, sağlıcakla.
Hoşbulduk hocam sağolun :)
Evet bilgi çeşitliliğimiz çok forumda, güzel yanlarından biri de bu.. Şuanki ekonomimizde burda ki üretim çeşitliliği çok gözüme çarpıyor özellikle bütçe ekipmanlarla güzel iş yapan arkadaşlarımız var bu çok güzel bişey çünkü sitelerde ki fiyatlara ilk baktığımda satın almak daha iyi duruyordu yani :)

https://www.tohumsuz.com/threads/300-liraya-dolap-micro-grow-2-haftalık-nl-auto.16248/ bu adreste başlayanlara acemiliği atmak için ucuz yollu ve kolay bir teknik önerilmiş, tavsiye ederim..
Güzel bir örnek oldu bu benim için, gerçekten arkadaşında anlattığı gibi başlangıç için güzel bütçe dostu olabilir umarım bende deneme fırsatı bulabilirim.

kanka sana tavsiyem,
su dönemde 10 kere oku plan yap 1 kere aksiyon al.
sakın ama sakın aceleyle hareket etme.
ne zaman kafanda bütün hersey oturdu tohumu at topraga.

herzaman destek oluruz. yeterki arkası dolu sorularla gel.

simdiden huzurun dumanından cok olsun...

Okumayı çok seviyorum zaten, ayrıca yabancı kaynaklardan da güzel bilgiler alıyorum biraz ingilizcemiz var Allahtan anlayabiliyoruz onları burda da bu tarz bilgiye ihtiyacı olan arkadaşlarımızla artık gün geçtikçe paylaşım yapabilirim

Acelelik bir dururum yok ekipmanları toplamadan growa girmek istemiyorum eksik işle başladığında olmuyor, sadece bebekler için değil daha önce hiç bitki büyütme fırsatım olmadı yani bu iş benim için bir çok yeni şeyin başlangıcı olucak umuyorum ki hobi alanında beni çok keyiflendiricektir :)

Özellikle grow günlükleri çok hoşuma gitti ilerde bir tane hazırlama isteğim var artık ordada bana yardımcı olursun kanka çok teşekkürler :)

Ü

Üye silindi 23638

Guest
Hoşbulduk hocam sağolun :)
Evet bilgi çeşitliliğimiz çok forumda, güzel yanlarından biri de bu.. Şuanki ekonomimizde burda ki üretim çeşitliliği çok gözüme çarpıyor özellikle bütçe ekipmanlarla güzel iş yapan arkadaşlarımız var bu çok güzel bişey çünkü sitelerde ki fiyatlara ilk baktığımda satın almak daha iyi duruyordu yani :)

Güzel bir örnek oldu bu benim için, gerçekten arkadaşında anlattığı gibi başlangıç için güzel bütçe dostu olabilir umarım bende deneme fırsatı bulabilirim.

Okumayı çok seviyorum zaten, ayrıca yabancı kaynaklardan da güzel bilgiler alıyorum biraz ingilizcemiz var Allahtan anlayabiliyoruz onları burda da bu tarz bilgiye ihtiyacı olan arkadaşlarımızla artık gün geçtikçe paylaşım yapabilirim

Acelelik bir dururum yok ekipmanları toplamadan growa girmek istemiyorum eksik işle başladığında olmuyor, sadece bebekler için değil daha önce hiç bitki büyütme fırsatım olmadı yani bu iş benim için bir çok yeni şeyin başlangıcı olucak umuyorum ki hobi alanında beni çok keyiflendiricektir :)

Özellikle grow günlükleri çok hoşuma gitti ilerde bir tane hazırlama isteğim var artık ordada bana yardımcı olursun kanka çok teşekkürler :)
kanka suan kendine yapabilecegin en güzel sey tohum işini halletmek. tohumu aldıktan sonra artık yavas yavas ekipman toplarsın. aramızda hertürlü ekipmanı kullanan var. (benim gibi kıl, titiz takıntılı olanlarda var=) eger birkac yaparım salarım gibi bir hevesse kücükten baslamanda fayda var. cünkü kolay degil hiç alakası olmayan ortamda bir bakıyosun kocaman bitki olmus ama işte içinde birsürü detay var emek var. lakin bu benim hobim güzel sigaramı yetistircem keyfime bakıcam diyorsan bazı ekipmanları iyi düzeyde almanı gerekirse bunun için bütçe kasmanı tavsiye ederim. cünkü elindeki ekipmanlar senin ortam üzerindeki kontrol mekanizmalarını arttırıcak. sorularını bekliyoruz

Herturlu

Yeni üye
kanka suan kendine yapabilecegin en güzel sey tohum işini halletmek. tohumu aldıktan sonra artık yavas yavas ekipman toplarsın. aramızda hertürlü ekipmanı kullanan var. (benim gibi kıl, titiz takıntılı olanlarda var=) eger birkac yaparım salarım gibi bir hevesse kücükten baslamanda fayda var. cünkü kolay degil hiç alakası olmayan ortamda bir bakıyosun kocaman bitki olmus ama işte içinde birsürü detay var emek var. lakin bu benim hobim güzel sigaramı yetistircem keyfime bakıcam diyorsan bazı ekipmanları iyi düzeyde almanı gerekirse bunun için bütçe kasmanı tavsiye ederim. cünkü elindeki ekipmanlar senin ortam üzerindeki kontrol mekanizmalarını arttırıcak. sorularını bekliyoruz
Aynen kanka bende öyle düşündüm, kafamda bişeyler yaptım dediğin gibi tohumu halletmem lazım.. Sponsor dönüyor forumda türkiyedeymiş ama iletişim için bulamadım bişey yönlendirebilen olursa hemen satın alayım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ********* hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • E ErdemRS6:
    ** ***** ***** ******* *** **** ***** *** **** ***** * ********** ******* ********* ****** hahahaha* ******** ** ******** ***** ********** ******* ****** ****** ***** ******* ****** ******* **** * ***** *** ** ********* ********* ********* ******* ******** **** ********** ********** ******** * ***** ***** ******* ****** * ***** ******* *** ******* hahahaha** ******** ******* hahahaha
  • E ErdemRS6:
    *** **** ****** ***** ** ***** *** hahahaha**
  • kkush kkush:
    *** ** ** ******* ********** ***** **** ***** ***** ******* *** **** ***** *** **** ***** * ********** ******* ********* ****** hahahaha* ******** ** ******** ***** ********** ******* ****** ****** ***** ******* ****** ******* **** * ***** *** ** ********* ********* ********* ******* ******** **** ********** ********** ******** * ***** ***** ******* ****** * ***** ******* *** ******* hahahaha** ******** ******* hahahaha
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ****** ** ***** hahahaha **
  • kkush kkush:
    *** ****** ********** *** ***** ******* ****** ******* **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** ** ******* ********** ***** **
  • E ErdemRS6:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ******** ********* hahahaha* *** ******* ********* ***** ******** ****** ***** hahahaha***** ********** ***** ****** **** ***** hahahaha*****
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    * *** * **** ***** **
  • E ErdemRS6:
    ******* ********* hahahaha ***** *** ********* **** **** ** ******* hahahaha* * **** ********* ********
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    ****** *** ***** ********** ********** ****** ***** hahahaha* hahahaha **** **
  • E ErdemRS6:
    ******* **** ********* ******** ******** hahahaha ***
  • kkush kkush:
    *** * **** ******** ***** ******** ******* **
  • E ErdemRS6:
    ****** *** ***** ********** ********** ****** ***** hahahaha* hahahaha **** ** ******* hahahaha ***** *****
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    * ******* * *** * **** ***** **
  • E ErdemRS6:
    ****** ******** * ******* ******** ******* **** hahahaha ****** ********
  • E ErdemRS6:
    ***** ********* ****** hahahaha
  • E ErdemRS6:
    * ******* * *** * **** ***** ** **
  • E ErdemRS6:
    *** ***** ***** ****** ********* ********** hahahaha* * ******* ******** ** ******* *** ********** ***** ** ***** ******* ******
    E ErdemRS6: *** ***** ***** ****** ********* ********** hahahaha* * ******* ******** ** ******* ***...